Jump to content



Tablet PC's


vic

Recommended Posts

Είναι μόνο για iPad, αν έχεις iPhone δεν υπάρχει λόγος να το χρησιμοποιήσεις (..).

Apple iPad Camera Connection Kit - Apple Store (U.S.)

Στη USB μπορείς να συνδέσεις card reader όπου θα βάλεις τη CF και θα τη δει κανονικά. Για φλασάκι.. lol. Μόνο με JB και iFile νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Κατι που να επιβεβαιωνει την υποστηριξη υποδοχης Sim; Οσο κι αν εψαξα δεν βρηκσ καποιο στοιχειο περα απι αυτη την αναφορα σε αυτην ιστοσελιδα.

Μια φωτογραφια θα ηταν διαφωτιστικη, αν υπαρχει πουθενα.

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και ναι ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει...

επρεπε να καταστρεψω το ταμπλετ μου για να μαθω οτι εχει βγει official ICS εκδοση για το 10.1V

αντε τωρα μονο ρουτ μου μενει για να μπορω να κανω NTFS mount :D

αλλιως ουτε ρομς ουτε τπτ γιατι ειναι ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και ναι ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει...

επρεπε να καταστρεψω το ταμπλετ μου για να μαθω οτι εχει βγει official ICS εκδοση για το 10.1V

αντε τωρα μονο ρουτ μου μενει για να μπορω να κανω NTFS mount :D

αλλιως ουτε ρομς ουτε τπτ γιατι ειναι ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ!!!!!

Εισαι εκτος θεματος :p

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μάλλον βρήκα αυτό που καλύπτει όσα χρειάζομαι και στην τιμή που θέλω.

Aoson M11 Dual Core 9.7 Inch IPS 1024*768 Android 4.0.4 Bluetooth HDMI

Βλεπετε κάποιο μεινέκτημα ;

[MENTION=35]chroma[/MENTION]

Εσύ που αν δεν κάνω λάθος έχεις κάποια εμπειρία από αυτό το μαγαζί, για δώσε ένα feedback. Είναι εντάξει ; Στέλνουν πράγματι με δωρεάν μεταφορικά ;

Link to comment
Share on other sites

κάτσε γιατί τώρα μπερδεύτηκα.

Η υποδοχή της SIM είναι μονο για κλήσεις ; (φαινεται σε φωτογραφια οτι εχει)

Επίσης στον πίνακα εδώ λέει οτι έχει 3g κανονικά,

MERI4700-Comparison-Chart_Large.jpg

Ξεμπέρδεψέ με plix :p

Link to comment
Share on other sites

μάλλον βρήκα αυτό που καλύπτει όσα χρειάζομαι και στην τιμή που θέλω.

Aoson M11 Dual Core 9.7 Inch IPS 1024*768 Android 4.0.4 Bluetooth HDMI

Βλεπετε κάποιο μεινέκτημα ;

[MENTION=35]chroma[/MENTION]

Εσύ που αν δεν κάνω λάθος έχεις κάποια εμπειρία από αυτό το μαγαζί, για δώσε ένα feedback. Είναι εντάξει ; Στέλνουν πράγματι με δωρεάν μεταφορικά ;

Το βάζεις στο καλάθι σου, πατάς estimate shipping and tax, διαλέγεις χώρα και θα σου πει. Το απλό registered ταχυδρομείο είναι συνήθως δωρεάν.

Μια αγορά έχω κάνει από merimobiles και έφτασε μέσα στη προθεσμία που είχαν βάλει, κάπου 14-21 εργάσιμες. Δεν είχα κάποιο πρόβλημα και θα ψωνίσω ξανά αν τύχει.

Link to comment
Share on other sites

κάτσε γιατί τώρα μπερδεύτηκα.

Η υποδοχή της SIM είναι μονο για κλήσεις ; (φαινεται σε φωτογραφια οτι εχει)

Επίσης στον πίνακα εδώ λέει οτι έχει 3g κανονικά,

MERI4700-Comparison-Chart_Large.jpg

Ξεμπέρδεψέ με plix :p

έχεις δίκιο. Εγώ έψαξα το κείμενο (Ctrl+F 3g), και δεν είδα να αναφέρει τίποτα, για αυτό και το είπα. Αναφέρει και στα χαρακτηριστικά "Sim card slot". Βεβιασμένη η παρατήρησή μου, λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε μονο γιατι παρ'ολο που αναφερει sim card slot, στα σχολια χρηστων αναφερεται αυτο:

i have 2 questions 1- does it really has sim slot? then why this feature is not highlighted? can its sim slot be used for using 2g/3g network? 2-i am really confused between this model and cube u30gt..which would you suggest for better performance overall?

ANSWER: 1) there is no slim slot its because there is also a 3G version which is currently unavailable 2) they are both great preformers they share the same RK3066 Dual Core processor, and the same QuadCore Mali400 graphics processor thank you

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.