Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

μου αρέσει πάρα πολύ που σε κάποια άλλα φόρουμ, τα πμ εμφανίζονται με την μορφή διαλόγου/thread.

Αραγε θα μπορούσε να γίνει κάτι παρόμοιο και εδώ ;

VB fora; και αν ναι, τι έκδοση(δώσε παράδειγμα αν θες).

Όντως πάρα πολύ καλό....από καιρό έπρεπε να είχε γίνει...

Τώρα για το αν έπρεπε να είχε γίνει από καιρό, γι'αυτό το λόγο υπάρχει το thread εάν δεν απατώμαι.

Προτείνουν τα μέλη ιδέες, βλέπουμε εάν γίνεται να υλοποιηθούν και εάν όντως γίνεται και διευκολύνουν την λειτουργία του forum, τις υλοποιούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αφού λέμε όλοι τη γνώμη μας, να πω κι εγώ πως δεν θέλω να γίνει έτσι που προτείνουν οι παραπάνω. Μου αρέσει όπως είναι, αυτή είναι άλλωστε η έννοια του προσωπικού μηνύματος. Δεν είναι chat.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για το αν έπρεπε να είχε γίνει από καιρό, γι'αυτό το λόγο υπάρχει το thread εάν δεν απατώμαι. Προτείνουν τα μέλη ιδέες, βλέπουμε εάν γίνεται να υλοποιηθούν και εάν όντως γίνεται και διευκολύνουν την λειτουργία του forum, τις υλοποιούμε.

καλά μην αρπάζεσαι...απλά τα θέματα που αλλάχτηκαν σε σύγκριση με αυτό των μηνυμάτων που δέκα μηνύματα να στείλεις με τον άλλο γέμισε το inbox σου μπορούσαν να είναι πιο δευτερεύοντα, όχι ότι δεν είναι ωραία.

Link to comment
Share on other sites

καλά μην αρπάζεσαι...απλά τα θέματα που αλλάχτηκαν σε σύγκριση με αυτό των μηνυμάτων που δέκα μηνύματα να στείλεις με τον άλλο γέμισε το inbox σου μπορούσαν να είναι πιο δευτερεύοντα, όχι ότι δεν είναι ωραία.

Για να αρπαχτώ απαιτούνται προϋποθέσεις που στην παρούσα φάση δεν υφίστανται.

Το θέμα που συζητάμε είναι το μέγεθος του inbox ή το look/λειτουργία, γιατί με μπέρδεψες.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη τσακώνεστε αλλαγές δε πρόκειται να γίνουν για τους επόμενους 2-3 μήνες μέχρι να βγάλουμε δημόσια την επόμενη έκδοση του λάμπη. Μετά.. θα έχετε να γκρινιάζετε για μπόλικους μήνες επειδή αλλάξαμε διάφορα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται να κρατάς τα quotes όταν απαντάς, να τα σβήνεις.

Και για να δω τι μου είχε πει στο πρώτο μήνυμα πρέπει να κλείσω αυτό που διαβάζω και να ανοίξω το επόμενο... Όπως και να το κάνουμε, είναι αλλιώς το παλιό σύστημα SMS που ήταν το καθένα μόνο του και αλλιώς το νέο σε Android και iOS που είναι σε μορφή συζήτησης. Έχουν το λόγο τους που το κάνανε έτσι ;)

Link to comment
Share on other sites

:nothing:

Seriously? Αυτό έχεις να σχολιάσεις; Να σου πω άλλο παράδειγμα μπας και τότε σου φανεί χρήσιμο λοιπόν. Θυμάμαι ότι ο PetrosD πριν 1 χρόνο μου χε πει έναν κωδικό σε ένα μήνυμα, τον οποίο δεν θυμάμαι. Με την παρούσα κατάσταση, πρέπει να ανοίγω και να κλείνω κάθε μήνυμα για να δω σε ποιο απ' όλα ήταν. Με το προς πρόταση σύστημα, ανοίγεις την συζήτηση που είχες με το άτομο και scrollάρεις μέχρι να βρεις το ζητούμενο. Στην μία περίπτωση έχεις πολλά κλικ, στην άλλη ένα. :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και όχι Seriously, αλλά με εύθυμη διάθεση.:)

Και ναι, έχεις δίκιο, μου έχει τύχει και φάω πόση ώρα να ανοίγω ένα ένα τα παλιά μηνύματα και ψάχνω.

Σε αυτά τα θέματα είμαι της παλαιάς σχολής, όπως τα βρήκα να τα αφήνω. Δε μου αρέσουν οι αλλαγές. Δεν λέω ότι είναι καλύτερο, αλλά δε μου αρέσουν οι αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.