Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Στον chrome δεν δουλεύει το μεσαίο κλικ στα Notifications. Σε πετάει σαν να πάτησες με αριστερό.

Φταίει ο chrome ή το plugin; (στoυς υπόλοιπους συνδέσμους δουλεύει)

Ξέχασα να σου απαντήσω, είναι "feature" του chrome.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι να αναφέρθηκε, αλλά θα μπορούσε η "υπογραφή" να γίνει ποιο "trendy", όπως σε κάποια site που ανοίγει και βλέπεις το ένα το pc, το δεύτερο το pc, την dslr, το κινητό, το ακίνητο, το αυτοκίνητο... :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τελευταία οι ειδήσεις είναι λίγο μπαγιάτικες ή και χάνουμε μερικές.

Το λέω καλοπροαίρετα πάντα. βλέπω για τα Windows 2012 Server και εμείς ούτε μια είδηση. Από την άλλη βλέπω ειδήσεις για, παράδειγμα, νέο 2.5αρη δίσκο από την WD 1 TB σε διάφορα χρώματα, ναι και;;;

Link to comment
Share on other sites

επειδή η επικαιρότητα τρέχει με ταχύτατους ρυθμούς και είμαστε κι εμείς άνθρωποι είναι λογικό να μην τα προλαβαίνουμε όλα. μπορείς κάλλιστα να στέλνεις είτε σε εμένα είτε στα υπόλοιπα παιδιά της ομάδας τα νέα που θεωρείς ενδιαφέροντα και θα ήθελες να τα δεις στην κεντρική, έτσι ώστε να τα λαμβάνουμε υπόψη (σε περίπτωση που δεν τα εχουμε ήδη).

Πάντως, το άλλο που λες δεν ξέρω που το είδες αφενός (στο αρχείο που κοιτάω, στα τελευταία 200 άρθρα δεν το βλέπω). Αλλά όπως και να 'χει είδηση είναι κι αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

με το δίσκο είναι τυχαίο παράδειγμα. θέλω να πω ότι ίσως να μην είναι και τόσο σημαντική μια είδηση. Ειδήσεις έχω στείλει. Aπλή αναφορά κάνω και έχω χρησιμοποιήσει 1 πληθυντικό γιατί για μένα ο λάμπης δεν είναι κάνα τυχαίο site.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τελευταία οι ειδήσεις είναι λίγο μπαγιάτικες ή και χάνουμε μερικές.

Το λέω καλοπροαίρετα πάντα. βλέπω για τα Windows 2012 Server και εμείς ούτε μια είδηση. Από την άλλη βλέπω ειδήσεις για, παράδειγμα, νέο 2.5αρη δίσκο από την WD 1 TB σε διάφορα χρώματα, ναι και;;;

Wanna join us?

Link to comment
Share on other sites

Το TheLab με έχει τσακίσει στις διαφημίσεις από Browser Games σαν pop-up

κάτω δεξιά στη σελίδα. Άπειρες φορές σε κάθε σελίδα. Τι παίζει μάστορες!?!

EDIT: Και όχι μόνο από Browser Games, αλλά και από κινητά και άλλα.

Περιέργια μου προκαλεί πως κανένας δεν το ανάφερε στο ΠΟΘ ή εδώ

πέρα. Τι σκ@τ@ όλοι add-blocker έχουν? :/

Έγινε επεξεργασία από zomg
Link to comment
Share on other sites

Όπως ήδη έχει αναφερθεί περισσότερα reviews :) Και καμιά μείωση στον ελάχιστο αριθμό δημοσιεύσεων που χρειάζονται για να μπορεί κάποιος να αναρτήσει στις αγγελίες πώλησης.

Link to comment
Share on other sites

Αυξηση χρειαζεται οχι μειωση...

Οποιος μπαινει με την λογικη οτι θα κανω 10-20-50-100 ποστς και μετα θα πουλαω αβερτα-κουβερτα, δεν νομιζω οτι θα ωφελησει την κοινοτητα = και δεν χρειαζεται

Δεν το λεω για σενα προσωπικα, απλα εκφερω την γνωμη μου :)

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολύ νέο μέλος θα μου ήταν προσωπικά αρκετά χρήσιμο και γι αυτό το πρότεινα :)

Κατανοώ από την μία την ανάγκη για κάποιο έλεγχο στις πωλήσεις, από την άλλη όμως έχω φίλο, ο οποίος μου έμαθε και το thelab, που είναι εγγεγραμμένος πολλά πολλά χρόνια και δεν έχει κάνει ούτε μία δημοσίευση. Παρόλα αυτά διαβαζει το φορουμ σχεδόν καθημερινά. Καθώς ποτέ δεν ασχολήθηκε με τις αγγελίες δεν ήξερε ότι χρειαζόταν συγκεκριμένο αριθμό δημοσιεύσεων, μέχρι που θέλησε να πουλήσει κάτι... Ίσως μια μείωση στον αριθμό των παλιών μελών να είναι μια καλύτερη λύση;

Link to comment
Share on other sites

τα παλιά μέλη (ανάλογα και με το πόσο καιρό είναι γραμμένα φυσικά) έχουν μικρότερο όριο για τις πωλήσεις.

