Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Το θέμα όμως είναι ότι μαζί με τα μεταφορικά η τιμή τους απογειώνεται και νομίζω ότι σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις ανταγωνιστικά μοντέλα στην Ελλάδα...

Υπόψιν...

Superlux HD-668 B

Δεν ξέρω για την αξιοπιστία του καταστήματος όμως. Το αναφέρω γιατί ειπώθηκε από φίλο πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν...

Superlux HD-668 B

Δεν ξέρω για την αξιοπιστία του καταστήματος όμως. Το αναφέρω γιατί ειπώθηκε από φίλο πιο πάνω.

Δοκίμασα να κάνω παραγγελία και μου βγάζει και ένα 15αρι ευρώ, εφάπαξ χρέωση την οποία δεν την δικαιολογεί.

Πάμε λοιπόν στα 45 + έξοδα αποστολής + έξοδα αντικαταβολής...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να κάνω παραγγελία και μου βγάζει και ένα 15αρι ευρώ, εφάπαξ χρέωση την οποία δεν την δικαιολογεί.

Πάμε λοιπόν στα 45 + έξοδα αποστολής + έξοδα αντικαταβολής...

Αυτό έγινε αφ'ότου διάλεξες Αττική σαν περιοχή παράδοσης; Γιατί από όσο ξέρω 15€ είναι τα μεταφορικά για Αθήνα (που σιγά την ευκολία τότε, 20€ δεν ειναι του thomann έτσι και αλλιώς; )

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αγοράσω και δεύτερο+velour pads αν βγει καλό ή να περιμένω τα evo681

Κοίτα να δεις που σε λίγο θα μαζευτουμε και για νέα παραγγελία.

Αν προχωρήσετε, πέρα από τα ακουστικά, μάλλον θα χρειαστώ και 1x AKG K240 Velour Pads.

Μια ερώτηση μόνο. Χρειάζονται κανένα μικρο-ενισχυτή για να παίξουν απευθείας σε laptop;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έγινε αφ'ότου διάλεξες Αττική σαν περιοχή παράδοσης; Γιατί από όσο ξέρω 15€ είναι τα μεταφορικά για Αθήνα (που σιγά την ευκολία τότε, 20€ δεν ειναι του thomann έτσι και αλλιώς; )

Ναι, Αθήνα έβαλα και μου έβγαλε το 15άρι + κανένα 4άρι περίπου τα έξοδα αντικαταβολής, μία η άλλη...

Μόλις έβαλα και Βόλο που είναι το πατρικό μου και μου βγάζει πάλι 15 ευρώ εφάπαξ χρέωση...

Έγινε επεξεργασία από LeRoi
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι κανείς από την τελευταία παραγγελία που έγινε από Βόλο αν θέλει να μοιραστούμε τα μεταφορικά όταν έρθουν?

Από Βόλο και εγώ. Τα παίρνω με το που έρθουν και στα φέρνω με το μηχανάκι αν θες

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στείλτε μου ολοι με πμ τα πραγματα που κάνατε παραγγελία καθώς και διεύθυνση αποστολής κινητό τηλέφωνο κλπ κλπ

Ετσι ώστε αν έρθουν να μην κολλήσει η αποστολή των ακουστικών απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.