Jump to content



Τι δουλειά θα θέλατε να κάνετε;


vic

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Επαγγελματίας αθλητής... στο αγαπημένο μου άθλημα (volley). Όχι με τη μορφή που έχει ο "αθλητισμός" σήμερα, αλλά να ήταν λίγο πιο drug & κομπίνα free (άλλωστε όταν λες τι ονειρεύεσαι, σκέφτεσαι και πως το ονειρεύεσαι :p).

Link to comment
Share on other sites

ρασοφόρος λαθρεμπορος χρυσου με τον ελεγχο του 90% των παρανομων ιεροδουλων αλλα και αλλων επιχειρησεων μπροστινος αλλων μπροστινών που να μη πληρωνει καμια υποχρεωση του πουθενα, και οταν χρειαστει να πληρωσει επειδη θα νιωθει λαρτζ να πληρωνει με κουπονια και διαρκειας παε... σε μια χωρα με ηλιο και θαλασσα με κατοικους 90% σε πληρη αποβλακωση εδω και πολλα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Δικτάτορας στην Ελλάδα του σήμερα υπό την προϋπόθεση ότι δεν θα έχει προλάβει να βγει εκτός συνόρων κανένας από τους 300, αλλά και τους προηγούμενους που έλαβαν και αναδρομικά τρομάρα τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ολο το αγχος,μαζι με ολη την γραφειοκρατια και την αδικια του κοσμου μαζι δεν μπορουν να μειωσουν στο ελαχιστο την κ@υλα μιας κερδισμενης υποθεσης ειτε εισαι ασκουμενος 3 ωρων ειτε εισαι ο Τσακωνας.....οποτε...

Καμμια. αλλη. στον. κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

ολο το αγχος,μαζι με ολη την γραφειοκρατια και την αδικια του κοσμου μαζι δεν μπορουν να μειωσουν στο ελαχιστο την κ@υλα μιας κερδισμενης υποθεσης ειτε εισαι ασκουμενος 3 ωρων ειτε εισαι ο Τσακωνας.....οποτε...

Καμμια. αλλη. στον. κοσμο.

Αρκεί να μην είσαι αυτός που θα υπερασπιστεί και καταφέρει να αθωώσει τον Τσοχατζόπουλο, Παπανδρέου, κλπ κλπ :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Στο δημοτικο ηθελα να γινω επιστημονας.

Μετα, ηθελα να γινω Πιανιστας επιπεδου.

Οταν καταλαβα οτι δεν εχω τοσο πολυ ταλεντο στο πιανο / μυαλο κλπ, αποφασισα οτι θελω να γινω Συνθετης επιπεδου.

Οταν καταλαβα οτι ουτε σε αυτο ειμαι καλος, αποφασισα οτι θελω να γινω δοκιμαστης. Δοκιμαστης σε ευρυ φασμα, πιπινια, μοντελα, μιλφς etc.

Τελικα μαλλον εγινα επιστημονας, οποτε εχω εκπληρωσει το παιδικο μου ονειρο αλλα μου χουν μεινει τα αλλα αμανατι. Προσπαθω να αλλαξω καριερα σε δοκιμαστης αλλα με εχουν φαει τα κυκλωματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.