Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Τέλος της εβδομάδας ε? Και ήλπιζα να τα είχα το weekend :weep: :bye:

Καλά έκανα και τα πρόσθεσα στην υπογραφή μου :p

Και αυριο να φευγανε απο κει φιλαράκι δεν θα τα ειχες το σκ... Με τίποτα :cool:

*S2

Link to comment
Share on other sites

του είπες να στείλει ο,τι είναι σε στοκ κ τα υπόλοιπα μετά?

Οχι βεβαια, ολα μαζι.

'Ελα Αποστολη παρε το καλωδιο, και ελα αυριο να παρεις την βαση, μεθαυριο το ακουστικο'

Δεν τον λυπάστε τον έρημο τον Spyrus ;

sent from my new padόφλα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να μη γινει καποιο λαθος... Δε χρειαζομαι το καλωδιο. Χρειαζομαι τον χρυσαφι adaptor που ειναι για τη μετατροπη του βυσματος των ακουστικων σε μεγαλο καρφι (6.3mm). Δες την παρακατω φωτο.

Εισαι σιγουρος οτι δε τον χρειαζεσαι ή δε θα τον χρειαστεις? Αν ναι, τοτε λεμε στο παληκαρι που θα παραλαβει να ανοιξει ενα πακετο ακουστικων και να βγαλει αυτον τον adaptor.

δεν προκειται να το χρειαστω οποτε παρτο

[MENTION=28685]sakinor[/MENTION] Σ' ευχαριστω παρα πολυ για την παραχωρηση. Να' σαι καλα φιλε μου.

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION] [MENTION=149]Spyrus[/MENTION] Παληκαρια θα κανετε την παραπανω ξηγα μολις παραλαβετε?

Link to comment
Share on other sites

@sakinor Σ' ευχαριστω παρα πολυ για την παραχωρηση. Να' σαι καλα φιλε μου.

@TifoziF1 @Spyrus Παληκαρια θα κανετε την παραπανω ξηγα μολις παραλαβετε?

:) Είπα και παραπάνω θα κανονίσουμε να βρεθούμε οι τρεις μας για να γίνει επί τόπου.

Link to comment
Share on other sites

καπου στον ΗΣΑΠ δεν γινεται? γιατι ειναι λιγο μακρια απο μενα

Μη μασας. Στην τελικη βρισκομαι εγω με τον Spyrus στους Αμπελοκηπους, παιρνω και το δικο σου και σε συνανταω σε σταθμο ΗΣΑΠ και στο δινω.

Εμενα πχ με βολευει πολυ ο σταθμος ΗΣΑΠ Ηρακλειο. Ειναι κοντα στη δουλεια μου, ειναι κοντα και για σενα. Θα τη βρουμε την ακρη :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.