Από εκει και μετά το να πιάσεις το όριο των ποστ που απαιτείται συμμετέχοντας ενεργά, ειναι τόσο απλό που δεν θα το πάρεις καν χαμπάρι. :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τελευταία οι ειδήσεις είναι λίγο μπαγιάτικες ή και χάνουμε μερικές.

Το λέω καλοπροαίρετα πάντα. βλέπω για τα Windows 2012 Server και εμείς ούτε μια είδηση. Από την άλλη βλέπω ειδήσεις για, παράδειγμα, νέο 2.5αρη δίσκο από την WD 1 TB σε διάφορα χρώματα, ναι και;;;

επειδή η επικαιρότητα τρέχει με ταχύτατους ρυθμούς και είμαστε κι εμείς άνθρωποι είναι λογικό να μην τα προλαβαίνουμε όλα. μπορείς κάλλιστα να στέλνεις είτε σε εμένα είτε στα υπόλοιπα παιδιά της ομάδας τα νέα που θεωρείς ενδιαφέροντα και θα ήθελες να τα δεις στην κεντρική, έτσι ώστε να τα λαμβάνουμε υπόψη (σε περίπτωση που δεν τα εχουμε ήδη).

Πάντως, το άλλο που λες δεν ξέρω που το είδες αφενός (στο αρχείο που κοιτάω, στα τελευταία 200 άρθρα δεν το βλέπω). Αλλά όπως και να 'χει είδηση είναι κι αυτό :)

+1 [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]

Παιδιά κάτι που είχα αναφέρει κάποτες στο "Κρυφό" ...

[MENTION=23]DJD[/MENTION] , [MENTION=27]RootX[/MENTION]

1. Γίνεται να φτιάξουμε ένα thread στο ΟΤ (ή sub forum στις Ειδήσεις) που ο καθένας να μπορεί να υποβάλει προτεινόμενες ειδήσεις για την κεντρική ??? (χωρίς να εμφανίζονται στην κεντρική)

Θα μου πείτε, μα αυτός είναι ίσως και ο σκοπός του NewsLab... εγώ ξανα - προτείνω πάντως :) Γιατί θεωρώ το news lab οφείλει να είναι πιο γενικό από κεντρική-orientated ειδήσεις...

2. Να δημιουργηθεί ένα πρόσθετο panel στην κεντρική με ''Ειδήσεις Εν Τάχει'' ...

Να μπορούν οι news posters να ποστάρουν σε ένα πανελ στην κεντρική ειδήσεις με:

ι) Τίτλο

ιι) 1-2 Γραμμές κειμένου (ως spoiler για όποιον ενδιαφέρεται )

ιιι) Πηγή (μεσα στο spoiler)

Πώς έχουμε τα " » Πρόσφατα θέματα" ... ε κάτι αντίστοιχο :)

Φιλικά πάντα :)

Έγινε επεξεργασία από kreach
Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που παω να κανω search στο φορουμ , τρεμω μη και βγαλει σωστα αποτελεσματα

στο φορουμ αγγελιων , ψαχνω με keyword "NAS"

κανενα αποτελεσμα..

και στην πρωτη σελιδα ο crmaris εχει τιτλο NAS servers..

ποιος ο λογος που γινεται αυτο ; η μαλλον πιο απλα

πως μπορω να χρησιμοποιησω την αναζητηση για να βρω αγγελιες για NAS?

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που παω να κανω search στο φορουμ , τρεμω μη και βγαλει σωστα αποτελεσματα

στο φορουμ αγγελιων , ψαχνω με keyword "NAS"

κανενα αποτελεσμα..

και στην πρωτη σελιδα ο crmaris εχει τιτλο NAS servers..

ποιος ο λογος που γινεται αυτο ; η μαλλον πιο απλα

πως μπορω να χρησιμοποιησω την αναζητηση για να βρω αγγελιες για NAS?

Αν θυμάμαι καλά πρόκειται για bug του vbulletin. Ότι και να ψάξεις μέχρι 3 χαρακτήρες, δεν επιστρέφει αποτελέσματα. Από 4 και πάνω λειτουργεί μια χαρά :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.