Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Το βαριούνται ειναι καπως βαρυ γιατι υπαρχει και η real life, οικογενεια και υποχρεώσεις πολλες φόρες :turn:

ναι,οκ, ειναι και πολλες σελιδες threads, γι αυτο προσφερθηκα,ετσι κι αλλιως εγω το προτεινω, οποτε μου φαινεται πιο δικαιο να φορτωθω εγω την δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο προβληματάκι, σε Firefox, Firefox Beta και Chrome, δεν μου εμφανίζει όλα τα νέα αδιάβαστα threads/posts. Όταν το κοιτάω από το Tapatalk 2 στο κινητό, όλα είναι οκ. Από τον υπολογιστή, χάνω πολλά! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, δεν το πρόσεξα, αλλά τα περισσότερα πρέπει να είναι από αυτά που λες. Όπως το Ποδηλατοthread ας πούμε. Έγινε καμμιά αλλαγή και δεν την πήρα χαμπάρι; :(

Link to comment
Share on other sites

Α καλά, δεν το πήρα χαμπάρι τότε γιατί έχει 3-4 μέρες που έμπαινα μόνο από το κινητό...

Και γενικά μάλλον, δεν πολυέμπαινα στις συγκεκριμένες κατηγορίες.

Someone shoot me plz :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα η γνώμη μου είναι οτι πρέπει να μπουν υποκατηγορίες στο "παζάρι" πιο πολύ στης Πωλήσεις, πιστεύω οτι θα διευκολυνθεί πάρα πολύ η κατάσταση και θα είναι όλα και πιο συμμαζεμένα, πολύ χύμα είναι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εμένα η γνώμη μου είναι οτι πρέπει να μπουν υποκατηγορίες στο "παζάρι" πιο πολύ στης Πωλήσεις, πιστεύω οτι θα διευκολυνθεί πάρα πολύ η κατάσταση και θα είναι όλα και πιο συμμαζεμένα, πολύ χύμα είναι τώρα.

Συμφωνώ με τον απο πάνω αλλά θα υπάρχει πρόβλημα με το όριο αγγελιών τον μήνα.

Αυτήν την στιγμή υπάρχει όριο 2 αγγελίες το μήνα.

Πχ θέλω να σπάσω το pc μου σε κομμάτια.

Σενάριο 1:

Το βάζω στα διάφορα και σπάω τα κομμάτια σε ένα topic και τελείωσε και άρα χάνεται αμέσω η όλη ιδέα του υποκατηγορίες.

Σενάριο 2:

1 post για vga

1 post για cpu κλπ κλπ

(Δεν φτάνουν 2 αγγελίες)

Και γενικά μήπως για κάποια μέλοι που είναι αρκετά παλιά και έχουν αρκετά posts να αυξηθεί λίγο το όριο των αγγελιών;

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν έχει συζητηθεί ξανά, αλλά μήπως γίνεται να φτιαχτεί ο τρόπους που φαίνονται τα urls του Amazon;

πχ. To γράφω μια φορά και βγαίνει δύο.

[ame=http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0051QVF7A/]Kindle e-Reader with Wi-Fi, 6" Display[/ame]

Δε ξέρω αν αυτό είναι από μεριάς thelab ή Amazon όμως...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί, αλλά θα μου άρεσε να μπορούσα να αλλάξω χρώματα στο backround, fonts κλπ από κάποια default theme Που θα ετοιμάσετε... (όπως αλλάζουμε το προσωπικό μας προφίλ)... εγώ όμως θέλω για όλο το site...

το χω βαρεθεί αυτό που υπάρχει τώρα... αυτό το θαλασσί με γκρι :mad::mad::mad:

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε site έχει την ταυτότητα του παίδες :)

Αν είναι έτσι, πόσο θες για να βαρεθείς ένα λευκό-μπλε του facebook π.χ.; Anyway, σε λίγο καιρό θα έρθει το γενικό update οπότε θα έχουμε αλλαγές :)

Για τους πολύ περίεργους υπάρχουν browser plugins που αλλάζεις τα css των sites για σένα μόνο ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.

έπειτα από αναβάθμιση του firefox μου εμφανίζει τη σελίδα έτσι:

επίσης η γραμματοσειρά είναι περίεργη, έχετε να προτείνετε κάτι;

Πώπωωω κwλος στο εμφανίζει...

post-10170-1416076375,8637_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάθε site έχει την ταυτότητα του παίδες :)

Αν είναι έτσι, πόσο θες για να βαρεθείς ένα λευκό-μπλε του facebook π.χ.; Anyway, σε λίγο καιρό θα έρθει το γενικό update οπότε θα έχουμε αλλαγές :)

Για τους πολύ περίεργους υπάρχουν browser plugins που αλλάζεις τα css των sites για σένα μόνο ;)

εντάξει ξέρω λιιιιιιγο από css αλλά δεν θα κάτσω να κάνω προγραμματισμό μόνο και μόνο για το lab...anyway εγώ απλά πρότινα να υπάρχουν ας πούμε 4-5 κουμπιά κάτω αριστερά με διαφορετικά χρώματα και όταν τα πατάει κανείς να αλλάζει όλο το site...

αφού θα αλλάξει No prob...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.