Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Ναι αυτό. Δεν το ήξερα, δεν είχε τύχει ποτέ να με απασχολήσει αυτό το θέμα. Τα ποστς #516-519 με μπέρδεψαν επειδή έθιξαν το θέμα. Λάθος μου έπρεπε να είμαι πιο προσεκτικός...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να κάνω με την σειρά μου και δύο προτάσεις....

-Δοκιμή UPS.

Είχα θέσει το ερώτημα και στο Project Faganas

Καταλαβαίνω ότι απαιτεί χρήματα και αγορά εξοπλισμού όπως μου εξήγησαν, αλλά ελπίζω να το δώ κάποια στιγμή να υλοποιείται...

-Δοκιμή fans.

Πολύς λόγος γίνεται για τα desibel των fans σε διάφορα threads, οπότε πιστέυω ότι η θέσπιση fan reviews θα έλυνε το θέμα.

Απο άποψη κόστους δέν νομίζω να ξεφύγει πολυ, μιάς που απαιτεί ένα καλά μονωμένο απο εξωτερικούς θορύβους κουτί, και ένα αξιοπρεπές ντεσιμπελόμετρο.

Επίσης ένα ντεσιμπελόμετρο θα χρησίμευε και σε case reviews, για την μέτρηση των εργοστασιακών fans.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

+1, ειδικά για τα fans.

Επίσης, καιρός είναι το TheLab να περάσει και στην πράξη ...

Εάν χρειαστεί θα βοηθήσουμε ευχαρίστως.

Θες να μας το εξηγήσεις λίγο αυτό; :)

Τι ιδέες έχεις; Αν δεν θες για κάποιο λόγο να πεις εδώ, στείλε ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες ώς καινούργιος του forum θα ήθελα να προτείνω κάτι...Εαν φυσικά γίνεται αυτό...

Για κάθε μετακίνηση/διαγραφή/κλείδωμα θέματος/μηνύματος να ενημερώνεται ο χρήστης με π.μ...

Μπορεί να γίνει...;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάει ο Nick61 δεν είναι καθόλου μα καθόλου δύσκολο.

Ένα απλό addon είναι για το vbulletin και μιας και το έχω δουλέψει μπορώ να πω, πως είναι άκρως βολικό και έχει και αρκετές δυνατότητες.

Μου αρέσει ως ίδεα, ελπίζω να το σκεφτούν οι διαχειριστές και να το εφαρμόσουν.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν μπορώ να δημιουργήσω αγγελία αγοράς (όχι πώλησης), έχετε μπλαφόν στον ελάχιστο αριθμό μηνυμάτων;

:rant:

θα την ποστάρω εδώ την αγγελία.

"δεν πετάγεσαι μέχρι το περίπτερο; τα λέμε σε 7 μέρες"

Έγινε επεξεργασία από DJD
banned
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.