Jump to content



Πανελλήνιες 2011


astrolabos

Recommended Posts

μια μερα μετα τις βασεις και ηδη γνωριζω τη ζωη στη Κομοτηνη.απλα τα σπαει! και απο θυλικα.....(ακομα δεν εχει ερθει ουτε το 1/3 των φοιτητων)

δοξα το θεο βρηκα και σπιτι καλό

αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως απο σημερα εψαχνε παρα πολυς κοσμος για σπιτι. νομιζα οτι θα ειμαι απο τους λιγους. λογικα ειναι ομως ολοι αυτοι απο τις γυρω πολεις

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply
[MENTION=7777]darthtony[/MENTION] Welcome to the club :D

Τις ημερομηνίες των εγγραφών νομίζω τις ορίζει το υπουργείο και είναι αυτές που ανέφερε ο uNick.

καλώς. τι χαρτιά πρέπει να φέρω για να γραφτώ?

Link to comment
Share on other sites

καλώς. τι χαρτιά πρέπει να φέρω για να γραφτώ?

Ενημέρωση Πρωτοετών

Η ενημέρωση από τη γραμματεία στο site της σχολής.

Πάντως πέρυσι ήθελαν πιστοποιητικό γέννησης, φωτοτυπία του απολυτηρίου και βεβαίωση πρόσβασης (νομίζω).

Βέβαια έχει περάσει ένας χρόνος και δε θυμάμαι και πολύ καλά τη χαρτούρα, οπότε μπορεί να σου λέω και @@... :p

Σύντομα θα βγει κάποια ανακοίνωση όμως so, stay tuned...

PS. Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να καθυστερήσουν λίγο τις εγγραφές, λόγω των καταλήψεων.

Link to comment
Share on other sites

Nop ,δεν ειναι τοσο εξειδικευμενο,δες εδω διαφοροι αποφοιτοι τι ακολουθησαν μετα.

Εχει ενδιαφερον σαν σχολη ...

Μετά το ΜΙΘΕ

Συγχαρητηρια!!

(Το καταλαβαινεις φανταζομαι οτι αυτοι στο μπλογκ εχουν με τον μεσο αποφοιτο της εν λογω σχολης τοση σχεση,οση σχεση εχει μια aventador με ενα κοινο ΙΧ)

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε...

ΕΕΚ=Ελεγκτές Εναέριας Κυκλοφορίας ή κάτι άλλο;

Nαι Ελεγκτης Εναεριας Κυκλοφοριας, σε δυο χρονια θα εισαι σε πυργο ελεγχου. Απλα ειναι δυσκολη δουλεια.

Επισης θελει @@ γιατι κατι να σου τυχει εσυ εχεις την ευθυνη, αν ας που το αεροσκαφος παρει λαθος πορεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χαιρετισματα απο Ναυπακτο παιδες.Κανεις που περασε τει ναυπακτου να κανονισουμε να βγουμε?

Sent from my Blade using Tapatalk

Τηλεπικοινωνιακων Συστηματων Και Δικτυων; ; ;

Οι εγγραφες πρεπει να αρχισαν σημερα, ξες τι χαρτουρα και φωτογραφιες ζητανε; ; ;

Link to comment
Share on other sites

Τηλεπικοινωνιακων Συστηματων Και Δικτυων; ; ;

Οι εγγραφες πρεπει να αρχισαν σημερα, ξες τι χαρτουρα και φωτογραφιες ζητανε; ; ;

Ναι.εκει.Μπηκες και εσυ?Θελουνε αντιγραφο απολυτηριου λαι βαθμου προσβασης(τα 2 χαρτια που σου δεινουν στο σχολειο),6 φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας και μια υπευθυνη δηλωση που κανεις εκει.Για να βγαλεις καρτα σιτισης πρεπει να εχεις μαζι σου εκαθαριστικο της εφοριας απο εναν γονιο σου.Αυτά

Sent from my Blade using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι.εκει.Μπηκες και εσυ?Θελουνε αντιγραφο απολυτηριου λαι βαθμου προσβασης(τα 2 χαρτια που σου δεινουν στο σχολειο),6 φωτογραφιες αστυνομικης ταυτοτητας και μια υπευθυνη δηλωση που κανεις εκει.Για να βγαλεις καρτα σιτισης πρεπει να εχεις μαζι σου εκαθαριστικο της εφοριας απο εναν γονιο σου.Αυτά

Sent from my Blade using Tapatalk

Να 'σαι καλα...

Και εγω εκει περασα...

Δεν το κοβω ομως να το ''παρακολουθω'' τουλαχιστον για αυτην την χρονια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.