Jump to content



League of Legends Nicknames! report


SirDiman

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Ο whereisawake έκανε ένα guide για AP Janna mid. Το παλικάρι είναι Έλληνας και πιθανά να είναι ο Top ELO. Έχει παίξει 200ranked με AP Janna και έχει 66% win ratio. (insta-featured guide)

Enjoy. -> JANNA BUILD GUIDE: Where Janna is Awake by whereisawake - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5ZBeJdbDg_g&hd=1]AP Mid Janna - Whereisawake, 2.5k Elo EUW. Sample League of Legends game - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

τώρα τελευταία έχω παίξει κι εγώ λίγα παιχνίδια κυρίως γιατί κάτι φίλοι έχουν συνεχίσει να παίζουν και οργανώσαμε 1-2 βραδιές με μεταξύ μας ξύλο στα proving grounds. :whip:

Link to comment
Share on other sites

κατι παρόμοιο και εγω. το σταμάτησα γιατι όλοι το αφησαν για αλλα games, gw2 κτλ.

και τωρα ξαναγύρισαν όλοι και το ξεκίνησα πάλι... αλλα μιλαμε για καψιμο. ΕUW και 2000 νίκες :look:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

βασικα θα αλλαξω γιατι εχουν φύγει αρκετοι δικοι μου και εχουν παει east....

Εγω ειμαι τοσο παλιος στο League of Legends που ειμαι North America και δεν μπορω να αλλαξω!Ακομα και e-mail εστηλα στιν Riot αλλα δεν με βαζουν Ευροπη!

πω ρε φίλε τι μου θύμισες. ειχα account στο NA την εποχη που βάραγε 2 ωρες queue στον server της Europe.... 200ms για πλάκα... καλες εποχες... παίρναμε για πλάκα game 3 vs 5 με τους αμερικάνους...

Link to comment
Share on other sites

vasmaister lvl 30 Division 4 Ranked με περίπου 200 νίκες στα Ranked (Nordic-East). Οκ απλά ξενέρα επειδή εάν το mid και το jungle δεν τα πάνε καλά το game χάνεται. Δεν το παίζω υπεράνω και pro αλλά όταν λέει το team πάρε counter για την Kata και ο άλλος μου πάει με heimer... οκ απλά έκλαψα και τσάμπα έχασα το game... Έχω ιστορίες πολλές αλλά θα φάω perma ban για spam xD οπότε να γράψει ο επόμενος!

Link to comment
Share on other sites

vasmaister lvl 30 Division 4 Ranked με περίπου 200 νίκες στα Ranked (Nordic-East). Οκ απλά ξενέρα επειδή εάν το mid και το jungle δεν τα πάνε καλά το game χάνεται. Δεν το παίζω υπεράνω και pro αλλά όταν λέει το team πάρε counter για την Kata και ο άλλος μου πάει με heimer... οκ απλά έκλαψα και τσάμπα έχασα το game... Έχω ιστορίες πολλές αλλά θα φάω perma ban για spam xD οπότε να γράψει ο επόμενος!

φίλε ανοίγεις μεγάλη κουβέντα... δεν θυμάμαι αν το έξω ξαναπει αλλα παίζω λολ από την Beta. στην αρχή το διασκέδαζα απίστευτα. μετα από 2 μεγάλα διαλείμματα το ξανάπιασα και αυτό που βλέπω τώρα ειναι ότι το lol εγινε η χειρότερη κοινότητα σε online gaming.

πας να παίξεις ενα game και πετάγονται ολοι mid top. λες οκ δεν πειράζει. ο άλλος πετάγεται mid or feed! δεν πειράζει θα παω support. ελα ομως που κάποιος θα ήθελε mid και δεν πήγε. τα μπινελίκια πάνε σύννεφο στην ώρα παιχνιδιού ή απλά φεύγουν!!! :TD:

δεν πειράζει λες θα πάω ranked ειναι πιο καλά τα πράγματα. μιας και παίζω όλα τα lane αν δω ότι τσακώνονται παίρνω suppport... :haha: τι adc θα παρεις ρωταω τον adc μου... Kha zix!!!!:suicide: FFS είχε tristana απέναντι και στο 20 min είχε 25 cs τι να του πω μετα?? αν τον αρχίσω εγω στα μπινελίκια φταίω? game που κερδίζω ο άλλος φευγει στην τελευταία μαχη γιατί ο mid, feedarismenos kha zix (13-2-13) πήρε το κόκκινο buff και δεν το πήρε αυτος που ήταν ad carry ασχετα που ειχε 5-8!! το χάσαμε το game :rant:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.