Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

στην ουσία αυτό που λες γίνεται ομως (και δυστυχως).

Ποιος σου είπε ότι έχουμε δημοκρατία ή ελευθερία απόψεων στο δήθεν "κοινοβούλιο" (ή κυνοβούλιο όπως προτιμω να το γράφω πλέον) ;

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σαν το δικό μου το κατάνα, πιο πολύ από το χτύπημα τους τραυμάτισε (σα να βαράς με λοστό ένα πράγμα), κι όχι από το ότι κόβει :p

Εν τω μεταξύ εδώ

Ο μαθητής-σαμουράι υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες, τραυμάτισε ελαφρά έναν υπάλληλο του Δήμου, τη φύλακα του σχολείου, καθώς και τον υποδιευθυντή αφού πρώτα τους κυνήγησε.

με έπιασε ένα απίστευτο γέλιο :hehe:

ΥΓ Οι γιαπωνέζικες ταινίες φταίνε. Να τις καταργήσουμε, και όλα τα κανάλια να κάνουν υποχρεωτικά εκπομπή-αφιέρωμα στο πως επηρεάζουν τη συμπεριφορά των παιδιώνε.

Link to comment
Share on other sites

Απορρίφθηκε η αίτηση της 90χρονης να μην πληρώσει το «χαράτσι» | STAR.GR

ένα είναι το ύποπτο σημείο 1104€ το χαράτσι της γιαγιούλας

σαν πολλά τα τετραγωνικά....

Η γιαγιούλα φιλε darksaga μπορεί στα νιατα της να ειχε 3-4 παιδιά και να έπρεπε να τα στεγάσει κάπου και ο παπουλης να δουλεψε σκληρα για να τους το προσφέρει...

Αν ειναι 150 τμ(με 6-7 το τμ πες, εμάς οταν χτίστηκε το σπιτι ήταν αλλα 3 στη γειτονιά άσχετα που η περιοχη ειχε μεγάλη ανάπτυξη τα τελευταία χρονια) ας πούμε το σπιτι δεν ειναι και παράλογο να της ερθει 1 χιλιάρικο το χαράτσι.

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Δεν βαραμε, αλλα οταν πανε στους παππουδες μου που χτισανε μονοι τους τα σπιτια με δουλεια και τωρα παιρνουν, ουτε, 500€ συνταξη, οταν ερχεται το χαρατσι 700-800-900€ και δεν μπορεις να το πληρωσεις γιατι προεχουν ΦΑΡΜΑΚΑ και ΤΡΟΦΗ, τι κανεις?

Ευτυχως που κανανε πολλα παιδια και μπορεσαν να τσονταρουν κατι. Αν δεν ειχαν?

Αν αυτη η γιαγια επισης δεν εχει?

...

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που βγάζεις έτσι βιαστικά συμπεράσματα. :getlost:

Ο μαθητής-σαμουράι υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες, τραυμάτισε ελαφρά έναν υπάλληλο του Δήμου, τη φύλακα του σχολείου, καθώς και τον υποδιευθυντή αφού πρώτα τους κυνήγησε.

Στην συνέχεια κατέβασε από δύο σχολεία (καθώς πρόκειται για κτιριακό συγκρότημα) τις ελληνικές σημαίες και τις αντικατέστησε με την μπλούζα του.

Εδώ βλέπουμε σαφέστατες επιροές από skyrim(κυνήγι, συλλογή experience, jail) και COD capture the flag.

Link to comment
Share on other sites

Παλιά η είδηση αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο

Και όμως, δεν ήταν Ελληνας

Ευχαριστώ και το Μιλτιάδη και τον Ιρλανδό και όλα τα παλληκάρια για τα καλά τους λόγια. Και όσον αφορά στο σήμερα; Αποχή. Αυτή είναι η πρότασή μου σήμερα. Αποχή. Οι κούρσες είναι εξαιρετικά δύσκολες και η θερμοκρασίες στην Αγγλία ανεβασμένες. Δεν θα παίξω τίποτα απολύτως. Και αντί πρότασης θα σας παραθέσω το εξής, το οποίο το εντόπισε ο Μιλτιάδης στη Sun πριν από εμένα και φυσικά πρέπει ακόμα να γελάει…

Πιάσανε έναν τύπο για ντόπες σε σκύλους. Κυνοδρομιών. Πώς τα έστηνα και τι έκανε ο μάγκας; Για 2-3 κούρσες3 στο φαγητό των greyhound έβαζε μια μυρωδιά χασίσι. Ναι, χασίσι, φούντα στο φαγητό του σκύλου. Φυσικά το greyhound από σπρίντερ γινότανε χελώνα και σερνότανε. Ανέβαζε τιμές στους πίνακες αποδόσεων. Στην κούρσα που ήθελε, λοιπόν, ο μάγκας, προφανώς κάποια ΟR κούρσα (open race) με ελεύθερη συμμετοχή και τιμές που γ@μάνε, ο μάγκας έριξε αντί για μισή πρέζα χασίσι, ένα βιάγκρα σε κάθε σκύλο. Και γίνανε τα greyhound από χελώνες, Cheetah της αβάνας! Και τρέχανε σαν να τους είχες βάλει νέφτι!

Πώς τον τσίμπησαν; Γιατί ήτανε και μ@λάκας. Δεν του φτάναε τα χοντρά φράγκα που πήρε από το στήσιμο που έκανε. Πούλαγε και χασίσι σε φοιτητές. Και του την στήσανε και τον έπιασαν. Στις έρευνες στο σπίτι του και στο προπονητήριο βρήκανε τα στοιχεία κι ακόμα ξύλο τρώει, ακόμα μέσα είναι. Και θα αργήσει να βγει…

Για μένα, φίλοι μου, ξέρετε ποια ήτανε η είδηση;

Πως ο τύπος αυτός δεν ήτανε Ελληνας…

Χαίρεται…

Link to comment
Share on other sites

Μπα, απλα οταν σε λιγο θα πιανουνε εμας τους μικρο-οφειλετες δεν θα μπορουμε πια να λεμε "πιανετε εμας και αφηνετε τους μεγαλοκαρχαριες".....σατανικο :p
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.