Jump to content



Αγορά NetBook zZzZz


zomg

Recommended Posts

Hello~ Ψάχνω να αγοράσω ένα netbook. Ταβάνι 350€.

Χρήση για S.NES/Mega Drive/GBA emulators και ταινίες.

Άμα μπορεί να συνδεθεί και με τηλεοράσεις/monitors θα ήταν

ένα ωραίο extra. Από μάρκες, κλασσικά προς Dell/Toshiba κοιτάω.

Από μπαταρία θα προτιμούσα κάποιο να αντέχει 3 ωρίτσες τουλάχιστον.

Χωρίς να έχω λιώσει στο ψάξιμο, ψήνω το → Dell Mini 1018 10.1" TFT

Κάποιο καλύτερο μέσα στο budget που να παίζει και HD videos υπάρχει;

Κανένα άλλο χωρίς glossy panel; Εσείς τί έχετε να μου προτείνετε; :X:

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι είπε ο παραπάνω. Αν δεν έχεις δουλέψει ποτε με atom νομίζω ότι θα σε εκνευρίσει με το πόσο αργός είναι. Γνώμη μου, είναι να περιμενεις κανα μήνα για να κυκλοφορήσουν τα amd. Θα υπάρξουν πολλά αξιόλογα μοντέλα. Προσωπικά περιμένω το msi u270 για να δώσω αυτό που έχω τώρα με τον atom.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω και γω για την κοπελα μου με ταβανι τα 350€, οποτε ας μην ανοιγω νεο θεμα.

Εχω βρει αυτο εδω και θα ηθελα τη γνωμη σας.

LENOVO S10-3S WIND - - E-SHOP.GR

Τα αρνητικα απ οτι εχω διαβασει ειναι οτι ζεσταινεται πολυ και τοτε κανει θορυβο. Επισης, το touchpad που δεν εχει κουμπια και ειναι μονοκοματο και θελει καπως ιδιαιτερο χειρισμο.

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο τα 10.1 με την χαζη αναλυση των 1024Χ576-600

Να κοιτατε σε 11.6 με οθονη 1366Χ768 γιατι δεκαρια με καλη οθονη μονο κατι Vaio ειχαν βγει ενα Dell mini 10 και ενα HP 2140 που ναι μεν ηταν 10αρια αλλα ειχαν 1366Χ768

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω και γω για την κοπελα μου με ταβανι τα 350€, οποτε ας μην ανοιγω νεο θεμα.

Εχω βρει αυτο εδω και θα ηθελα τη γνωμη σας.

LENOVO S10-3S WIND - - E-SHOP.GR

Τα αρνητικα απ οτι εχω διαβασει ειναι οτι ζεσταινεται πολυ και τοτε κανει θορυβο. Επισης, το touchpad που δεν εχει κουμπια και ειναι μονοκοματο και θελει καπως ιδιαιτερο χειρισμο.

Το ειδα σημερα στο public @Mall και μου φανηκε πολυ καλο!! αυτο με το touchpad που εγραψα παραπανω δεν ισχυει, εγω δεν αντιμετοπισα καποιο προβλημα.

Επισης η αναλυση της οθονης μπαινει σε 1280Χ800.

Τιμη public 449€

Ισως να περιμενω τα νεα νετμπουκ με τον amd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.