Jump to content



Mechanical Keyboards, γνωμες και αγορα απο eshops.


Recommended Posts

Παιδιά για ρίξτε μια ματιά εδω!

Linke Computer, Filco, FKBN104M/EFB2, Filco Majestouch 2 Ninja Cherry MX Brown Switch 104 Key Mechanical Keyboard Black , Linke Computer

Linke Computer, Filco, FKBN104M/EB2, Filco Majestouch 2 Cherry MX Brown Switch 104 Key Mechanical Keyboard Black , Linke Computer

Σε φιλικό άυπνο φόρουμ κανονίζεται ομαδική... Εγώ το ψήνω πάντως! Αν κανονιστεί

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον. Αν και προσωπικά θα κοίταγα κάτι σε blue όπως αυτό

Linke Computer, Filco, FKBN104MC/EB2, Filco Majestouch 2 Cherry MX Blue Switch 104 Key Mechanical Keyboard Black , Linke Computer

Το τελωνείο θα μας σχίσει :p

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή προσθήκη στη αγαπημένο μου CM Storm... Ζήλεψα από το review στο Corsair που έκανε ο [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] :o

Κόστισαν 19€ αλλά δυστυχώς δεν τα στέλνουν Ελλάδα. Ήμουν τυχερός και πήγε φίλος Αγγλία όπου τα είχα ήδη στείλει να τον περιμένουν.

(ξέρω ότι θέλει καθάρισμα, αλλά δεν προλαβαίνω με τίποτα τώρα...)

attachment.php?attachmentid=59268&stc=1&d=1384204121

post-173-1416077901,1373_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε σεις, πολυ tap out τα κοκκινα, χαμος γινοταν. Τωρα βεβαια πρεπει να βρω πως να κανω αθορυβα και τα μεγαλα κουμπια με τα stabilizers αλλα αυτο φαινεται δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Το γερμανικό άμαζον έχει 2 layout, το γερμανικό (qwertz) το οποίο είναι Out of stock και το us (το οποίο δεν είναι ακόμα διαθέσιμο This item is not yet available. )

Συνολική τιμή δεν είναι 169Ε αλλά μαζί με μεταφορικά EUR 193,31.

Artikel: EUR 175,71

Verpackung & Versand: EUR 17,60

Link to comment
Share on other sites

Τα μηχανικά θεωρούνται high end.

Για τα filco δίπλα υπάρχει το όνομα ποιότητα δοκιμασμένα από χιλιάδες χρήστες.

Για το ryos δυστυχώς δεν ξέρω ποιότητα κατασκευής, από χαρακτηριστικά φαίνεται πολλά υποσχόμενο.

Ο κάθε ένας πιστεύω ζυγίζει τις προτεραιότητες και τις ανάγκες του από ένα πληκτρολόγιο και ανάλογα πράττει.

Link to comment
Share on other sites

Θόρυβο τα κόκκινα...; Ίσα που τα ακουμπάς για να δουλέψουν...

Δηλαδή αν βάλεις μπλε θα σου φέρουν την αστυνομία; :p

Τι να κάνω, δεν παίζω άρπα με το πληκτρολόγιο, του δίνω και καταλαβαίνει :hehe: Το tap out οπως ξαναέγραψα προκαλούσε τον θόρυβο και ήταν αρκετά έντονος.

Τα orings έχουν στρώσει και το Filco έχει γίνει μούρλια λέμε. :D

Κάπως να φτιάξω το enter και το backspace ρε γμτ γιατί έχουν το ελασματακι και συνεχίζουν να βαράνε...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.