Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Καλως τα παιδια που καιρό είχαν να μας απασχολήσουν.

Πότε θα καθαρίσουμε απο τέτοιους βάρβαρους πακιστανούς και ινδους κτλπ....

Καταγγελία: Ομαδικός βιασμός Πακιστανού από ομοεθνείς του - NEWS247

αυτό το πράγμα που όταν κάνουν έλληνες τις καφρίλες, γίνετε γαργάρα. αλλα άμα πακιστανός έκλασε.. είναι το τέλος του κόσμου για όλους τους πακιστανούς.. δεν θα το καταλάβω ποτε.

εδώ διάβαζα την είδηση με τον πορνόγερο που έκανε σεξουαλική παρενόχληση σε ένα 9χρονο τσιγγανάκι.. και στα σχόλια τις είδησης το όλοι βρίζανε το τσιγγανάκι.

F*ck logic

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Η τρόικα θα πιέσει για νέο ΤΑΙΠΕΔ με έδρα στο εξωτερικό και ξένους διαχειριστές

Πιέσεις για τη δημιουργία εταιρείας εκμετάλλευσης κρατικών ακινήτων με έδρα εκτός Ελλάδας, στο Λουξεμβούργο, και ξένους διαχειριστές θα δεχθεί η κυβέρνηση τον Σεπτέμβριο από την τρόικα, με στόχο την επιτάχυνση των αποκρατικοποιήσεων

εχουμε ακομα καιρο........

Link to comment
Share on other sites

Καλως τα παιδια που καιρό είχαν να μας απασχολήσουν.

Πότε θα καθαρίσουμε απο τέτοιους βάρβαρους πακιστανούς και ινδους κτλπ....

Καταγγελία: Ομαδικός βιασμός Πακιστανού από ομοεθνείς του - NEWS247

Συνέχισε έτσι και σε λίγο θα βλέπεις μόνο τα ανέκδοτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και λίγο που του κλέψανε τα λεφτά και τον πηδήξανε!!

Καμία σχέση δε, με το παράδειγμα του ανώμαλου παιδεραστή. Συχνό φαινόμενο "ομαλών" μουσουλμάνων.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΔΗΜΟKΡΑΤΙΑ ΔΥΤ. ΘΡΑΚΗΣ | NewsNow

Και μετά όταν λέμε πως η παρουσία Ελλήνων βουλευτών σε ''κακόφημα μέρη'' κάνει ζημιά, είμαστε κακεντρεχείς και υπερβολικοί...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λέμε για τους δικούς μας ισλαμιστές και μη...

Θανατική ποινή στον Νιντάλ Χασάν

kathimerini.gr - Ισόβια σε Αμερικανό λοχία για το φόνο 16 Αφγανών αμάχων

Πολύ, πολύ χονδρικά... ο ταγματάρχης Νιντάλ σκότωσε εν ψυχρώ 13 και τραυμάτισε 31 σε στρατιωτική βάση στο Τέξας φωνάζοντας "Αλλάχουακμπάρ" και καταδικάστηκε σε θάνατο.

Ο λοχίας Μπέιλς σκότωσε 16 αόπλους Αφγανούς(στους οποίους περιλαμβάνονταν γυναίκες και παιδιά) στο Κανταχάρ και έφαγε ισόβια γτ έκανε συμφωνία...

Σε όλη τη διάρκεια της δίκης ο Χασάν, που εκπροσωπούσε τον εαυτό του, αρνήθηκε να καλέσει μάρτυρες υπεράσπισης, δεν αντέκρουσε κανέναν

από τους 89 μάρτυρες κατηγορίας,δεν παρουσίασε κανένα στοιχείο για να υπερασπιστεί τον εαυτό του και η μόνη δήλωση που έκανε στους ενόρκους ήταν:

«Είμαι ο δράστης».

Βάσει του στρατιωτικού νόμου ασκείται αυτόματα έφεση στην απόφαση.

