Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

η παραγγελία (ΧΩΡΙΣ τα superlux) είναι στα 337,4Ευρώ.

τα superlux από μόνα τους είναι 280 από το σύνολο.

Θα σπάσει σε 2 κομμάτια, η μια με τα ακουστικά και η άλλη με τα υπόλ πράγματα για να μην καθυστερούμε. ;)

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] αντικατέστησε τα προηγούμενα ,με 2 (δυο) από αυτά Superlux HD-681 B - Thomann Greece

και την διαφορά από τα 58 € που κατέθεσα τα βρίσκουμε όταν παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι αυτά ψηνόμουν ( Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece ) αλλά είδα ότι πριν λίγες μέρες ότι είχαμε μαζευτεί πολλά άτομα που θέλαμε τα συγκεκριμένα οπότε λέω άσε να πάρουν όσοι θέλουν τώρα και οι υπόλοιποι στην επόμενη, αλλά μάλλον όσοι τα θέλαμε πάμε πακέτο.

Στην επόμενη παιδιά όσοι θέλουμε τα 681 evo λευκά

Link to comment
Share on other sites

@alkibiadhs κατέθεσε μην αργούμε

@diodouv θα κάνω τις μεταβολές

@Helly τρίτη θα την εκτελέσω ;) Παρασκευή θα στείλω τα $.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Oποτε εμεις με τα Evo δε σου βαζουμε ακομα χρηματα γιατι θα κανεις την παραγγελεια των υπολοιπων τωρα να υποθεσω μονο.Δε εχει νοημα εξαλλου εκτος αν δε εχουν καλο feedback στο site για την διαθεσιμοτητα λογω εορτων

Link to comment
Share on other sites

@diodouv

@sakinor

επειδή έχω τα AKG K280 που είναι στο ίδιο στυλ σχεδιαστικά, ΔΕΝ τα προτείνω. Θα ιδρώνει το κεφάλι μετά από λίγο.

Εκτός μόνο αν υπάρχει head pad ξεχωριστά για να είναι αναπαυτικό.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

@diodouv

@sakinor

επειδή έχω τα AKG K280 που είναι στο ίδιο στυλ σχεδιαστικά, ΔΕΝ τα προτείνω. Θα ιδρώνει το κεφάλι μετά από λίγο.

Εκτός μόνο αν υπάρχει head pad ξεχωριστά για να είναι αναπαυτικό.

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] ευχαριστώ για την επισήμανση, από έμενα δεν πειράζει, η παραγγελία ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι αυτά ψηνόμουν ( Superlux HD-681 Evo WH - Thomann Greece ) αλλά είδα ότι πριν λίγες μέρες ότι είχαμε μαζευτεί πολλά άτομα που θέλαμε τα συγκεκριμένα οπότε λέω άσε να πάρουν όσοι θέλουν τώρα και οι υπόλοιποι στην επόμενη, αλλά μάλλον όσοι τα θέλαμε πάμε πακέτο.

Στην επόμενη παιδιά όσοι θέλουμε τα 681 evo λευκά

Να σε έχω υπόψη για τη Β' ομάδα;

να φέρω 11 κομμάτια και θα είμαστε ΟΚ. ;)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] έγινε η κατάθεση ;)

Έκανα και εγώ κατάθεση το ποσό οκ ( θα δεις maxdore :28€) .

Αν είναι να γίνει η παραγγελία μέσα στην βδομάδα μην πάρει και άλλη παράταση η ημερομηνία παράδοσης από αυτούς.

Καλό θα ήταν όσοι δεν έχουν βάλει τα χρήματα να τα βάλουν ή να πάνε σε άλλη ομαδική.

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω εγώ για την επόμενη που θα έρθουν τα black...

Edit : Αν είναι να τα βάλουμε σήμερα θέλω τα Superlux HD-681 Evo BK

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

Μην το ψειρίζουμε το θέμα παιδιά ( περισσότερες μέρες θα κάνουμε να βγάλουμε όλοι μαζί άκρη παρά να τα παραγγείλουμε και να έρθουν) ακόμα και για τα evo ας κάνετε κατάθεση.

Εγώ και άλλα μέλη τα βάλαμε τα χρήματα και αυτό για να μπορεί να γίνει η παραγγελία ( το ίδιο ισχύει για όλους :) ). Δεν πρέπει να πάρει και άλλη αναμονή ούτε χρόνο παράτασης ( θα τα έχουμε σε 1 μήνα αλλά μέχρι εκεί).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.