Jump to content



Τι δουλειά θα θέλατε να κάνετε;


vic

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
απειρα λεφτα ωστε μια ολοκληρη Γη να ειχα στο χερι μου :D ολα τα αλλα ειναι λεπτομεριες
σε έχει προλάβει η goldman sachs μην αγχώνεσαι.:wall:
Πιανιστας σε OIKO ANOXHΣ !:clap:
Θα σε έχω στα υπόψη μου, τώρα ψάχνω drummer, κιθαρίστα, μπασίστα και τραγουδιστή.
Link to comment
Share on other sites

Ιστορικος... αλλα δεν ημουν ποτε της διδασκαλιας...

Αρχαιολογος... αλλα μετα απο λιγο θα βαριομουν να κοσκινιζω και να καθαριζω με το πινελακι τα χωματα...

Αρα μαλλον δε πρεπει να παραπονιεμαι...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

thanks a lot αλλα εννοουσα συγκεκριμενα fbi Αμερικης :) . Στην ουσια ειναι αστυνομικοι ειδικων καθηκοντων και οχι "αγνωστο τι" πρακτορες οπως οι δικοι μας.

Ασε που εδω δεν εχεις και κανενα σοβαρο εξοπλισμο για να βρεις δολοφονους κτλ.

Μου ελεγε ο κολλητος που ειναι αξιωματικος ΕΑ οτι δες ενα csi που βλεπεις στην tv. Μετα ξεχασε οτι ειδες και φαντασου οτι στην υπηρεσια τους δεν εχουν ουτε ιντερνετ!....

Link to comment
Share on other sites

Μικρός ήθελα να γίνω οδηγός F1, μετά μηχανικός αυτοκινήτων και στην εφηβεία καταστάλαξα ότι ήθελα να γίνω τοπογράφος μηχανικός.

Τελικά έγινα τοπογράφος μηχανικός και μαστορεύω και το αμάξι μου μόνος μου!

Link to comment
Share on other sites

χμμ...χωρις πλακα τωρα...αστροναυτης!

αλλα μονο για λιγα χρονια...να παω στη Σεληνη, στον Αρη, να δω την Γη απο μακρια...!

μετα εισοδηματιας και απλα να ταξιδευω με φιλους τον κοσμο!

ζηταω πολλα ε?:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Η αννουλα που πριν 14 (δεκατεσσερα) χρονια στην Β'Λυκειου μουχε πει πως θα βγαιναμε αλλα δεν εμφανιστηκε ποτε χρειαστηκε νομικη συμβουλη γιατι "η δικηγορος της ελειπε διακοπες" ...?(=δεν ειχε λεφτα ουτε να πλερωσει τα εισιτηρια για να παει στο κεντρο)..."Πετυχες εσυ" μου λεει ...

I sure did biatch

οποτε...

Καμμια αλλη στον κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.