Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Στην κατάθεση που θα κάνετε θα βάζετε το nick σας και το επίθετό σας στην αιτιολογία για να ξεχωρίσω από ποιον μπήκε τι. ΟΚ ???

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις παρελαβα κ εγω! Φιλε noodle ειχες πει οτι μας εβαλες μεσα και φωτοτυπια της αποδειξης; Γιατι εμενα δεν ειχε.

Οχι πως με νοιαζει ιδιαιτερα, απλα ρωταω καθως η σακουλα ηταν σφραγισμενη κανονικα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις παρελαβα κ εγω! Φιλε noodle ειχες πει οτι μας εβαλες μεσα και φωτοτυπια της αποδειξης; Γιατι εμενα δεν ειχε.

Οχι πως με νοιαζει ιδιαιτερα, απλα ρωταω καθως η σακουλα ηταν σφραγισμενη κανονικα..

τις εκτύπωσα αλλα δεν τις εβαλα το έγραψα και μερικα ποστ πιο πριν..

στειλτε μου μαιλ να σας τις στείλω

Link to comment
Share on other sites

τις εκτύπωσα αλλα δεν τις εβαλα το έγραψα και μερικα ποστ πιο πριν..

στειλτε μου μαιλ να σας τις στείλω

φίλε μου όλα καλά, κανένα πρόβλημα, θα σου στείλω και mail.

Πω Πωωωωωωωωωω μιλάμε είναι κορυφήηηηη!

:dance3: :banging: :dance3:

Link to comment
Share on other sites

μέχρι στιγμής έχουν λάβει p.m. οι :

kezm, astrolabos, nucleus, Spyrus, LeRoi, sakinor, AnimaTronic, Papakitou, Rusty_Tool

μένουν οι [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] & [MENTION=163]Helly[/MENTION] που δεν έχουν επιβεβαιώσει και δεν ξέρω αν προτιμούν χέρι-χέρι με τον [MENTION=149]Spyrus[/MENTION] ή κατάθεση.

Σε περίπτωση που έχουμε ξεμπερδέψει πρίν την Τετάρτη εννοείτε πως φεύγει η παραγγελία νωρίτερα !

[MENTION=18621]digitaltiger[/MENTION] [MENTION=8586]teosard[/MENTION] σε περίπτωση που κάποιος από τους απο πάνω αλλάξει γνώμη μπαίνετε και εσείς. Να σημειώσω ότι έλαβα p.m από τον teosard σήμερα το πρωί πριν αποσυρθεί ο Tsunami για το αν μπορεί να μποεί και αυτός και του είπα να ποστάρει στο thread. Όλα αυτά πριν μπεί ο AnimaTronic στην θέση του Tsunami. Επειδή όμως ο teosard δεν είχε εκδηλώσει ενδιαφέρων δημόσια δεν μπορούσα να "παρακάμψω" την σειρά :(

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως μπορω να σου κανω κατάθεση άμεσα τράπεζα ή paypal

Θελω τα 1x pads για τα superlux ( 16,5 euro?)

Mοναχα θα ειμαι αθηνα απο τις 15 του μηνα για παραλαβη χερι- χερι :) (αμα εισαι κοντα σε ΜΜΜ μπορω να ερθω στη γειτονιά σου για να μη σε βαζω σε ταλαιπωρία)

Link to comment
Share on other sites

paypal δεν γίνεται :(

είναι 16.60Ευρώ (http://www.thomann.de/gr/akg_k240270271_velour_ohrpolster.htm)

σου έστειλα Π.Μ.

Την διανομή την έχει αναλάβει ο Spyrus

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

μέχρι στιγμής έχουν λάβει p.m. οι :

kezm, astrolabos, nucleus, Spyrus, LeRoi, sakinor, AnimaTronic, Papakitou, Rusty_Tool

μένουν οι [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] & [MENTION=163]Helly[/MENTION] που δεν έχουν επιβεβαιώσει και δεν ξέρω αν προτιμούν χέρι-χέρι με τον [MENTION=149]Spyrus[/MENTION] ή κατάθεση.

