Jump to content



Καναπες-κρεβατι where?


Daytime Dreamer

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις απο που θα αγορασω καποιον καναπε-κρεβατι σε προσιτη σχετικα τιμη? (300-400 ευρω)

Εψαξα λιγο IKEA, SATO και καποια αλλα καταστηματα αλλα δεν βρηκα κατι σε αυτα τα λεφτα

Αν εχετε any ideas, do tell!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτόν και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

499 κάνει ο σκουρο-μπλέ, 549 ο λευκο-γκρί, + καμιά 30άρα μεταφορικά αν θυμάμαι καλά.

IKEA | Sofa-beds | Sofa-beds | M

Ανοίγει και γίνεται διπλό κρεβάτι.

Μειονέκτημα τα ψεύτικα ροδάκια που έχει για το τμήμα που σύρεται για το κρεββάτι, που τα έχω αλλάξει με άλλα πολύ πιο ανθεκτικά (με 5-10 ευρώ από το alex pak, αυτά που έχει έχουν προδιαγραφή για 5-10 kg βάρος ενώ αυτά που έβαλα ~50 kg). Προφανώς μου είχε στραβώσει το ένα και γι' αυτό το άλλαξα.

Είναι μεγάλος όμως, οπότε δες το χώρο σου, εμένα μου έκατσε ακριβώς εκεί που τον ήθελα ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτοί οι σπαστοί καναπέδες έχουν ένα βασικό μειονέκτημα.

Όταν πέσει η πλάτη για να γίνει κρεβάτι, και πας και ξαπλώσεις, έχει μια σιδεριά στη μέση που είναι ο θάνατος ο ίδιος!

Έχω κοιμηθεί πολλές φορές σε τέτοιο γι αυτό το λέω.

Θα προτιμούσα αναδιπλούμενο που εκτείνεται. Πιάνουν πιο πολύ χώρο αλλά είναι πολύ πιο κοντά σε κρεβάτι παρά αυτό τα βασανιστήριο.

Link to comment
Share on other sites

sotiri ειναι γωνιακος ο δικος σου , εγω θελω κανονικο χωρις γωνια. Thanks by the way!

Hydra θα το κοιταξω!

bedzim δεν εχω κοιμηθει αλλα δεν μπορω να κανω και αλλιως γιατι ο χωρος ειναι γκαρσονιερα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.