Jump to content



League of Legends Nicknames! report


SirDiman

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
Intel Extreme Masters

Streaming απο το Intel Extreme Master στο gamescon.

Απίστευτο το match ανάμεσα σε Fnatic (νικητές της Dreamhack) και SK Gaming. :clap:

Επίσης καλά αναμένονται τα games αυτών των 2 με την CLG.

Πάλι κάνει τα τρελά του ο Shushei?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυνατές οι CLG και TSM. Νομίζω μετά την Dreamhack οι Αμερικάνοι έκατσαν κάτω και έκαναν πολύ practice και αυτό φαίνεται.

Ήδη η CLG νίκησε την Millenium 2-1 και πέρασε τελικό (εξαιρετικό το comeback της M στο game 2. Δείτε το replay όσοι το χάσατε).

Για να δούμε τι θα κάνει η Fnatic απέναντι στην TSM και αν θα έχουμε αντιστροφή του τελικού της Dreamhack με 2 ομάδες από την Αμερική.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία. Έχεται ορισμένες φορές κάτι spikes σε άσχετες φάσεις που σου κατεβάζουν για 1-2 sec τα fps και υπάρχει αισθητό κόλλημα? είναι θέμα server?

ισχυει αυτο το φαινομενο σε μενα . με την 6950 μερικες φορες απο 200 πεφτουν στα 80 . δεν με ενοχλει αλλα στο λαπτοπ φαινεται πιο εντονα αυτο οταν απο τα 50 παει στα 20 .

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω το ιδιο προβλημα και στα 2 pc ενα τις υπογραφης και ενα με q9450 striker 2 formula 8 gb ram kai gts 450 kai vista ultimate 64ari και στα 2 μου το κανει αρα αποκλειω το θεμα οδηγων μονο μιας και στο ενα εχω ati και στο αλλο nvidia

Link to comment
Share on other sites

και οι server της blizzard και της stream φιλοξενεί πόσα μίρια κόσμο καθημερινά online. Δεν είδα κανέναν να περιμένει Q

Ναι αλλά μην συγκρίνεις εταιρίες κολοσσούς όπως η Blizzard και η Valve με την Riot που είναι πολύ μικρότερη. Όπως και να 'χει μετά το split είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.

Και για να επιστρέψουμε στο IEM, η TSM έκανε την έκπληξη και πήρε το πρώτο παιχνίδι του τελικού από την CLG πολύ εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

ναι το βλέπω ωραία παιχνίδια!

Υ.Γ έχει τόσα λεφτά για να δώσει για το season 2 και δεν είχε για να χωρίσει τους server? τέσπα βγαίνουμε off topic σταματάω εδώ και ναί όντως είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα τώρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.