Jump to content



Προβλημα με sony vegas


PeleGiannisGalpe

Recommended Posts

Εχω το pro 10 και οταν βαζω ενα τραγουδι στην timeline δεν μου εμφανιζεται η κυμματομορφη του τραγουδιου :(

Πως μπορω να το διορθωσω?

Edit: Εχω windows 7 64-bit

Link to comment
Share on other sites

επισης οταν παω να σωσω το βιντεο(render as) μου αποθηκευεται μονο 1 δευτερολεπτο και ειναι η τελευταια διωρθωση που εκανα(πχ προσθεσα ενα κειμενο στη μεση και μονο αυτο βγαινει απο ολο το βιντεο)

Link to comment
Share on other sites

Για το τελευταίο πρόβλημα, κοίτα μήπως όταν πατάς το render as στο διάλογο που σου ζητάει να δώσεις όνομα, από κάτω να μην είναι τσεκαρισμένο το "only render loop region" ή κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν τσεκαρισμενο αλλα ξαφνικα σημερα καταφερα να σωσω ολο το βιντεο

εχω μια portable εκδοση και αυτο μαλλον ειναι το προβλημα...κανονικη δεν μπορουσα να βαλω (crackαρισμενη φυσικα :p ) γιατι μου εβγαζε βλακεις στο τελευταιο βημα πριν το ανοιξω:fist:

Link to comment
Share on other sites

ναι

Οι Moderators έχουν το αναφαίρετο δικαίωμα να απαγορεύσουν την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή "πειρατικού" software

χμμ η ερωτηση μου εχει να κανει με προβλημα στο λογισμικο και οχι στη διακινηση του νομιζω :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.