Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Εγώ τα πουλάω τα δικα μου τα ακουστικά γιατί δεν μου κάνουν αυτό το αποπανω δεν μ κάνει. Δεν είμαι μέσα. Ελπίζω να μην σας το χαλάω! :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα πουλάω τα δικα μου τα ακουστικά γιατί δεν μου κάνουν αυτό το αποπανω δεν μ κάνει. Δεν είμαι μέσα. Ελπίζω να μην σας το χαλάω! :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

δλδ δεν ειμαι μονος... :hehe: δε μας εκατσε φιλε Πανο... και εγω τα σουταρα τα 668Β...

απο οταν τα πηρα συνεχεια τα ειχα ανοιγμενα με βιβλια αλλα συνεχιζαν να με σφιγγουν στο κεφαλι...

παμε να τα σκασουμε στην AKG :p

Link to comment
Share on other sites

δλδ δεν ειμαι μονος... :hehe: δε μας εκατσε φιλε Πανο... και εγω τα σουταρα τα 668Β...

απο οταν τα πηρα συνεχεια τα ειχα ανοιγμενα με βιβλια αλλα συνεχιζαν να με σφιγγουν στο κεφαλι...

παμε να τα σκασουμε στην AKG :p

Εγω λεω να παω για τα beyerdynamic dt 880 η 990. Η τα 250ωμ η τα 600. Ναι και μένα με σφιγγουν και δεν βολεύομαι. Θα δούμε.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]

Επειδή η CPB δεν έχει ενσωματωθεί ακόμα με την Πειραιώς. Και πρέπει να πας σε συγκεκριμένο κατάστημα για την κατάθεση θα στα βάλω μεθαύριο τα λεφτά γιατί στο ebank account μου δεν έχω σήμερα χρήματα. Μπορεί και αύριο αν ενημερώσει γρήγορα τον λογαριασμό η Πειραιώς.

Βρήκες και εσύ τράπεζα ρε γαμώτι...

Πήγα και εγώ με χαρά στην Πειραιώς και έφαγα το άκυρο και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ βγαίνω εκτός για τώρα τον Αύγουστο...προς τα τέλη βλέπουμε....
Τέλη υπολογίζω έτσι και αλλιώς :p
Δεν υπάρχει περίπτωση τράπεζας απο εμενα παιδιά, μετά τις 14:00 και πάνω ξύπνημα λόγο επαγγέλματος.
Έχεις 1-2 εβδομάδες μπροστά, όλο και κάποιο φίλο η τρόπο θα βρεις. Δες μήπως από το ATM σου έχει επιλογή αποστολής, μέσω ΔΙΑΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@konstadin κατέληξες σε ποια ακουστικά θα αγοράσεις; γιατί ήσουν λίγο αναποφάσιστος στα pm :p

hey:

@panos444 - Sennheiser HD-650 Head Pad (QTY : 1)- 9.3

@sakinor - Behringer HPM1000 (QTY : 1) - 9.9

@p_under - Superlux HD-681 Evo WH+BK (QTY : 2) - 56

@bv13 - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

@sstav - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

εσείς μείνατε μόνο,

@jpapageorge, θες βραδινή ώρα να βρεθούμε να τα δώσεις από κοντά; αφού δε σε βόλευε μέσω τράπεζας, να σου κάνω διευκόλυνση :D κατεβαίνω κέντρο αρκετές φορές.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

@konstadin κατέληξες σε ποια ακουστικά θα αγοράσεις; γιατί ήσουν λίγο αναποφάσιστος στα pm :p

hey:

@panos444 - Sennheiser HD-650 Head Pad (QTY : 1)- 9.3

@sakinor - Behringer HPM1000 (QTY : 1) - 9.9

@p_under - Superlux HD-681 Evo WH+BK (QTY : 2) - 56

@bv13 - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

@sstav - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

εσείς μείνατε μόνο,

Θα τρέξω τη παραγελία σήμερα για να πληρωθεί κατά τη Τετάρτη-πέμπτη και να προχωράει. ;)

@jpapageorge, θες βραδινή ώρα να βρεθούμε να τα δώσεις από κοντά; αφού δε σε βόλευε μέσω τράπεζας, να σου κάνω διευκόλυνση :D κατεβαίνω κέντρο αρκετές φορές.

Σου έγραψα και πιο πανω πως δεν είμαι μέσα.

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] περιμένω τον ninja για το 2ο κομμάτι, είναι σε διακοπές στο χωριό χωρίς internet και η κοντινότερη τράπεζα είναι χιλιόμετρα μακρυά. Θα σου στείλω pm για την κατάθεση ως την τρίτη που αδειάζει και ο ninja.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω σίγουα ένα Superlux HD-681 Evo BK για χρήση gaming PC για εμένα, και για έναν φίλο που το θέλει για να το βάλει πάνω σε πεταλιέρα για να παίζει metal μουσική τα Superlux HD-669.

