Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Α εσύ περιμένεις να δεις ηθοποιία από ότι είδες στο trailer;;; :haha:

Γιατί εγώ είδα 2-3 ονόματα να μαζεύτηκαν για άλλη μια αρπαχτή. :TD: Για να μη σχολιάσω τι ηθοποιία βλέπουμε στο 70% των ταινιών..

Οχι αλλα παιζει Morgan Freeman που εχει την ιδιοτητα και την μυρωδατη να την κανει να μυρίζει τριαντάφυλλο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει και κανονικό trailer περίπου 2,5 λεπτών, αλλά δεν ήταν τόσο καλό όσο τα teasers για αυτό και δεν το είχα βάλει. Από ότι διαβάζω τώρα που έψαχνα να το βρω το αφαιρέσανε διότι ήταν λέει πολύ πρώιμο να παρουσιαστεί. Προσωπικά νομίζω ότι το αφαιρέσανε διότι πολύ απλά - και με το τραγουδάκι να παίζει, bad idea - σε ρίχνει σε σχέση με τα teasers που είναι ΜΠΟΜΠΑ!!!!

Space Pirate Captain Harlock Trailer 2 - MovieWeb.com

Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει και κανονικό trailer περίπου 2,5 λεπτών, αλλά δεν ήταν τόσο καλό όσο τα teasers για αυτό και δεν το είχα βάλει. Από ότι διαβάζω τώρα που έψαχνα να το βρω το αφαιρέσανε διότι ήταν λέει πολύ πρώιμο να παρουσιαστεί. Προσωπικά νομίζω ότι το αφαιρέσανε διότι πολύ απλά - και με το τραγουδάκι να παίζει, bad idea - σε ρίχνει σε σχέση με τα teasers που είναι ΜΠΟΜΠΑ!!!!

Space Pirate Captain Harlock Trailer 2 - MovieWeb.com

Εγώ νόμιζα ότι δεν θα βγει τελικά. Το πρώτο teaser είχε βγει το 2010.

Link to comment
Share on other sites

Not the Middle Earth thing.

Η μουσική υπόκρουση κάνει για trailer Persy Jackson και τέτοιες νεο-adventure movie μπουρδίτσες*. Ας ελπίσουμε να είναι η ταινία καλή τουλάχιστον και με περισσότερη προσοχή στις λεπτομέρειες απ' ότι η πρώτη, πέρα από τα τοπία και τα εφέ.

*εντάξει δεν είναι πολύ κακό, απλά δεν ταιριάζει - με GoG πάει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.