Jump to content



Assassin's Creed: Revelations


vic

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
DRM.

Γενικα δεν σεβεται το PC community.

Οποτε πουλο.

Ισχυει δυστυχως.

Σπάστηκα με τη ubi με το drm στο ac2 που ήθελε μόνιμα συνδεση. Στο επόμενο το φτιάξανε κάπως. Το 1 δεν θυμαμαι τι φάση ήταν.

Ωστόσο επειδή έχω κολλήσει με το συγκεκριμένο παιχνίδι θα το κάψω κανονικά!:dance3:

Και η αλήθεια ειναι ότι δεν έχω παίξει αλλά games της ubi για να μου τη σπάει τόσο..

Link to comment
Share on other sites

μόλις το άνοιξα,δεν προλαβαίνω τίποτα απόψε,μου στείλανε την εξτρά πανοπλία του ezio,το soundtrack και 2 χαρακτήρες για το multi

αυτά, στη τιμή της απλής έκδοσης (ενώ δεν τα είχα παραγγείλει) υπάρχει έλλειψη και σε αυτό μάλλον

Link to comment
Share on other sites

update:λοιπόν, πρόλαβα και έπαιξα περίπου 2 ώρες

η δράση ξεκινά σχεδόν αμέσως με άμαξες, κυνηγητά κτλπ

πολύ όμορφη η Κωνσταντινούπολη η ατμόσφαιρα θυμίζει το πρώτο (και καλύτερο της σειράς κατ' εμέ) παιχνίδι

ο Ezio (που ψάχνει πληροφορίες για τον Altair) έχει καινούργιες κινήσεις και block(s) όπως και καινούργια αντικείμενα (hookblade) air assassin's

είδα καινούργια πυρομαχικά,τα βασικά όπλα δεν άλλαξαν απλά άλλαξε το μενού επιλογής των (πιο δύσκολο νομίζω)

και δεν σας λέω τπτ άλλο μη το χαλάσω.

μην ξεχάσω,ο Desmond βρίσκεται σε ένα νησί με διασπαρμένα κομμάτια του animus που λειτουργεί σαν πύλη

ότι άλλο θέλετε σε spoiler από εδώ και κάτω

Link to comment
Share on other sites

μόλις το άνοιξα,δεν προλαβαίνω τίποτα απόψε,μου στείλανε την εξτρά πανοπλία του ezio,το soundtrack και 2 χαρακτήρες για το multi

αυτά, στη τιμή της απλής έκδοσης (ενώ δεν τα είχα παραγγείλει) υπάρχει έλλειψη και σε αυτό μάλλον

Από που το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Α εχω καιρο να κοιταξω ημερομηνιες ναι. Πριν 2-3 μηνες ετσι ελεγαν ολα τα sites...Οπως παντα 6 μηνες μετα την κανονικη κυκλοφορια στις κονσολες ερχοταν και στα pc. Τωρα ας ελπισουμε οτι θα ερθει 1 μηνα μετα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.