Jump to content



Recommended Posts

νικολα το παιζω στο high χωρισ v-sync, παιρνω απο 15 εωσ 45 frame, αλλα η ποιοτητα τισ εικονασ ειμαι μαπα, για direct 11..σε σχεση με οπιοδηποτε παιχνιδι εχω παιξει..

παντα σε αναλυση 1920χ 1080 , αυριο θα ανεβασω φωτογραφιεσ.. φυσικα για ενα παιχνιδι δεν θα τα βαψω μαυρα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

οκ το περασα, πολυ καλυτερα! ευχαριστω zpaf

ανεβηκαν τα frame, ανεβηκε το cpu used , οπωσ και το gpu used , πανω απο ολλα , η ποιοτητα εικονασ ειναι πολυ καλυτερη..

Έγινε επεξεργασία από darkiller
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] Λογικα για να έχω από 27 FPS στο Benchamark 30.. μπήκε..

Το Game τρέχει τάπα πιο Smooth εδώ στο Main Menu φαινεται η διαφορά..

Και μου έχουν σβηστεί τα SAVE!!! πως βάζουμε τα Save πίσω? το έχω φτάσει στο τελος το Game?

Τι πειράζω από αυτά εδώ που τα πάω.?

wCIKZ7K.png

Επίσης ας ποστάρει κάποιος το Τραγουδι που ακούς όταν μπαίνει στο Main Menu.. το ψάχνω δεν το βρίσκω..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] Λογικα για να έχω από 27 FPS στο Benchamark 30.. μπήκε..

Το Game τρέχει τάπα πιο Smooth εδώ στο Main Menu φαινεται η διαφορά..

Και μου έχουν σβηστεί τα SAVE!!! πως βάζουμε τα Save πίσω? το έχω φτάσει στο τελος το Game?

Τι πειράζω από αυτά εδώ που τα πάω.?

wCIKZ7K.png

Επίσης ας ποστάρει κάποιος το Τραγουδι που ακούς όταν μπαίνει στο Main Menu.. το ψάχνω δεν το βρίσκω..

κανε αυτο και δε θα εχεις προβλημα με τα saves !!

1)Open the dir {MyDocuments}\4A Games\Metro LL and rename the dir

you find into "410000004100000"

2)Open the dir %LOCALAPPDATA%\4A Games\Metro LL and rename the dir

you find into "410000004100000"

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3216]ultraex2005[/MENTION] Είσαι θεός.. μια μπύρα από εμένα :beer:

Λεπον.. το Patch.. έφτιαξε όλο το GAME!

παίζω με Tess Very High SSAO X2 αλλά λέω να το πάω OFF και Quality Very High και είμαι στο 30 αλλά είναι Smooth!

Πριν είχα SSAO OFF / Tess Normal / Qualty Very High και σερνόταν το Game στα 60 FPS!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το φτιάξω το Fov..

Εμένα δεν μου έχει την επιλογή..

Την έβαλα εγώ αλλά δεν..

Αν εβαλες το patch στο \4A Games\Metro LL\ σου εχει 2 φακελους λογικα...ενας απο τους 2 ειναι ο νεος με το cfg το σωστο μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.