Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Σιγά ρε, κάνεις λες και σε πήραν τα χρόνια :p

Πάντως συμφωνώ κι εγώ με τον Πέτρο απόλυτα.

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] : Αυτό που λες μόνο διευκόλυνση δεν ειναι. Ίσα-ισα που έτσι, εγώ τουλάχιστον, το σκέφτομαι πριν ανοίξω το thread γιατί από τα 15 νέα ποστ ζήτημα ειναι να με ενδιαφέρουν τα 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Για mobile version του site παίζει να γίνει ;

Έχουμε ενημερώσει ότι θα μπει στην επόμενη μεγάλη ενημέρωση :)

Εγω τον εφτασα τον Λαμπη εκει που ειναι σημερα!!!

Σιγά, κατούρα και λίγο :p

http://m.thelab.gr

Το κακό είναι ότι πλέον όπου και να πατήσεις σε βγάζει στο κανονικό και όχι στο mobile.

Θα δούμε μήπως μπορεί να επαφερθεί και να λειτουργήσει προσωρινά :)

Link to comment
Share on other sites

μου αρέσει που σε άλλα fora υπάρχει κάπου στην άκρη μια ή δύο στήλες που δείχνουν τους τοπ πόστερς του τρέχοντας μήνα ή/και συνολικά.

Δεν θα ήταν ωραίο αν (αν ειναι εφικτό) έμπαινε και εδώ κάτι τέτοιο ; :)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω οτι χρειάζεται να φαίνονται οι top posters. Στην Ελλάδα έχουμε το κακό ποιος την έχει μεγαλύτερη (την διάθεση εννούσα, αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε).

Και θα δημιουργηθεί ένα μικρό θεματάκι.

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλά και πάλι θα βλέπεις την πλάτη μου :p

Πέρα από την πλάκα πάντως, εμένα θα μου άρεσε :)

Ανούσιο παντελώς. Απλά βλέπεις τον μεγαλύτερο spammer, γιατί ουσιώδη posts παραπάνω από τα δικά μου δεν υπάρχουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα έχουμε το κακό ποιος την έχει μεγαλύτερη (την διάθεση εννούσα, αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε).

Και θα δημιουργηθεί ένα μικρό θεματάκι.

Δεν είναι αυτό το σκεπτικό και μάλλον το κατάλαβες λάθος. Επίσης δεν βλέπω κανένα λόγο να δημιουργηθεί το οποιοδήποτε θέμα :)

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] : οκ, ό,τι πεις :p

Link to comment
Share on other sites

είχε μπει παλιά (μαζί με -rep όμως) και είχε πέσει κάμποση κατάχρηση από ορισμένους απ'ότι θυμάμαι.

Άλλωστε τώρα με τα likes νομίζω το ίδιο πράγμα ειναι.

Θα μπορούσαν ίσως να φαίνονται το πόσα likes έχει δώσει/πάρει καθένας κάτω από το avatar του βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ενα κουμπακι +rep πως μπορει να μπει στο lab ...το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε σε παιδια που βοηθανε :)
είχε μπει παλιά (μαζί με -rep όμως) και είχε πέσει κάμποση κατάχρηση από ορισμένους απ'ότι θυμάμαι.

Άλλωστε τώρα με τα likes νομίζω το ίδιο πράγμα ειναι.

Θα μπορούσαν ίσως να φαίνονται το πόσα likes έχει δώσει/πάρει καθένας κάτω από το avatar του βέβαια.

Αφαιρέθηκε καθώς στην περίπτωση μας είχαμε περισσότερα προβλήματα απ'ότι ωφέλη :)

Έχουμε σκοπό να το δοκιμάσουμε ξανά κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.