Jump to content



Που πήγαν τα τροφοδοτικά, οεο; (του στυλ που πήγαν οι άντρες)


tragikos

Recommended Posts

Επρεπε να μπεις στο δημοσιο να παιρνεις 2500χιλιαρικα τον μηνα μινιμουμ .Εχασες φιλε.

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που τον ειρωνεύεσαι....Σ' αρέσει εσένα δηλαδή αυτό που συμβαίνει στη χώρα μας?

Με άλλα λόγια σ'αρέσει να πληρώνεις το καπέλο του Πλαισίου και του κάθε Πλαισίου?

Δηλαδή οι υπόλοιπες ευρωπαικές χώρες που έχουν διπλάσιο πρώτο μισθό και διαφορές τιμών όπως αυτές που έδειξε ο φίλος από πάνω στα ίδια προιόντα τι είναι?

Μήπως εδώ στην Ελλάδα είναι καλύτερης ποιότητας αυτά που μας πουλάνε εξού και το "καπέλο"??

Λες επειδή έχει ήλιο εδώ να γίνονται καλύτερα?

Εντάξει το καταλαβαίνω, την αγαπάς την πατρίδα και θέλεις να την ενισχύεις όσο μπορείς κάνοντας τις αγορές σου από εδώ αλλά δεν υπάρχει λόγος να ειρωνεύεσαι το παιδί που ψωνίζει απ'έξω επειδή βρίσκει καλύτερες τιμές και δε γουστάρει στην τελική να feedάρει τους μαλάκες εδώ που νομίζουνε ότι τα ηλεκτρονικά και άλλα πολλά είδη είναι πιό καλά στην Ελλάδα επειδή έχει ήλιο και μεγάλους μισθούς.

Με συγχωρείς αν έγινε έντονο το ύφος μου...δεν έχω κάτι μαζί σου προσωπικά. Απλά με αφορμή αυτά που έγραψες βρήκα την ευκαιρία να τοποθετηθώ πιό γενικά. Φυσικά και σέβομαι τις πεποιθήσεις σου όπως και όλων. Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που τον ειρωνεύεσαι....Σ' αρέσει εσένα δηλαδή αυτό που συμβαίνει στη χώρα μας?

Με άλλα λόγια σ'αρέσει να πληρώνεις το καπέλο του Πλαισίου και του κάθε Πλαισίου?

Δηλαδή οι υπόλοιπες ευρωπαικές χώρες που έχουν διπλάσιο πρώτο μισθό και διαφορές τιμών όπως αυτές που έδειξε ο φίλος από πάνω στα ίδια προιόντα τι είναι?

Μήπως εδώ στην Ελλάδα είναι καλύτερης ποιότητας αυτά που μας πουλάνε εξού και το "καπέλο"??

Λες επειδή έχει ήλιο εδώ να γίνονται καλύτερα?

Εντάξει το καταλαβαίνω, την αγαπάς την πατρίδα και θέλεις να την ενισχύεις όσο μπορείς κάνοντας τις αγορές σου από εδώ αλλά δεν υπάρχει λόγος να ειρωνεύεσαι το παιδί που ψωνίζει απ'έξω επειδή βρίσκει καλύτερες τιμές και δε γουστάρει στην τελική να feedάρει τους μαλάκες εδώ που νομίζουνε ότι τα ηλεκτρονικά και άλλα πολλά είδη είναι πιό καλά στην Ελλάδα επειδή έχει ήλιο και μεγάλους μισθούς.

Με συγχωρείς αν έγινε έντονο το ύφος μου...δεν έχω κάτι μαζί σου προσωπικά. Απλά με αφορμή αυτά που έγραψες βρήκα την ευκαιρία να τοποθετηθώ πιό γενικά. Φυσικά και σέβομαι τις πεποιθήσεις σου όπως και όλων. Ελπίζω να το καταλαβαίνεις.

Μάλλον ειρωνευότανε το ελλ. δημοσιοϋπαλληλίκι, όχι εμένα ( έτσι μου φάνηκε τουλάχιστον :p )

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σε antec 550w στα 42€ δεν μας κάνει?

Σήμερα παρέλαβα antec 550w στα 41.57 + μεταφορικά 6,10€ από ελληνικοτατο μαγαζί.

Αλλα σήμερα βλέπω ότι ανέβηκε κατά 10 € οπότε αθάνατη Ελλαδαρα μια ζωή ίδια θα μένεις.

Link to comment
Share on other sites

PSU της προκοπής είπαμε...

Στο μοντέλο της sapphire αναφέρεσαι ή στα άλλα;Γιατί έχει και τη σειρά builder. Το οτι δεν είναι της προκοπής το μοντέλο της sapphire, εφόσων αναφέρεσαι σ'αυτό, από που το συμπέρανες;

Link to comment
Share on other sites

Από το τι επιδόσεις έχει, πού κατασκευάζεται, τα specifications του, καθώς και την εμπειρία και ποιότητα της εταιρίας που το "σχεδίασε" και πουλάει.

Προφανώς αναφέρομαι στο sapphire που λες.

Link to comment
Share on other sites

Από το τι επιδόσεις έχει, πού κατασκευάζεται, τα specifications του, καθώς και την εμπειρία και ποιότητα της εταιρίας που το "σχεδίασε" και πουλάει.

Προφανώς αναφέρομαι στο sapphire που λες.

Αυτά τα έχεις διαβάσει κάπου ή απλά τα αναφέρεις μόνος σου, γιατί εγώ όσα reviews έχω δει, τα καλύτερα λένε.

Link to comment
Share on other sites

Automatic Test Equipment

Είναι μηχανήματα που τραβάνε ότι φορτία ζητήσεις ( προγραμματίσεις εσύ ), και έχουνε πολύμετρα, φασματογράφους ακριβείας κλπ για σωστές μετρήσεις των επιδόσεων και δυνατοτήτων των τροφοδικών.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.