Jump to content



Αγορα SSD για Laptop


gregor86

Recommended Posts

Aχαχα ωραιος..Οποτε απαντησα μονος αλλα εβαλα και ενα ερωτηματικό ρε αδερφε ετσι για το καλο..:p

Οποτε αν παρω ssd για τον συγκεκριμενο dell (αλουμινιο) θα εχω ταχυτητα 300mb/s χωρις κοφτη στα 150..

Πες μου αλλο ενα αυτο ακριβως και εφυγα για τον 120giga της vertex..

Εdit :μιας και απαντησες στο οτι δε χετε..αλλα το θεμα ειναι τον αξιοποιει κιολας στα προτυπα του sata 2? ή απλος δουλευει σε sata1..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι τελευταιο για να το καταλαβω πληρως..Το θεμα ειναι οτι δεν εχω προβλημα να μην τερματιζει στα 300 μιας και απο οτι διαβασα μεχρι 270 το πολυ πανε οι vertex αλλα δεν θελω να τερματιζει στα 150 λογω του controller..

Oποτε αυτο που ρωταω ειναι οτι ο dell Αξιοποιει τους sata 2 ή απλα τους δεχετε? :lock:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα παρηγγειλα τον 80αρη της intel..

Aπογοητευτικα :( η αληθεια ειναι μιας και ηθελα τον vertex2 και εξαντληθηκε σε χρονο dt αλλα ελπιζω να εκανα καλη αγορα..Aν και καταβαθoς κατι με τρωει.Αλλα επρεπε το ρημαδι το πιστωτικό να το χρησιμοποισω τωρα και απο το getitnow μονο τελικα..Οποτε..

PS Eιχα αποφασισει για τον 120 της vertex αλλα στο get now δεν τον ειχε..

Link to comment
Share on other sites

ψυχολογικο ειναι το θεμα :) μιας και ειχα φτιαχτει για το vertex2 που διαβαζω παντου οτι ειναι καλυτερος και ειδικα write

αλλα μου ειπαν οτι εξαντληθηκε..

Τωρα κατα ποσο θα δω διαφορες σε καθημερινες συνθηκες δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.