Jump to content



μαζικη αγορα 3M Carbon ζελατινας!


redbighunter

Recommended Posts

επειδη θελω να βαλω στο καπο του αυτοκινητου μου carbon αυτοκολλητο, μηπως θα ηθελε κανεις αλλος ωστε η αγορα να μας ερθει πιο φθηνα?

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να βαλω στο καπο του αυτοκινητου μου carbon αυτοκολλητο, μηπως θα ηθελε κανεις αλλος ωστε η αγορα να μας ερθει πιο φθηνα?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9pgXQaVPBiA]YouTube - Don't Do It Fedon[/ame]

Link to comment
Share on other sites

τον λογο ομως δεν μας λες φιλε μου?

γιατι μετα αν το βαρεθεις δεν ξεκολαει απο το καπο και θελει γενικο βαψιμο,ακομα αν θες να το αλλαξεις δεν μπορεις να το ξεκολησεις εσυ. τελος ειναι και αυτο μια "απομιμηση". αλλη χαρη εχει το αυθεντικο! τα τελευταια ειναι προσωπικες αποψεις αν και στο πισι θα εβαζα καρμπον γιατι του κουτιου μου η "τρελα" στο κατω κατω στοιχιζει πολυ λιογοτερο αποτι του αυτοκινητου!

φιλικα παναγιωτης!

υσ: αν δεν παρω τελικα τωρα ισως θελω λιγο για το κουτι μου:)

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμή το έχεις βρει;

αν παρουμε 6m x 1,22m μας παει με τα μεταφορικα 50-55€ το 1m x 1.22m!

γιατι μετα αν το βαρεθεις δεν ξεκολαει απο το καπο και θελει γενικο βαψιμο,ακομα αν θες να το αλλαξεις δεν μπορεις να το ξεκολησεις εσυ. τελος ειναι και αυτο μια "απομιμηση". αλλη χαρη εχει το αυθεντικο! τα τελευταια ειναι προσωπικες αποψεις αν και στο πισι θα εβαζα καρμπον γιατι του κουτιου μου η "τρελα" στο κατω κατω στοιχιζει πολυ λιογοτερο αποτι του αυτοκινητου!

φιλικα παναγιωτης!

υσ: αν δεν παρω τελικα τωρα ισως θελω λιγο για το κουτι μου:)

στο λαπτοπ που εχω βαλει, το ξεκολλησα με ζεστο αερα και βγηκε πανευκολα! και ξανα-κολλησε πανευκολα! τωρα το τι θα γινει σε 1-2 χρονια δεν μπορω να το ξερω! οσο για αυθεντικο carbon... τα 3000€ που εχει ενα καπο....... δεν τα εχω!:suicide:

Εντελώς πληροφοριακά, για τι αυτοκίνητο προορίζεται ?

ibiza sc λευκο!:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει στην μοτοσικλέτα και ειναι super!

Το ειχα βρεο απο ebay.co.uk σε καλη τιμή με λίγα μεταφορικά.

Με ενα πιστολάκι μαλλιών ξεκολλάει πολυ εύκολα... εσυ panos444 εχεις εμπειρία με το υλικό ή λες οτι σου κατεβεί στο κεφάλι?:getlost:

Link to comment
Share on other sites

redbighunter μπορεις να δωσεις μια φωτο για να δουμε πως φαινεται ? επισης ενα λινκ απο το site , με ενδιαφερει κ μενα για τον υπολογιστη βεβαια.

3M Carbon Fiber απλα μην κοιτας τις επισημες τιμες γιατι τσουζουν! απο e-bay ειναι πιο φθηνα και μαλιστα οσο πιο πολυ παρουμε τοσο πιο φθηνα θα μας ερθει!

Link to comment
Share on other sites

redbighunter, δείτε κι αυτό το ebay shop (αν δεν το έχετε βρει ήδη): Foliencenter24 items - Get great deals on DINOC, Di-NOC items on eBay.co.uk Shops! :)

Από εκεί πήρα ένα κομμάτι εγώ, ήταν πολύ εξυπηρετικοί και είχαν βάλει μέσα δώρο ζελεδάκια Haribo :p

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει στην μοτοσικλέτα και ειναι super!

Το ειχα βρεο απο ebay.co.uk σε καλη τιμή με λίγα μεταφορικά.

Με ενα πιστολάκι μαλλιών ξεκολλάει πολυ εύκολα... εσυ panos444 εχεις εμπειρία με το υλικό ή λες οτι σου κατεβεί στο κεφάλι?:getlost:

ο αδερφος μου εχει λεον κουπρα.ειχε βαλει το αυτοκολητο.ειναι και φαναρτζης πληροφοριακα και εχει καποια εμπειρια με λαμαρινες κτλ κτλ. εδωσε 300 ευρω και εχει εγγυηση εφ'ορου ζωης,(για το αυτοκολητο λεω..!! ):)οταν χρειαστηκε να το ξεκολησει αυτο το αυτοκολητο καταφερε να το βγαλει μονο με το τριβειο,γιατι αν προσεξετε οι επαγγελματιες δεν εχουν πιστολακι αλλα ενα εξιδεικευμενο εργαλειο που "μοιαζει" με πιστολακι αλλα το κανει να γινεται "ενα" με την λαμαρινα..!και τις 2 φορες που το αλλαξε εγινε αυτο διοτι εκανε μια φουσκαλα.

