Jump to content



Νεο κινητακι !


QQman

Recommended Posts

Εγώ λέω ideos x5.

Στα video το βλέπω ultra fast σε απόκριση.

Επίσης αν ο cpu παίζει στο 1ghz (αφού λένε είναι 1ghz underclocked), για 200 ευρά είναι πολύ καλή αγορά.

Το blade έχανε κυρίως στον cpu.

Βέβαια για παραπάνω (500+) άποψή μου (πάγια) είναι iphone λόγω iOS και ενός καλορρυθμισμένου λειτουργικού.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

τι 1? :D, και 1.516mhz παίζει μια χαρά το συγκεκριμένο κομμάτι που μου έτυχε (quadrant -> 2450, smartbench2011/productivity -> 1888), αλλά επειδή μάλλον τρώει 1.3τάση εκεί (ακόμη περιμένω το cpu/volt table από τον developer του kernel) και έχω ένα θεματάκι με τις τάσεις για παρατεταμένη χρήση/ολίγον χέστης, το γύρισα default, όπου και εκεί πάει σφαίρα

Link to comment
Share on other sites

Απο κοινοτητα και εταιρια..δλδ να υπαρχουν developers που το υποστηριζουν !!

H Microsoft τα υποστηριζει μια χαρα, απο developers, δεν γινεται ο κακος χαμος οπως με τα android κυριοως γιατι δεν εχει ξεκλειδωθει ο bootloader ακομα. Αμα θες ψαχουλεμα και φλασαρισμα roms καθε δευτερη μερα, πανε σε android

@papatsonis

Tα quadrant και λοιπα benches δεν λενε τιποτα. Και το Galaxy S II 3500 βγαζει αλλα δεν εχει αποκριση καλυτερη απο του Nexus S

Link to comment
Share on other sites

...αλλα δεν εχει αποκριση καλυτερη απο του Nexus S...

σε έχασα λίγο, αν εννοείς ότι της ίδιας της κατασκευάστριας εταιρίας του λογισμικού, το κινητό συνεργάζεται καλύτερα, από ότι τα υπόλοιπα συμβατά, ίσως και να ισχύει (θέμα ρυθμίσεων, που συνήθως είναι και εύκολο να αναπαραχθούν...), από την άλλη βλέπω στο gsmarena ότι το nexus S είναι σαν το galaxy S (I) οπότε δε μου πολυκάνει εντύπωση, δεδομένου ότι με το SGX540 η samsung έχει κάνει "θαύματα" και τo HW acceleration στο UI θα δίνει πάρα πολύ.(και το ίδιο θα ισχύει και στην σύγκριση σε αυτόν τον τομέα και μονο, και μεταξύ του galaxy S vs S II)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.