Jump to content



Assassin's Creed: Revelations


vic

Recommended Posts

Χαχα τα χριστουγενα ηρθανε νωριτερα :D

Ρε γμτ με τοσα παιχνιδια αυτο το μηνα, ειναι δυσκολο να παραμεινεις σε επαφη με το περιβαλλον.

Σαν τον ζομπι/πιτσιρικα απο την διαφημιση που ζει στον ψηφικο κοσμο αισθανομαι ωρες ωρες :hm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Χαχα τα χριστουγενα ηρθανε νωριτερα :D

Ρε γμτ με τοσα παιχνιδια αυτο το μηνα, ειναι δυσκολο να παραμεινεις σε επαφη με το περιβαλλον.

Σαν τον ζομπι/πιτσιρικα απο την διαφημιση που ζει στον ψηφικο κοσμο αισθανομαι ωρες ωρες :hm:

Ισχύει...δυστυχώς!:p

Πάντως εγώ θα περιμένω την προπαραγγελία μου...:fun:

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα μετα απο το πως την πατησα με το brotherhood που το πηρα launch day με αγωνια και δεν καταφερα ποτε να παιξω multiplayer επειδη πολυ απλα αρνειται να συνδεθει σε οποιοδηποτε lobby, δεν προκειται να βιαστω.

Θα το αγορασω επειδη το αγαπαω σαν παιχνιδι αλλα οταν κανει γυρω στα 20 ευρω ή οταν επιβεβαιωσουν αρκετοι απο Ελλαδα οτι το multiplayer δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρελαινομαι για το multi του AC. Νταξει, και στο προηγούμενο έπαιξα, αλλα όχι τρελα πράγματα.

Κάθε φορά launch day το έχω πάρει και no problems. Οπότε δεν βλέπω λόγο να μη το παρω πάλι ετσι.

Έχεις και εσύ το δίκιο σου βέβαια, αλλα πρώτη φορά το ακούω αυτό. Έχει τύχει και σε άλλους?

Link to comment
Share on other sites

Nαι ηταν παγκοσμιο φαινομενο.

Παρακολουθησα για λιγο τα φορουμ της ubi και ηταν χιλιαδες τα παραπονα.

Αν θυμαμαι καλα κατι σχετικο με την θυρα επικοινωνιας που συγκεκριμενοι ISPs ειχαν κλειδωμενη ή κατι τετοιο.

Και σε καθε update σε καποιους να δουλευει και σε καποιους που δουλευε, να χαλαει.

Πολυ ερασιτεχνικα πραγματα.

Στο gtaIV γιατι δλδ δουλευε με την μια για ολους; τεσπα ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το επαιξα λιγο. :D

Μην προλαβετε να ξενερωσετε οπως εγω με την πρωτη εισαγωγικη πιστα.

Μετρια γραφικα και εντελως κονσολε.

Ειναι ομως μολις τα πρωτα 5 εισαγωγικα λεπτα.

Μολις πας στην ινσταμπουλ το παιχνιδι αναπληρωνει, διορθωνουν ολα γρηγορα, και σκηνικα και γραφικα και ατμοσφαιρα.

Στην ινσταμπουλ οι μισοι μιλανε τουρκικα και οι αλλοι μισοι ελληνικα.

Μεχρι τωρα εχω ξεσηκωσει τα εξης:

αγνο μεταξι, φαε σκατα, θαλλασσινα, αει στο διαλο, ξιφιας, Malakas (subtitled ετσι), σκαθαρι, και best of the best στο πρωτο μου χρηματικο pick pocket ενας ειπε "πουστια" :D :D :D :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι τους ελληνες τους εχουν ως τους κακους... :getlost:

Κακό το Βυζάντιο, λαμόγια οι Έλληνες, καλοί οι Οθωμανοί. Εθνικιστής δεν είμαι σε καμία περίπτωση... αλλά έλεος!

Πολύ ανθελληνικό το παιχνίδι σε βαθμό προπαγάνδας. Και δεν ασχολούμαι με games πλην του AC.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο πολύ κάτα των ελλήνων ειναι όντως?:nothing:

Εθνικιστής ούτε εγώ είμαι, αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα με χαλάσει. Για την ακρίβεια αποφεύγω να δω βίντεο στο yt, αλλά και σποιλερς σε άλλα sites(το παρόν αποτελεί εξαίρεση). Όπως ο διάολος το λιβάνι που λένε.. :p

Εγω εντυπώσεις απο βδομαδα, οπότε μόνο ότι ακούω εδώ..

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, κάποιους δεν θα τους πειράξει καθόλου και κάποιους θα τους πειράξει πολύ.

Εγώ θα το τελειώσω γιατί μου αρέσει το gameplay και το περιβάλλον αλλά δεν παύει να με ενοχλεί. Όχι γιατί οι Έλληνες (οι Βυζαντινοί για την ακρίβεια) είναι κακοί αλλά γιατί γιατί σου περνάει το μήνυμα ότι όποιος μιλάει ελληνικά είναι "m@l@k@" χωρίς να υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος, ιστορικός ή μη. Απλά οι τουρκόφωνοι είναι καλοί και οι ελληνόφωνοι κακοί επειδή έτσι τους ήρθε.

Αλλά δες και κρίνε μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με πειραξε μιας και την πραγματικοτητα εμεις οι ιδιοι την ξερουμε οπως και ο καθε Ιταλος που εχει τη μαφια του και ο καθε Ιρακινος με τους τρομακρατες του που αν συγκεντρωσουν τανιες και video games που εχουν φτιαχτει γιαυτους θα τρεχουν και δεν θα φτανουν:dance3:

P.S: Αφου το εχουμε το βρισιδι σαν ατραξιον μαζι με το"souvlaki και pastitsio παει πακετο και το m@l@k@s"

Link to comment
Share on other sites

O lead programmer και script writer ειναι υψηλοβαθμο στελεχος της Στοας Τεκτονων της Γαλλιας.

Εψαξα στο google να βρώ για την ''Στοά Τεκτόνων'' και δεν βρήκα κάτι πρόκειτε για κάποια οργάνωση; μήπως έχει σχέση με Μασονία κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Κακό το Βυζάντιο, λαμόγια οι Έλληνες, καλοί οι Οθωμανοί. Εθνικιστής δεν είμαι σε καμία περίπτωση... αλλά έλεος!

Πολύ ανθελληνικό το παιχνίδι σε βαθμό προπαγάνδας. Και δεν ασχολούμαι με games πλην του AC.

Ποσο το εχεις προχωρησει και τα ειδες αυτα φιλε;

Ειμαι περιπου στο 20% και ακομα δεν εχω δει κατι ανθελληνικο.

Μαλιστα ενας ασασινος που εκανα recruit, λεγεται Maximos Sgouros.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.