φιλικα παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

ο αδερφος μου εχει λεον κουπρα.ειχε βαλει το αυτοκολητο.ειναι και φαναρτζης πληροφοριακα και εχει καποια εμπειρια με λαμαρινες κτλ κτλ. εδωσε 300 ευρω και εχει εγγυηση εφ'ορου ζωης,(για το αυτοκολητο λεω..!! ):)οταν χρειαστηκε να το ξεκολησει αυτο το αυτοκολητο καταφερε να το βγαλει μονο με το τριβειο,γιατι αν προσεξετε οι επαγγελματιες δεν εχουν πιστολακι αλλα ενα εξιδεικευμενο εργαλειο που "μοιαζει" με πιστολακι αλλα το κανει να γινεται "ενα" με την λαμαρινα..!και τις 2 φορες που το αλλαξε εγινε αυτο διοτι εκανε μια φουσκαλα.

φιλικα παναγιωτης

Φιλε μου δεν φταίει το εργαλείο που λες οτι μοιάζει με πιστολάκι... αυτο ειναι επαγγελματικό αερόθερμο που απλα βγάζει περισσότερη θερμότητα.

Το συγκεκριμένο υλικό εχει εναν συγκολλητικό παράγοντα (PRIMER DP-900N ) που τον βαζεις εαν θες να μην σηκωθεί απο τις άκρες...

3M DP-900N PRIMER 1 Liter Tin Brand New on eBay (end time 29-Jan-11 13:00:15 GMT)

Προφανώς αυτος που αναφέρεσαι δεν το εβαλε μονο στις ακρες....

Τι μου λες για εφ'ορου ζωης εγγύηση?? μιλάμε για απατεώνα!!

Το υλικό σου δίνει εγγύηση 4 χρόνια εφόσον εκτίθεται στον ήλιο!

Εδω ειναι ολα τα χαρακτηριστικά και η εγγύηση του 3M DI-NOC

http://multimedia.3m.com/mws/mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmXf_5XftEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=D1.pdf

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν φταίει το εργαλείο που λες οτι μοιάζει με πιστολάκι... αυτο ειναι επαγγελματικό αερόθερμο που απλα βγάζει περισσότερη θερμότητα.

Το συγκεκριμένο υλικό εχει εναν συγκολλητικό παράγοντα (PRIMER DP-900N ) που τον βαζεις εαν θες να μην σηκωθεί απο τις άκρες...

3M DP-900N PRIMER 1 Liter Tin Brand New on eBay (end time 29-Jan-11 13:00:15 GMT)

Προφανώς αυτος που αναφέρεσαι δεν το εβαλε μονο στις ακρες....

Τι μου λες για εφ'ορου ζωης εγγύηση?? μιλάμε για απατεώνα!!

Το υλικό σου δίνει εγγύηση 4 χρόνια εφόσον εκτίθεται στον ήλιο!

Εδω ειναι ολα τα χαρακτηριστικά και η εγγύηση του 3M NI-DOC

http://multimedia.3m.com/mws/mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmXf_5XftEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=D1.pdf

ακριβως οπως τα λες ειναι φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν φταίει το εργαλείο που λες οτι μοιάζει με πιστολάκι... αυτο ειναι επαγγελματικό αερόθερμο που απλα βγάζει περισσότερη θερμότητα.

Το συγκεκριμένο υλικό εχει εναν συγκολλητικό παράγοντα (PRIMER DP-900N ) που τον βαζεις εαν θες να μην σηκωθεί απο τις άκρες...

3M DP-900N PRIMER 1 Liter Tin Brand New on eBay (end time 29-Jan-11 13:00:15 GMT)

Προφανώς αυτος που αναφέρεσαι δεν το εβαλε μονο στις ακρες....

Τι μου λες για εφ'ορου ζωης εγγύηση?? μιλάμε για απατεώνα!!

Το υλικό σου δίνει εγγύηση 4 χρόνια εφόσον εκτίθεται στον ήλιο!

Εδω ειναι ολα τα χαρακτηριστικά και η εγγύηση του 3M NI-DOC

http://multimedia.3m.com/mws/mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmXf_5XftEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=D1.pdf

δεν ξερω λεπτομεριες,μπορει επειδη ειναι "γνωστοι" να του ειπε οτι και αν παθει οποτε και να το παθει ελα να στο αλλαξω,αν και νομιζω πως και ενας αλλος φιλος μας που εβαλε την αλλαζει οποτε και να παθει οτι και να παθει.. αν θες λεπτομεριες παιρνω ενα τηλ τον αδερφο μου να σου πω σιγουρα. παντως τις 2 φορες που εβγαλε το αυτοκολητο ημουν μαζι του γιατι αφηνε το αμαξι του και γυρνουσαμε με το δικο μου:)

edit: δεν εχει ο αδερφος μου την 3M NI-DOC..

Link to comment
Share on other sites

εγω ενδιαφερομαι αν μου πεις τιμη στο περιπου . πχ ποσο θα βγει το μετρο γτ δεν εχω αποφασισει ποσο θα παρω αν παρω .

οσο περισσοτερα μετρα μαζευτουν, τοσο πιο φθηνα θα μας ερθει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.