Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Παιδιά χαίρομαι που σας αρέσει η βάση!

όσοι θέλετε να δείτε και την modda στο κουτί μου HAF 932

μπορείτε να μπείτε εδώ

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να σας πω, πως το έκανα ακριβώς διότι δεν έδωσα εγώ το σχήμα στην βάση

αλλά το πήρα το plexi από ένα φωτιστικό το οποίο το είχαμε για RMA (αντιπροσωπεία φωτιστικών έχω...)

μετά πήρα και μια ροζέτα για βάση άνοιξα τρύπες να χωνέψω το plexi και στο plexi άνοιξα από τρις τρύπες στο κάθε πόδι και χώνεψα 3 ledάκια...

Το φωτιστικό είναι αυτο και όπως βλέπετε είναι λίγο ακριβό @340ε πολύ lux η βάση λέμε :hehe:

Όμως σκέφτομαι το εξής, εάν ενδιαφέρεστε αρκετά άτομα να την δώσω σε κάτι γνωστούς να μου βγάλουν καλούπι και το κοιτάμε από εκεί και πέρα...

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνομαι και εγώ για καμιά καλή βασούλα (να φτιάξω κάπως).

Και ο alexopus6 έχει κάνει μια καλή πατέντα και η δικιά σου είναι ωραία και εφετζίδικη αλλά πολύ μεγάλη.

Μου έδωσες ιδέα βέβαια με το plexy και τoν φωτισμό.

Bravo πάντως...

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθαν τα ακουστικα...

ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!?? :D

απιστευτα τα ακουστικα,ουτε που το περιμενα για τα λευτα αυτα!

ακουω τωρα το dark side of the moon σε flac,με λιγα λογια eargasm!

εντομεταξυ δεν εχω παιξει καθολου με equalisers + οτι ειναι αστρωτα ακομα τα ακουστικα + μια βλακεια που εχει το λαπτοπ μου,maxxaudio το οποιο δεν ξερω τι ειναι ακριβως σαν προφιλ στον μικτη ειναι

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να ακουσεις σωστο ηχο βαλτα στα μικτη-ενισχυτη κλπ κλπ

Θα μας θυμηθεις ολους εδω μεσα :p

για δωσε κανα info παραπανω! :p

τι να κανω-πειραξω στο pc ωστε να εχω σωστο ηχο?

Link to comment
Share on other sites

στο pc δεν μπορεις να πειράξεις τιποτα γιατι τα db που βγάζει η καρτα ηχου του laptop μαζι με την ποιοτητα δεν κανουν..

τα ακουστικα για να τα ακουσεις στο φουλ της αποδοσης τους πρέπει να τα συνδέσεις σε ενισχυτή.

Εκει θα καταλάβεις ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη ομαδικη υπολογιστε και μενα μεσα.Εχω την υποψια οτι ειναι κλασης ανωτερα απο τα Sennheiser HD 595 που εχω,για gaming τουλαχιστον και γι αυτη τη τιμη ειναι πραγματικα τσαμπα πραγμα

Link to comment
Share on other sites

στο pc δεν μπορεις να πειράξεις τιποτα γιατι τα db που βγάζει η καρτα ηχου του laptop μαζι με την ποιοτητα δεν κανουν..

τα ακουστικα για να τα ακουσεις στο φουλ της αποδοσης τους πρέπει να τα συνδέσεις σε ενισχυτή.

Εκει θα καταλάβεις ήχο.

οταν λες ενισχυτη τι ακριβως ενοεις? φανταζομαι οχι ενισχυτη ηλεκτρικης κιθαρας ε? :p

για δωσε κανα λινκ απο κανα καταστημα να καταλαβω τι πρεπει να παρω,επισης αμα αγωρασω καμια εξωτερικη καρτα ηχου?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.