Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

εγω πιστευω ας φυγει σημερα η πρωτη παραγγελια με οσους τα πραγματα ειναι σε στοκ.

οσοι θελουν κατι μη διαθεσιμο προσωρινα,φευγει η παραγγελια τους οταν ερθουν(681 ενο)

Link to comment
Share on other sites

Ένας Ανδρέας Μ***ης ποιος είναι;

Λείπουν 4 στην ουσία και είμαστε έτοιμοι όλοι :D

Λόγω αποχώρησης ενός ατόμου (με μεγάλο ποσό) δεν μπορώ να το σπάσω σε 2 παραγγελίες των 300 + 300. Θα πάει όλο σε 1.

@Pokemon640 θα κανεις και τα Evo παραγγελεια τελικα, να σου βαλουμε εγω και @Nemesis89 χρηματα αν ειναι σημερα
Ναι βάλε τα. Γιατί από ότι είδα, να εκτελέσω τη παραγγελία με Bank transfer, θα μου φάει 28Ευρώ~ έμβασμα, με κάρτα θέλει να τα πληρώσω εκείνη τη στοιγμή οπότε πρέπει να έχω όλο το ποσό.
Link to comment
Share on other sites

pokemon για πες μας μία που βρισκόμαστε εμείς με τα ακουστικά! αν είναι και συμπληρώνουμε μέχρι τώρα να γίνει η παραγγελία και για μας μιας και βλέπω ότι οι περισσότεροι έχουν βάλει τα χρήματα.

με πρόλαβες από πάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Pokemon αφού τα evo άσπρα δεν έχει διαθέσιμα - δε θα καθυστερήσουμε όλα τα υπολοιπα παιδιά όμως έτσι ;
θα καθυστερήσουμε (και εγώ μαζί).

Αποχώρησε ένα μέλος με 150Ευρώ αγορά οπότε δεν μπορώ να σπάσω 2 μικρότερες παραγγελίες (300+300) γιατί δεν βγαίνει :confused:

Τώρα είμαστε 482,2 (όλοι).

Link to comment
Share on other sites

Ααα οκ τοτε.

Μέχρι την Πέμπτη μπορείτε να περιμένετε παιδιά :) ;

Επειδή πριν μέρες πούλησα κάτι , τα χρήματα θα μπουν Πέμπτη στο λογαριασμό και μέσω web banking θα τα στείλω στον pokemon ! Τα χω τα χρήματα - εκτός αυτών που θα λαβω απο την πωληση - απλα επειδή μένω σε χωριό λίγο εξω απο το κεντρο δεν μπορώ δυστυχώς να κατεβαινω κάθε μερα.

Link to comment
Share on other sites

Ααα οκ τοτε.

Μέχρι την Πέμπτη μπορείτε να περιμένετε παιδιά :) ;

Επειδή πριν μέρες πούλησα κάτι , τα χρήματα θα μπουν Πέμπτη στο λογαριασμό και μέσω web banking θα τα στείλω στον pokemon ! Τα χω τα χρήματα - εκτός αυτών που θα λαβω απο την πωληση - απλα επειδή μένω σε χωριό λίγο εξω απο το κεντρο δεν μπορώ δυστυχώς να κατεβαινω κάθε μερα.

Ok, άρα πέμπτη τα κάνω και εγώ όλα μαζί.

iWill wait ;)

Link to comment
Share on other sites

Ααα οκ τοτε.

Μέχρι την Πέμπτη μπορείτε να περιμένετε παιδιά :) ;

Επειδή πριν μέρες πούλησα κάτι , τα χρήματα θα μπουν Πέμπτη στο λογαριασμό και μέσω web banking θα τα στείλω στον pokemon ! Τα χω τα χρήματα - εκτός αυτών που θα λαβω απο την πωληση - απλα επειδή μένω σε χωριό λίγο εξω απο το κεντρο δεν μπορώ δυστυχώς να κατεβαινω κάθε μερα.

Έχεις web banking λογικά αν κατάλαβα καλά από αυτό που γράφεις πάνω άρα που θα κατεβαίνεις? γιατί δεν το κατάλαβα αυτό όπως και τι θα αλλάξει την πέμπτη αφού έχεις το ποσό? Δεν το λέω να σε πιέσω απλά κανένας εδώ δεν είχα σκοπό σήμερα να κάνει αυτό μόνο,το έκανε όμως ;)και μάλιστα μερικοί πήγαν σε τράπεζες με ουρές! )τέλος έχουμε κάνει παραγγελία αρκετά άτομα κάποιοι αποχωρούν γιατί βαριούνται να περιμένουν, το ξαναλέω ότι ο Καθένας έχει έναν λόγο να το πάει μέρες παραπέρα μόνο που για 2 άτομα είναι τραβηγμένο να γίνει αυτό αφού για 1 φορά έχει γίνει τόσο καλά η διαδικασία προπαραγγελίας ,μην το χαλάμε.

Το ξέρω ότι ο ποκεμον συμφώνησε αλλά το θέμα είναι γενικό.

Link to comment
Share on other sites

θα καθυστερήσουμε (και εγώ μαζί).

Αποχώρησε ένα μέλος με 150Ευρώ αγορά οπότε δεν μπορώ να σπάσω 2 μικρότερες παραγγελίες (300+300) γιατί δεν βγαίνει :confused:

Τώρα είμαστε 482,2 (όλοι).