Σε περίπτωση που έχουμε ξεμπερδέψει πρίν την Τετάρτη εννοείτε πως φεύγει η παραγγελία νωρίτερα !

[MENTION=8586]teosard[/MENTION] σε περίπτωση που κάποιος από τους απο πάνω αλλάξει γνώμη μπαίνεις και εσύ. Να σημειώσω ότι έλαβα p.m από τον teosard σήμερα το πρωί πριν αποσυρθεί ο Tsunami για το αν μπορεί να μποεί και αυτός και του είπα να ποστάρει στο thread. Όλα αυτά πριν μπεί ο AnimaTronic στην θέση του Tsunami. Επειδή όμως ο teosard δεν είχε εκδηλώσει ενδιαφέρων δημόσια δεν μπορούσα να "παρακάμψω" την σειρά :(

:T:ενταξει εγω αργησα να ποσταρω γιατι εφυγα βιαστηκα για δουλεια. αν αποσυρθει καποιος βαλτε με:flower:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως μπορω να σου κανω κατάθεση άμεσα τράπεζα ή paypal

Θελω τα 1x pads για τα superlux ( 16,5 euro?)

Mοναχα θα ειμαι αθηνα απο τις 15 του μηνα για παραλαβη χερι- χερι :) (αμα εισαι κοντα σε ΜΜΜ μπορω να ερθω στη γειτονιά σου για να μη σε βαζω σε ταλαιπωρία)

paypal δεν γίνεται :(

είναι 16.60Ευρώ (AKG K-240/270/271 Velour Pad - Thomann Greek Cyberstore)

σου έστειλα Π.Μ.

Την διανομή την έχει αναλάβει ο Spyrus

Οκ του τα δίνω εγώ 15 μήνα

Link to comment
Share on other sites

UPDATE !

@nucleus @LeRoi @Spyrus @kezm @SirDiman @sakinor @Papakitou @Helly @Rusty_Tool @astrolabos @AnimaTronic

Έχετε όλοι επιβεβαιώσει και έχετε πάρει όλοι pm μe τα στοιχεία για κατάθεση, μην ξεχάσετε να γράψετε nick & επίθετο στην αιτιολογία της κατάθεσης.

Η παραγγελία είναι αυτή:

TifoziF1: 2xHD668B (2x29) + 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) + 1x Millenium GS-2008 A Black (7.9) = Σ 82.5 Ευρώ

Nucleus: 1xHD668B (1x29) + 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) = Σ 45,6 Ευρώ

LeRoi: 1xHD668B (1x29) + 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) = Σ 45,6 Ευρώ

Spyrus: 2xHD668B (2x29) + 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) + 1xMillenium GS-3500 B (16.9) = Σ 91.5 Ευρώ

kezm: 1xHD668B (1x29) + 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) = Σ 45,6 Ευρώ

SirDiman: 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) = Σ 16,6 Ευρώ

sakinor: 1xHD668B (1x29) + 1x Superlux HD-651 Green (9.9) = Σ 38,9 Ευρώ

Papakitou: 1x Cordial CFS 3 WW (4.90) + 1x Cordial CPDS2 CC (7.9) = Σ 12,80 Ευρώ

Helly: 2x Velour pads (AKG K-240/270/271) (33.2) = Σ 33,20 Ευρώ

AnimaTronic: 1x Velour pads (AKG K-240/270/271) (16.6) Σ 16.6 Ευρώ

Rusty_Tool: 1x Behringer VT999 (1χ55) Σ 55 Ευρώ

astrolabos: 1x K&M 16080 (1x9.9) Σ 9.9 Ευρώ

Σύνολο 493.8Ευρω

Αν Δευτέρα είμαστε OK με τις καταθέσεις Τρίτη απόγευμα θα έχουμε tracking number :p (ελπίζω)

Από κει και πέρα θα κανονίσουμε με τον @Spyrus τις διανομές (είναι μέσα μαζί μου και αυτός στο κόλπο :p )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.