Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Αν κατάφεραν να το πετάξουν στο Αφγανιστάν χωρίς να πάρει χαμπάρι κανείς τίποτα, όταν έρθουν οι εξωγήινοι να στείλουμε αυτούς στο μάδερσιπ. Ο Γουίλ Σμιθ δεν πιάνει μία μπροστά τους. :magic:

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάφεραν να το πετάξουν στο Αφγανιστάν χωρίς να πάρει χαμπάρι κανείς τίποτα, όταν έρθουν οι εξωγήινοι να στείλουμε αυτούς στο μάδερσιπ. Ο Γουίλ Σμιθ δεν πιάνει μία μπροστά τους. :magic:

το θεωρεις ακραιο?Και να εχουν παρει χαμπαρι δεν ξερεις τι παιζεται,θα το εχουν βουλωσει ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Απ' όπου και να το πιάσεις τραγικό..

απίστευτο-περιστατικό-με-ηλικιωμένο-να-χάνει-τη-ζωή-του-σε-δρόμο-της-καλαμάτας-από-χτυπήματα-νεαρού

Έγινε επεξεργασία από kazabubu
Link to comment
Share on other sites

το θεωρεις ακραιο?Και να εχουν παρει χαμπαρι δεν ξερεις τι παιζεται,θα το εχουν βουλωσει ολοι...

Ε, όσο να 'ναι, πιο πιθανό το βρίσκω να του σφύριξαν μία από την Ντιέγκο Γκαρσία πάνω από τον ωκεανό, παρά να έκανε την πτήση του Clint Eastwood στο Firefox μέσα από βουνά και χαράδρες / γλύφοντας την επιφάνεια της θάλασσας για να αποφύγει τις αεράμυνες Ινδίας, Πακιστάν, Αφγανιστάν και ενδεχομένως Ιράν ή Κίνας, ανάλογα με τη διαδρομή που ακολούθησε.

Δε θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά βέβαια, αλλά οι πιθανότητες είναι ελάχιστες και το επίτευγμα επάξια κατακτά το South Park Medicinal Fried Chicken Award.

NSFW

1403_randyWheelBarrowA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει να αξίζει τον κόπο το μέτρο των ανοιχτών καταστημάτων την Κυριακή. όλοι έχουν βγει έξω για ψώνια

BlF3MK2IUAAb3In.jpg:large

Δεν άργησε να έρθει η ανάπτυξη...

BlGZCK0IAAAHNzV.jpg:large

BlGWyZlIYAAnO0t.jpg:large

εν τω μεταξύ, πέρα από το ότι η διαδήλωση ήταν ειρηνική, και δεν υπήρχε κανένα έκτροπο, και την διέλυσε η αστυνομία γιατί έτσι, οι μπετόβλακες, τα δίποδα λοβοτομημένα πλάσματα, ψεκάσανε χημικά σε δρόμο που υπήρχαν και περαστικοί με καρότσια και με παιδιά.

3 ζήτω για τη δημοκρατική κυβέρνησή μας.

BlGZhwfIcAAS3K4.jpg:large

BlF-jJeIUAE5el5.jpg:large

Link to comment
Share on other sites

Δεν άργησε να έρθει η ανάπτυξη...

BlGZCK0IAAAHNzV.jpg:large

BlGWyZlIYAAnO0t.jpg:large

εν τω μεταξύ, πέρα από το ότι η διαδήλωση ήταν ειρηνική, και δεν υπήρχε κανένα έκτροπο, και την διέλυσε η αστυνομία γιατί έτσι, οι μπετόβλακες, τα δίποδα λοβοτομημένα πλάσματα, ψεκάσανε χημικά σε δρόμο που υπήρχαν και περαστικοί με καρότσια και με παιδιά.

3 ζήτω για τη δημοκρατική κυβέρνησή μας.

BlGZhwfIcAAS3K4.jpg:large

BlF-jJeIUAE5el5.jpg:large

Δεν εχω διαβάσει καθόλου σήμερα αλλά να με συγχωρείς, ειρηνική παρουσιαζες και τη διαδήλωση που ειχε γίνει μια μέρα πριν το κοπή τη πίτα που έσκασαν οι φωτογραφίες με τους ειρηνικους να κρατάνε καδρονια. Οποτε νομίζω οτι έχουμε λίγο διαφορετικά κριτήρια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για τους χρυσαυγίτες λες; ναι, το ξέρω, αλλά το πιο ενοχλητικό με αυτήν την περίπτωση είναι ότι υπήρχε εντολή αστυνομίας που απαγόρευε τις πορείες (όχι συγκεντρώσεις), και, παρ'όλα αυτά δεν τους ενόχλησε κανείς όταν κάνανε πορεία από ΛΑΕΔ ως Μέγαρο Μουσικής.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω διαβάσει καθόλου σήμερα αλλά να με συγχωρείς, ειρηνική παρουσιαζες και τη διαδήλωση που ειχε γίνει μια μέρα πριν το κοπή τη πίτα που έσκασαν οι φωτογραφίες με τους ειρηνικους να κρατάνε καδρονια. Οποτε νομίζω οτι έχουμε λίγο διαφορετικά κριτήρια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

για τους χρυσαυγίτες λες; ναι, το ξέρω, αλλά το πιο ενοχλητικό με αυτήν την περίπτωση είναι ότι υπήρχε εντολή αστυνομίας που απαγόρευε τις πορείες (όχι συγκεντρώσεις), και, παρ'όλα αυτά δεν τους ενόχλησε κανείς όταν κάνανε πορεία από ΛΑΕΔ ως Μέγαρο Μουσικής.

