Jump to content



Tablet PC's


vic

Recommended Posts

Σε browsing ήταν εντάξει (αυτή θα είναι και η χρήση του κατά 99%) ;

Το θεωρείς καλή επιλογή δηλαδή με βάση τη χρήση για την οποία προορίζεται ;

παραπάνω απο εντάξει.

δεν είχε κανένα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Tην έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την εφαρμογούλα ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=umts.manager.jk

Υποτίθεται ότι μπορει να αναγνωρίσει και να δώσει ιντερνετ μέσω 3g stick σε συσκευές χωρίς εγγενή υποστήριξη.

Μπορει να τσεκάρει κάποιος ; :)

[MENTION=390]JohnnyX[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

παίδες σκέφτομαι να τσιμπήσω αυτό εδώ

Ainol NOVO 7 Fire (Flame) Dual Core CPU Android 4.0.4 ICS 16GB 1280*800px Dual Camera 300M Max Wifi technology - Android Tablet Store

έχει ακούσει κανείς σας τπτ? 137 γιούργια και έρχεται Ελλάδα με αντάπτορα AC και μεταφορικά singapore post (για αποφυγή τελωνείων)

Link to comment
Share on other sites

παίδες σκέφτομαι να τσιμπήσω αυτό εδώ

Ainol NOVO 7 Fire (Flame) Dual Core CPU Android 4.0.4 ICS 16GB 1280*800px Dual Camera 300M Max Wifi technology - Android Tablet Store

έχει ακούσει κανείς σας τπτ? 137 γιούργια και έρχεται Ελλάδα με αντάπτορα AC και μεταφορικά singapore post (για αποφυγή τελωνείων)

Είναι καλό μηχάνημα !

Για τσέκαρε και απο εδώ με κουπόνι : SEP8TABLET γύρω στα 120€ έβγαινε ...

7 Ainol Novo 7 Fire / Flame/ Burning Android 4.0 Dual Core AML 8726-MX 1.5GHz Tablet PC 16GB 1GB IPS - BuyinCoins.com

Link to comment
Share on other sites

ωραίος! 122 και κάτι ψιλά είναι...άμα το πάρω απόφαση θα το χτυπήσω...αν είχε και gps θα το έπαιρνα με κλειστά μάτια...αλλιώς πάω σε nexus 7 με 240+θήκη...

εκτός εάν υπάρχει κινεζιά με gps σε ελκυστικότερη τιμή από το nexus με ίδιο hw και εγώ δεν την βρίσκω...

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτεται η κοπελα μου να παρει ενα tablet, με κατι τετοιο θα μπορει να διαβαζει στικακια usb? ή οπως ειπατε πανω να χρησιμοποιησει ενα usb 3G modem?

micro USB to USB Female Cable USB-OTG N900 | eBay

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτεται η κοπελα μου να παρει ενα tablet, με κατι τετοιο θα μπορει να διαβαζει στικακια usb? ή οπως ειπατε πανω να χρησιμοποιησει ενα usb 3G modem?

micro USB to USB Female Cable USB-OTG N900 | eBay

Ανάλογα την συσκευή. Για στικακια είχε βρει μια εφαρμογή στο μάρκετ ο Αντώνης ([MENTION=400]astrolabos[/MENTION]). Αν τη δοκιμασε στο nexus 7 θα μας πει.

Για 3g modems πρέπει νομίζω να έχει υποστήριξη και η συσκευή

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα την συσκευή. Για στικακια είχε βρει μια εφαρμογή στο μάρκετ ο Αντώνης ([MENTION=400]astrolabos[/MENTION]). Αν τη δοκιμασε στο nexus 7 θα μας πει.

Για 3g modems πρέπει νομίζω να έχει υποστήριξη και η συσκευή

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Θέλει root και δεν το rootάρω το Nexus. Ακόμα τουλάχιστον:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.