Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Απορία το έχω.

Το κρέας αλόγου δημιουργεί παρενέργειες?

Link to comment
Share on other sites

Απορία το έχω.

Το κρέας αλόγου δημιουργεί παρενέργειες?

Αν είναι κατάλληλο για κατανάλωση, όχι. Μάλιστα θεωρείται από τα πιο υγιεινά κόκκινα κρέατα. Όμως τα ζώα που διοχετεύτηκαν παράνομα στην αγορά και δεν προορίζονταν εξαρχής για σφαγή ενδέχεται να ήταν επικίνδυνα.

Link to comment
Share on other sites

1.3$ τρισεκατομμύρια ήταν τα χρήματα που ξοδεύτηκαν για πόλεμο το 2012.

Μόλις τα 0.3$ θα ήταν αρκετά για να μην υπάρχει πουθενά φτώχεια στον κόσμο.

καποιοι θα εδινα και τα διπλα για να υπαρχει η φτωχεια.

Link to comment
Share on other sites

Αλ. Τσίπρας - Π. Καμμένος: Κοινό μέτωπο συμπαράστασης στην Κύπρο | Πολιτική | naftemporiki.gr

Διαβάζοντας και τις ανακοινώσεις των υπόλοιπων κομμάτων, αλλά και ότι αλλο λέγεται και γράφεται τις τελευταίες ημέρες, μπορώ να πω ότι έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια.

Τελικά ποιος είναι υπέρ του Κυπριακού λαού και ποιος κατά? Πως γίνεται κάποιος πολιτικός να κρίνει θετικά και το ότι αποφασίστηκε στο πρώτο eurogroup και το ΟΧΙ της Κύπρου για τις ίδιες αποφάσεις?

Αλλά η κατακλείδα ερώτηση είναι, θέλουν όλοι αυτοί να σωθεί η Κύπρος ή θέλουνε να πάει στο διάολο χρησιμοποιώντας τις πολιτικές των αντιπάλων τους?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.