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]

Αν κατάλαβα καλά θα κάνεις παραγγελία τα Superlux HD-681 Evo WH (διαθέσιμα μετά 6/2/13) + όλα τα υπόλοιπα (άμεσα διαθέσιμα) , με αποτέλεσμα τα πάντα να έρθουν μετά τις 6/2/13.

Αν ισχύει το παραπάνω, ξανάβαλε 2 (δυο) Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece αντί των Superlux HD-681 B - Thomann Greece

Ευχαριστώ και συγνώμη για το σπάσιμο :o

Link to comment
Share on other sites

Έχεις web banking λογικά αν κατάλαβα καλά από αυτό που γράφεις πάνω άρα που θα κατεβαίνεις? γιατί δεν το κατάλαβα αυτό όπως και τι θα αλλάξει την πέμπτη αφού έχεις το ποσό? Δεν το λέω να σε πιέσω απλά κανένας εδώ δεν είχα σκοπό σήμερα να κάνει αυτό μόνο,το έκανε όμως ;)και μάλιστα μερικοί πήγαν σε τράπεζες με ουρές! )τέλος έχουμε κάνει παραγγελία αρκετά άτομα κάποιοι αποχωρούν γιατί βαριούνται να περιμένουν, το ξαναλέω ότι ο Καθένας έχει έναν λόγο να το πάει μέρες παραπέρα μόνο που για 2 άτομα είναι τραβηγμένο να γίνει αυτό αφού για 1 φορά έχει γίνει τόσο καλά η διαδικασία προπαραγγελίας ,μην το χαλάμε.

Το ξέρω ότι ο ποκεμον συμφώνησε αλλά το θέμα είναι γενικό.

Έχω τα χρήματα στο πορτοφόλι μου ( ξεχωριστά των χρημάτων που θα λάβω από την αντικαταβολή του αντικειμένου που πούλησα ) απλά επειδή μένω λίγο μακριά από το κέντρο δεν είναι εύκολο να κατέβω αύριο - γιατί κατέβηκα σήμερα το πρωί να πληρώσω τη forthnet.

Είχα πουλήσει κάτι πριν μέρες και μου είπαν ότι τα χρήματα αντικαταβολή - αύριο ή Πέμπτη θα είναι στο λογαριασμό- οπότε τα στέλνω μέσω web banking στον pokemon και οκ.

Από ότι κατάλαβα, τα αποθέματα για τα λευκά evo θα αρχίσουν σε ένα μήνα από τώρα, άρα όποτε και να γίνει η παραγγελία , αύριο μεθαύριο ή παραμεθαύριο όλοι μετά τις 6 Φλεβάρη δε θα παραλάβουμε ;

Τονίζω και ταυτόχρονα ζητώ συγνώμη, αν βιάζεστε παραγγείλτε παιδιά και γω θα βρω λύση ή θα περιμένω κάποια επόμενη ομαδική ή θα παραγγείλω μόνος μου δε πειράζει. Δε θέλω να έχω τη συνείδηση ότι σας καθυστερώ.

Συγνώμη και πάλι. Και όπως είπα ΑΝ βιάζεστε προχωρήστε, δε πειράζει για μένα. :)

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Τονίζω και ταυτόχρονα ζητώ συγνώμη, αν βιάζεστε παραγγείλτε παιδιά και γω θα βρω λύση ή θα περιμένω κάποια επόμενη ομαδική ή θα παραγγείλω μόνος μου δε πειράζει. Δε θέλω να έχω τη συνείδηση ότι σας καθυστερώ.

Συγνώμη και πάλι. Και όπως είπα ΑΝ βιάζεστε προχωρήστε, δε πειράζει για μένα. :)

Έτσι όπως το θέτει ....δεν μπορεί να πει κανένας τίποτα, εγώ πάω πάσο απλά μην μας πάρει και η άλλη βδομάδα φοβάμαι όχι από εσένα αλλά από οποιοδήποτε που θα πει προλαβαίνω έτσι? Να τονίσω βέβαια σε μερικούς ότι το Κατάστημα δεν δουλεύει από εμάς και το πότε θα κάνουμε εμείς παραγγελία ( δεν έχει σχέση το ότι θα είναι διαθέσιμα από τότε , εμείς πρέπει να του στείλουμε την απαίτηση μας σε απόθεμα από evo που δεν είναι και λίγα 20 πάνω κάτω ) για να τα έχουμε στο καλύτερο δυνατό χρόνο αν πάλι περιμένουμε τον φεβρουάριο είναι βέβαιο ότι δεν θα έχει τόσο στόκ να εξυπηρετήσει όλους μας οπότε θα πάρει και άλλο χρόνο .

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε, αν γίνει 500Ε παραγγελία με 10 προϊόντα ετοιμοπαράδοτα και 10 εν αναμονή στοκ, οι ίδιοι από το thomann θα προτείνουν να σταλούν σε 2 δώσεις χωρίς εξτρα επιβάρυνση. Ή το πολύ πολύ θα πρέπει να στείλουμε ένα email και να ρωτήσουμε αν γίνεται. Είναι ΠΟΛΥ εξυπηρετικοί, αυτό μου έδωσαν να καταλάβω στην προηγούμενη παραγγελιά που οργανώσαμε μαζί με τον [MENTION=149]Spyrus[/MENTION]. Συνεπώς και διαθέσιμα να μην είναι τα 681, αν γίνει τώρα η παραγγελία δεν θα καθυστερήσετε τους άλλους με τα ετοιμοπαράδοτα.

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] τι λές ? Έχει κάνει ήδη μια μεγάλη προηγούμενη παραγγελία με το όνομά σου, άρα είσαι καλός πελάτης για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.