Κοίτα εκεί βία οι απεργοί! Καδρόνια ανεβοκατεβαίνουν σε ανυπεράσπιστους ΜΑΤατζήδες, βροχή οι μολότωφ, οδοφράγματα!! Ευτυχώς επικράτησε η λογική..

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εκεί βία οι απεργοί! Καδρόνια ανεβοκατεβαίνουν σε ανυπεράσπιστους ΜΑΤατζήδες, βροχή οι μολότωφ, οδοφράγματα!! Ευτυχώς επικράτησε η λογική..

Αχ βρε Myrali σας ξέφυγε λίγο το μονταζ

Στο 1:10 ο τύπος τέρμα αριστερα χτύπαγε την ασπίδα του τύπου των ΥΜΕΤ με ένα ξύλο, να φανταστώ για δώσει τέμπο στα συνθήματα;

Επιπλέον αν η ειρηνική διαμαρτυρία έχει στο μενού

Ψώνια με χρήση χημικών στην Ερμού | Ελλάδα | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

πό το φόβο των επεισοδίων από ομάδες «γνωστών-αγνώστων», οι οποίοι δημιούργησαν φραστικά επεισόδια με πολίτες ενώ σε ορισμένες περιπτώσεις έσπρωξαν πολίτες για να απομακρυνθούν από τα μαγαζιά.

τότε μάλλον έχουμε τελείως διαφορετική άποψη για το τι είναι ειρηνική διαμαρτυρία και τι όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Myrali σας ξέφυγε λίγο το μονταζ

Στο 1:10 ο τύπος τέρμα αριστερα χτύπαγε την ασπίδα του τύπου των ΥΜΕΤ με ένα ξύλο,

Αυτό δεν είπα?

Καδρόνια ανεβοκατεβαίνουν σε ανυπεράσπιστους ΜΑΤατζήδες

Είναι προφανές ότι αν 1-2 μέλη των διαδηλωτών χτυπήσουν ΜΑΤατζήδες την ώρα που τους διαλύουν όλη η διαδήλωση χαρακτηρίζεται ως μη ειρηνική.

Επιπλέον αν η ειρηνική διαμαρτυρία έχει στο μενού φραστικά επεισόδια γνωστών-αγνώστων με πολίτες ενώ σε ορισμένες περιπτώσεις έσπρωξαν πολίτες για να απομακρυνθούν από τα μαγαζιά σύμφωνα με την ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

nothing to say here..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είπα?

Είναι προφανές ότι αν 1-2 μέλη των διαδηλωτών χτυπήσουν ΜΑΤατζήδες την ώρα που τους διαλύουν όλη η διαδήλωση χαρακτηρίζεται ως μη ειρηνική.

nothing to say here..

Σόρρυ που δεν στηρίζω την ενημερωση μου στο Βαξεβάνη και την Αυγή

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα είναι ότι έχεις άποψη χωρίς να ήσουν κάτω ;)

Μα ούτε και ο Myralis ήταν.... Με τη δικιά σου λογική όσο εσφαλμένη μπορεί να είναι η δική μου άποψη άλλο τόσο μπορεί να είναι και η δική του. Εκτός και αν το γεγονός ότι τυχαίνει να συμφωνεί μαζί σου, την κάνει αυτόματα και σωστή.

Εσύ που αν κατάλαβα καλά ήσουν εκεί, είδες αυτά που μεταφέρει η Καθημερινή, ή τα θεωρείς αποκυήματα της φαντασίας του αρθρογράφου;

Link to comment
Share on other sites

φόβος επεισοδίων από τους συγκεντρωμένους διαδηλωτές δεν υπήρχε ούτε για αστείο. Φραστικά επεισόδια υπήρξαν. Σπρωξίματα δεν πρόσεξα.

Τα ΥΜΕΤ δυναμίτιζαν το κλίμα, τραμπουκίζοντας, και στη συνέχεια επιτέθηκαν αναίτια στο μπλοκ. Το ξύλο που είδες να πέφτει στην ασπίδα του υμετ έπεσε αφότου έγινε επίθεση από μέρους τους. άξιο το μέρισμα

Βέβαια, κυρίως το σχόλιό μου πιο πάνω ήταν, για το τι θεωρείς ειρηνική διαδήλωση. Δεν ήσουν εκεί, δεν μπορείς να ξέρεις αν ήταν όντως ειρηνική διαδήλωση. που ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.