Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Ισως να ταν καλυτερα Πριν στειλουμε ο καθενας ξεχωριστα μηπως συγκεντρωναμε γκρουπακια απο Κοντινες συνοικιες ωστε να μοιραστουμε και μεταφορικα οπως ειπε και το παιδι πιο πανω. Μη μας τα φανε το ταχυδρομια χωρις λογο! :p

Υπαρχουν απο εμας Ατομα στον Πειραια, η Κεντρο Αθηνα?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η καλή μέρα απο το πρωί φαίνεται θα μοιραστώ μαζι σας μερικές χαρούμενες φωτογραφίες για να σας πάει καλά η μέρα!!

post-9203-1416077020,4932_thumb.jpg

Tελικά δεν χωρούσε..

post-9203-1416077020,6622_thumb.jpg

Τα έβαλα στα πλάγια στα πίσω καθίσματα.. Δεν εκατσα να βγάλω αλλες φωτο γιατί με κοιτούσαν σαν χαζό οι περαστικοί :p

post-9203-1416077020,7434_thumb.jpg

post-9203-1416077020,8032_thumb.jpg

post-9203-1416077020,8823_thumb.jpg

Τα παιδιά απο Θεσσαλονίκη μαλλον θα παραλάβουν σήμερα. Αν ερθει sms στο κινητό απο vision οτι ήρθε μια παραγγελία μου..

Οι υπόλοιποι θελω να πιστεύω οτι μέχρι και την Τετάρτη θα τα έχουν στα σπίτια τους.

Γιατί αυριο πάω Λάρισα να δώσω μάθημα..

PS Δυο παλικάρια είναι απο Βόλο αν έχουν κανενα γνωστό Λάρισα ή ψήνονται να έρθουν να πιούμε καφεδάκι τα παίρνω μαζί μου..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] είχε δίκιο για τα velour pads θελω να τα δαγκώσω να τα πατάω ολη την ώρα οτι πρέπει γι αυτους που έχουν άγχος :D

ps Δεν τα ανοιξα ρε σφραγισμένα είναι :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυριο πάω Λάρισα να δώσω μάθημα..

PS Δυο παλικάρια είναι απο Βόλο αν έχουν κανενα γνωστό Λάρισα ή ψήνονται να έρθουν να πιούμε καφεδάκι τα παίρνω μαζί μου..

Θα πεταγόμουν αν δεν είχα και εγώ να δώσω μαθήματα (μηχανικό υπολογιστών). Καλή μας επιτυχία :T:

Αν είναι στείλτα και του b1ller μαζί στην δικιά μου διεύθυνση και θα τα βρούμε, το κινητό του το έχω.

p.s: Το δοξάρι χύμα το έβαλαν :rip:

Link to comment
Share on other sites

Θα πεταγόμουν αν δεν είχα και εγώ να δώσω μαθήματα (μηχανικό υπολογιστών). Καλή μας επιτυχία :T:

Αν είναι στείλτα και του b1ller μαζί στην δικιά μου διεύθυνση και θα τα βρούμε, το κινητό του το έχω.

p.s: Το δοξάρι χύμα το έβαλαν :rip:

Nop το δοξαρι σου ηταν κυριολεκτικα στον αφρο φιλε μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες πηγα speedex να τα στείλω με την σύμβαση της φίλης μου 5Ε ανα 2kg..

αλλα για να βγουν 5Ε πρεπει να πληρώσω εγω... Γιατι λενε αν δεν πληρώσω εγω δεν φαίνομαι οτι είμαι ο πελάτης της speedex που έχω κάνει σύμβαση..

Και δυστυχως δεν είχα τόσα χρήματα..

Ζητάω απ ολα τα παιδιά συγγνώμη γιατι δεν το γνώριζα αυτο το θέμα.. Αν μπορειτε καντε ενα κοπο να μου κάνετε κατάθεση 5Ε για να σας τα στείλώ..

Ευχαριστώ και πάλι συγγνώμη..

EDIT παώ μια βόλτα μεχρι την γιαγια να με κανει καλα αν μπορει για να μην σας καθυστερήσω την αποστολη..

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες πηγα speedex να τα στείλω με την σύμβαση της φίλης μου 5Ε ανα 2kg..

αλλα για να βγουν 5Ε πρεπει να πληρώσω εγω... Γιατι λενε αν δεν πληρώσω εγω δεν φαίνομαι οτι είμαι ο πελάτης της speedex που έχω κάνει σύμβαση..

Και δυστυχως δεν είχα τόσα χρήματα..

Ζητάω απ ολα τα παιδιά συγγνώμη γιατι δεν το γνώριζα αυτο το θέμα.. Αν μπορειτε καντε ενα κοπο να μου κάνετε κατάθεση 5Ε για να σας τα στείλώ..

Ευχαριστώ και πάλι συγγνώμη..

EDIT παώ μια βόλτα μεχρι την γιαγια να με κανει καλα αν μπορει για να μην σας καθυστερήσω την αποστολη..

Χρέωση παραλήπτη πάντως με το θυρίδα-θυρίδα (2,5€) της ελτα πρέπει να γίνεται νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Θα πεταγόμουν αν δεν είχα και εγώ να δώσω μαθήματα (μηχανικό υπολογιστών). Καλή μας επιτυχία :T:

Αν είναι στείλτα και του b1ller μαζί στην δικιά μου διεύθυνση και θα τα βρούμε, το κινητό του το έχω.

p.s: Το δοξάρι χύμα το έβαλαν :rip:

Δικτυάς είσαι συνάδελφε? :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.