Συγνώμη για την αναστάτωση με τα pm, απλώς μετά αποφάσισε ότι τα ήθελε full closed και ψαχνόμασταν μεταξύ των ΗD661 και ΗD669.

Την κατάθεση την έλαβες, έτσι δεν είναι? Αν είμαστε 1-2 ευρώ πάνω ή κάτω, τα βρίσκουμε και από κοντα.

Tnx και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

@panos444 οκ το σημείωσα ;) no worries.

@sstav ok σε έβγαλα, κρίμα πάντως γιατί είναι καλά ακουστικά

Εγώ θέλω σίγουα ένα Superlux HD-681 Evo BK για χρήση gaming PC για εμένα, και για έναν φίλο που το θέλει για να το βάλει πάνω σε πεταλιέρα για να παίζει metal μουσική τα Superlux HD-669.

Συγνώμη για την αναστάτωση με τα pm, απλώς μετά αποφάσισε ότι τα ήθελε full closed και ψαχνόμασταν μεταξύ των ΗD661 και ΗD669.

Την κατάθεση την έλαβες, έτσι δεν είναι? Αν είμαστε 1-2 ευρώ πάνω ή κάτω, τα βρίσκουμε και από κοντα.

Tnx και πάλι!

ωραία, άρα θες 681+669.:yes4:

Είμαστε ΟΚ

243.3/352.5 (@p_under , 12/9 θα κάνω τη παραγγελία τελικά λόγω έλλειψης των Evo WH από το thomann (μόλις το είδα), το περίμενα ότι θα γίνει οπότε κάνε χαλαρά τις διακοπές σου :p )

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις την παραγγελία τόσο αργά, άραγε προλαβαίνω να χωθώ και εγώ; Και σου δίνω, αν μπορείς, από κοντά τα λεφτά στο κέντρο, εφόσον λες ότι κατεβαίνεις συχνά, γιατί δεν έχω άλλον τρόπο; Πέμπτη επιστρέφω Αθήνα, εξ απροόπτου ίσως και νωρίτερα. :)

Ενδιαφέρομαι για τα Superlux HD-681 Evo BK

Υ.Γ: Δεν ξέρω τί παίζει με το γερμανικό, πόσο θα μας πάει εμάς με τα μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις την παραγγελία τόσο αργά, άραγε προλαβαίνω να χωθώ και εγώ; Και σου δίνω, αν μπορείς, από κοντά τα λεφτά στο κέντρο, εφόσον λες ότι κατεβαίνεις συχνά, γιατί δεν έχω άλλον τρόπο; Πέμπτη επιστρέφω Αθήνα, εξ απροόπτου ίσως και νωρίτερα. :)

Ενδιαφέρομαι για τα Superlux HD-681 Evo BK

Υ.Γ: Δεν ξέρω τί παίζει με το γερμανικό, πόσο θα μας πάει εμάς με τα μεταφορικά;

το shipping από τα 300 και άνω είναι free. Γιαυτό μαζευόμαστε.

Παρασκευή αν σε βολέψει κατά τις 8-9 βρισκόμαστε από κοντά :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@konstadin κατέληξες σε ποια ακουστικά θα αγοράσεις; γιατί ήσουν λίγο αναποφάσιστος στα pm :p

hey:

@panos444 - Sennheiser HD-650 Head Pad (QTY : 1)- 9.3

@sakinor - Behringer HPM1000 (QTY : 1) - 9.9

@p_under - Superlux HD-681 Evo WH+BK (QTY : 2) - 56

@bv13 - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

@sstav - Superlux HD-681 Evo WH (QTY : 1) - 28

εσείς μείνατε μόνο,

@jpapageorge, θες βραδινή ώρα να βρεθούμε να τα δώσεις από κοντά; αφού δε σε βόλευε μέσω τράπεζας, να σου κάνω διευκόλυνση :D κατεβαίνω κέντρο αρκετές φορές.

Φίλε μου είσαι παλικάρι!

Πότε είναι η παραγγελία, πότε στέλνεις παραγγελία;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είσαι παλικάρι!

Πότε είναι η παραγγελία, πότε στέλνεις παραγγελία;

όπως ανέφερα ποιο πάνω, ο Thomann θα τα έχει 12 Σεπ. τα ακουστικά (τα White). Μόλις τα έχει θα τα κτυπήσω και κατά τις 15-20 το αργότερο θα έχουν έρθει ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.