Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

αν μεχρι τις 12 του μηνος δεν εχουμε κανει δουλεια...εγω αν και ειμαι Κρητη(Ηρακλειο) αν θετε αναλαμβανω...αλλα μεχρι τοτε ειμαι χωριο για το Πασχα(χωρις σταθερο ιντερνετ... μονο 3G απο κινητο)οποτε ειναι καπως δυσκολο για μενα...

Link to comment
Share on other sites

θα καταφερει τελικα κανεις να το αναλαβει?

εγω αυριο φευγω και γυρναω τεταρτη . θα προσπαθησω να βρω κανα ιντερνετ να μπω να δω για τπτ καινουργιο νεο

Link to comment
Share on other sites

παραγγειλατε?θελω και γω ενα headset. χωρις καρτα ηχου αλλα με την onboard θα εχω προβλημα εκτος απο την χαμηλοτερη ποιοτητα? αν οχι ειμαι και γω μεσα!:)

και ενα τετοιο αποτι διαβαζω στα ποστς σας: http://www.thomann.de/gr/akg_k240270271_velour_ohrpolster.htm

εδιτ 2: και ενα καλωδιο απο τα ακουστικα χρειαζομαι αποτι καταλαβα οποτε και ενα τετοιο! :p

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και γω ένα ζευγάρι 668B ή 669 αν παίζει θέμα με διαθεσιμότητα. Απλά ρε παιδιά τι διαφορά έχουν τα 2; Τα specs που έχει το thomann είναι ολόιδια.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω διαφορες αλλα πλεον θα τα εχει διαθεσιμα εντος λιγων ημερων.. οποτε γιατι να μην παρεις τα 668 που τα εχουν δοκιμασει τοσοι?!!

θα μαζευτουμε ομως για την ομαδικη?!βρηκα και καρτα ηχου: Audiotrak Prodigy Cube External USB Sound Card | eBay

διαβαζω παντου πολυ καλα σχολια. υπαρχει κατι καλυτερο μεχρι αυτα τα χρηματα περιπου? θελω να ειναι και εξωτερικη καρτα ηχου τουλαχιστον αν οχι και ενισχυτης για την αγορα ηχειων που θα ακολουθησει.

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/omadiki-agora-superlux-hd668b-91483-90.html

εδω δες στα χαμηλα!:)

Σπυρο ποτε ξαναρχεσαι Ελλαδα?! εισαι μεσα για την παραγγελια?!:p

edit: μαλλον θα παω σε αυτον γιατι το αλλο δεν θα μπορει να ενισχυσει τα ακουστικα!:(

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/omadiki-agora-superlux-hd668b-91483-90.html

εδω δες στα χαμηλα!:)

Σπυρο ποτε ξαναρχεσαι Ελλαδα?! εισαι μεσα για την παραγγελια?!:p

edit: μαλλον θα παω σε αυτον γιατι το αλλο δεν θα μπορει να ενισχυσει τα ακουστικα!:(

Είμαι Ελλάδα αλλά δεν θα σας προλάβω :( έπρεπε να έχει οργανωθεί οταν συγκέντρωσα τα ονόματα τότε. Θα δω τι θα κάνω, δεν καίγομαι κιολας.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ουτε γω καιγομαι εξαλλου φανταρος ειμαι ακομα απλα ενα σετακι τωρα που εχω μερικα savings θα το επαιρνα!:p

γιατι θελω και καρτα ηχου και σφουγγαρακια και ακουστικα!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θα παραγγείλουμε τελικά παίδες? Αλλιώς να τα παραγγείλω μόνος μου, έχω ξεμείνει από headset :(

Τι συνολικό πρόσθετο κοστος παιζει αν τα παραγγειλεις μόνος;

Στάλθηκε από το Galaxy Nexus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.