Jump to content



Recommended Posts

παιδιά μόλις το κατέβασα να δω τι παίζει πριν το αγοράσω από αρχή λίγο που δοκίμασα πολύ καλο παιχνίδι δουλεύει με πολύ καλά γραφικά σε 7970 εκτος δεν ξέρω κάπως σε σκιες είχα κάποια θέματα τώρα το game φταίει δεν ξέρω, αξίζει πιστεύω σε αγορά όπως το είδα εγώ θα το τιμήσω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ειναι λιγακι βαρυ βεβαια.

Το εχω στο high σε 1080Ρ και ολα τα αλλα κλειστα η στο χαμηλοτερο και ψιλοσερνεται.

φαινεται και λιγο θολο λες και το εχω σε χαμηλοτερη αναλυση.γιατι ετσι?

Link to comment
Share on other sites

έχει θεματάκια το game ακόμα βάλτο στο medium τι πειράζει, ωραίο το game πάντως το ξαναλέω. είναι θα βγάλουν κάνα fix θα στρώσει :) ..... πάλι καλά που βγήκε βαρυ παιχνίδι k nvidia να έχουν να λένε μερικοί nvidiakιδες η titan πιγε στα τοσα fps ...(πλακα κάνω :flag::flag:) αντί να μιλάμε για το game πάλι σε κάρτες το γυρίζουν :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

γενικά δύσκολα κολλάω με game το metro είναι ένα από αυτα :) .... μακάρι η εταιρίες να βγάζουν καλά k σωστά games το crysis για μένα fail :( μονο γραφικά εχει, ούτε καν σωστο ήχο

Link to comment
Share on other sites

παιδεσ το παιχνιδι μηπωσ ειναι κακογραμμενο??

εχω την 6870, η καρτα δεν παει στο 99% gpu used , ενω το cpu used δεν ξεπερναει το 50%μεχρι στιγμησ... ενω τα frame μου ειναι χαμηλα... θα τραβηξω φωτο ...

σαν παιχνιδι ειναι ωραιο..

εχω και ψιλοσπασιματα στην οθονη λεσ και λαγκαρει..

Link to comment
Share on other sites

παιδεσ το παιχνιδι μηπωσ ειναι κακογραμμενο??

εχω την 6870, η καρτα δεν παει στο 99% gpu used , ενω το cpu used δεν ξεπερναει το 50%μεχρι στιγμησ... ενω τα frame μου ειναι χαμηλα... θα τραβηξω φωτο ...

σαν παιχνιδι ειναι ωραιο..

εχω και ψιλοσπασιματα στην οθονη λεσ και λαγκαρει..

τρεξε το bench του παιχνιδιου στα medium και ποσταρε στο θεμα με τα αλλα παιδια να δουμε τι κανεις !!

με medium ρυθμισεις πιστευω θα τα πας αρκετα καλα τελικα ειναι αρκετα βαρυ το παιχνιδακι

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0gdxdhhgfgvy.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

τρεξε το bench στα medium και ποσταρε στο θεμα με τα αλλα παιδια να δουμε τι κανεις !!

με medium ρυθμισεις πιστευω θα τα πας αρκετα καλα τελικα ειναι αρκετα βαρυ το παιχνιδακι

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0gdxdhhgfgvy.jpg

νικολα θα τρεξω,,αλλα δεν νομιζω, να ειναι μονο αυτο που λεσ... το παιχνιδι ειναι κακογραμενο η οι οδηγοι που φοραω δεν κανουν τοσο καλη δουλεια στο συγγκεκριμενο παιχνιδι... φοραω τουσ 13,4..

κανονικα η καρτα επρεπε να ειχε 99%gpu used se direct 11 που το τρεχω.. το επαιξα περιπου 1 ωρα και κατι, και πουθενα δεν πηρα 99% gpu used.. ενω το cpu used δεν ξεπερασε μεχρι στιγμησ το 50%..

Link to comment
Share on other sites

τρεξε το bench του παιχνιδιου στα medium και ποσταρε στο θεμα με τα αλλα παιδια να δουμε τι κανεις !!

με medium ρυθμισεις πιστευω θα τα πας αρκετα καλα τελικα ειναι αρκετα βαρυ το παιχνιδακι

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0gdxdhhgfgvy.jpg

το ετρεξα με τισ παραπανω ρυθμισεισ και εχει βγαλει αυτο..

http://prntscr.com/1583ak

http://prntscr.com/1583ja

Έγινε επεξεργασία από darkiller
Link to comment
Share on other sites

Έχει θέμα με τις AMD κάρτες, το έχουν ανακοινώσει και οι ίδιοι αλλά ήδη ετοιμάζουν patch.

Sad but true το game είναι άψογα optimised για ΝVIDA, αρχικά.

Προσωπικά, στο δικό μου μηχάνημα πετάει του κερατά:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

νικολα θα τρεξω,,αλλα δεν νομιζω, να ειναι μονο αυτο που λεσ... το παιχνιδι ειναι κακογραμενο η οι οδηγοι που φοραω δεν κανουν τοσο καλη δουλεια στο συγγκεκριμενο παιχνιδι... φοραω τουσ 13,4..

κανονικα η καρτα επρεπε να ειχε 99%gpu used se direct 11 που το τρεχω.. το επαιξα περιπου 1 ωρα και κατι, και πουθενα δεν πηρα 99% gpu used.. ενω το cpu used δεν ξεπερασε μεχρι στιγμησ το 50%..

με 13.4 ειμαι και γω στα high που το παιζω στοκ η καρτα μου με v-sync on εχω 50-60 fps σχεδον κολλημενα και παει πολυ γραμμικα το παιχνιδι τωρα απο καταναλωση με τον fx 8320 @ 4.2 δε βλεπω max πανω απο 35% η δε καρτα μου η 5970 εχει max 75% αλλα δε τα πολυκοιταω αυτα αμα ρολαρει το παιχνιδι !!ισως φταει και η αναλυση που το παιζω 1680Χ1050

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0hjlhiulupi9.jpg

φαινονται τα νουμερα πανω αριστερα

MetroLL_2013_05_14_12_10_49_941.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.