Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Hint ; Χάνω κάτι ; :)

Ναι, εγκεφαλικά κύτταρα :p

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION]

Το μικρο βελος δηλωνει το τωρινο πλατος της σελιδας...

Το μεγαλο βελος και η γραμμη δηλωνουν το κατα προσεγγιση πλατος που υπηρχε μεχρι και προχθες...

[ATTACH]48638[/ATTACH]

Να διευκρινισω...

Το παραθυρο ειναι μεγιστοποιημενο... [οπως το προτιμω και το τρεχω παντα αλλωστε]

Ζοομ της ιστοσελιδας ΔΕΝ εχει γινει... [οπως παντα ειναι στο 100%]

Πάντα έτσι ήταν το style :)

ανάλΥση !

Εκτος και αν εχει σχεση με το anal :p

Πονηρό μηαλό :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έτσι ήταν το style :)

Πριν 3 μέρες δημιούργησα αυτό το θέμα http://www.thelab.gr/gaming/mercenary-ops-106629.html

Το ίδιο θέμα δημιούργησα και σε ένα γειτονικό φόρουμ...Κλειδώθηκε όμως αμέσως λόγω του ότι ''ξεχείλωσα'' το πλάτος του φόρουμ, σύμφωνα με τους moderators...

Ίσως το παραπάνω συμβάν, να με επηρέασε ''ψυχολογικά'' και να δημιούργησα λάθος εντύπωση σχετικά με το πλάτος του Λάμπη...

Αν και ακόμα πιστεύω πως το πλάτος είναι αλλαγμένο...

Τεσπα, ελπίζω να μην ευθύνονται οι εικόνες του http://www.thelab.gr/gaming/mercenary-ops-106629.html

Link to comment
Share on other sites

-Το ρολόι του φόρουμ πάει 10 λεπτά πίσω! :weep:

Deal_with_it_dog_gif.gif

-Επίσης, τουλάχιστον 1 φορά ανά ώρα, το forum θα ''πέφτει'' για 3-4 λεπτά! :weep:

Το πρόβλημα έχει παρατηρηθεί από όσους έχουν Tellas και Forthnet. Δεν είναι θέμα του server μας, είναι θέμα του ISP. Πάρε τηλέφωνο και άρχισε τις τσιρίδες. Αλλιώς...

Deal_with_it_dog_gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ρολόι πάντως το μου φαίνεται και εμένα κάπως ενοχλητικό και για αυτό το έχω επισημάνει κι εγώ κάποιες φορές.

Ειναι δύσκολο να φτιαχτεί ή υπάρχει κάποιος λόγος που μένει έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ρολόι πάντως το μου φαίνεται και εμένα κάπως ενοχλητικό και για αυτό το έχω επισημάνει κι εγώ κάποιες φορές.

Ειναι δύσκολο να φτιαχτεί ή υπάρχει κάποιος λόγος που μένει έτσι ;

Φτιάχτηκε...

Link to comment
Share on other sites

πάλι χάνει ένα λεπτό (και κάτι ψιλά) αλλά δεν πειράζει :p

Πέρα από την πλάκα, :T:

Πέρα από την πλάκα, είμαι στα όρια να σου κάνω Thread Ban από αυτό το θέμα και το TheLab v2 - Προβλήματα. :p

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, είμαι στα όρια να σου κάνω Thread Ban από αυτό το θέμα και το TheLab v2 - Προβλήματα. :p

κακό του κεφαλιού σου φίλος. μετά θα γεμίσει προβλήματα η σελίδα και δεν θα υπάρχει κανείς να σας τα δείξει :p

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.