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μου εξηγήσεις γιατί το ΝΑΤΟ μπλέκεται στην Συρία και γιατί δεν μπλέχτηκε στην Αίγυπτο; Ειλικρινά, δεν ξέρω την κατάσταση, ποιος μάχεται ποιον, και γιατί επεμβαίνει το ΝΑΤΟ;

Βασικά, επεμβαίνει το ΝΑΤΟ ή επεμβαίνει η Αμερική με το προσωπείο του ΝΑΤΟ?

Επίσης, δεν είμαι σίγουρος ότι πέρα από την αξιοποίηση της βάσης, δεν υπάρχει κάτι άλλο που δεν μας λένε ή ότι δεν υπάρχουν οικονομικές επιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

1. εγώ δεν θα σου εξηγήσω τιποτε. Είναι όλα γραμμένα και χιλιοειπωμένα. Επίσης η Αίγυπτος είναι άλλη περίπτωση και δεν έχει κάποια σχέση με την Συρία (μάλλον ψιλά γράμματα για σένα)

2. Οι Άγγλοι -που ενώ δεν ξέρεις, όπως λές, τίποτε, θεωρείς ότι καλά κάνουν που δεν ενέκριναν την ενεργή συμμετοχή, μάλιστα- και πάλι έχουν συμβατικές υποχρεώσεις προς το ΝΑΤΟ

3. Ότι κάτι δεν μας λένε ισχύει για τα πάντα, αλλά αν δεν κάνω λάθος θα έχουν και άλλη συνάντηση την δευτέρα. Ώς τότε να μας πουνε τι;

4. οικονομικές επιπτώσεις πιθανώς να υπάρχουν αλλά αυτό περιέχεται στο κομμάτι που παίζουμε με τα άλλα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μου εξηγήσεις γιατί το ΝΑΤΟ μπλέκεται στην Συρία και γιατί δεν μπλέχτηκε στην Αίγυπτο; Ειλικρινά, δεν ξέρω την κατάσταση, ποιος μάχεται ποιον, και γιατί επεμβαίνει το ΝΑΤΟ;

Βασικά, επεμβαίνει το ΝΑΤΟ ή επεμβαίνει η Αμερική με το προσωπείο του ΝΑΤΟ?

Επίσης, δεν είμαι σίγουρος ότι πέρα από την αξιοποίηση της βάσης, δεν υπάρχει κάτι άλλο που δεν μας λένε ή ότι δεν υπάρχουν οικονομικές επιπτώσεις.

θυμαμαι, όταν ξεκινησε ο πόλεμος στο Ιράκ και περνούσαν πάνω το σχολείο μου (γυμνάσιο πρέπει να πήγαινα τότε) και το σπίτι μου τα αεροπλάνα και τα ελικόπτερα των συμμάχων (ιδιαίτερα εντυπωσιακό θέαμα ομολογω) υπήρχαν κάποιοι που έλεγαν ότι μετά το Ιράκ ειναι η σειρά της Συρίας.

Τότε τους έλεγαν συνωμοσιολόγους αλλά τελικά μάλλον βγήκαν αληθινοί.

Περισσότερο για πρόφαση μου μοιάζει λοιπόν και για κατασκευασμένη υπόθεση παρά για κάτι στο οποίο μπορεί να σου δώσει κάποιος ουσιαστική απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τόσα χρόνια γλάστρα στην Κορομηλά τι να του μάθουν οι Άγγλοι;

Link to comment
Share on other sites

1. εγώ δεν θα σου εξηγήσω τιποτε. Είναι όλα γραμμένα και χιλιοειπωμένα. Επίσης η Αίγυπτος είναι άλλη περίπτωση και δεν έχει κάποια σχέση με την Συρία (μάλλον ψιλά γράμματα για σένα)

Ειλικρινά, δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα καθόλου, δεν ξέρω ποιος μάχεται ποιον και γιατί, μόνο κάτι σκόρπια έχω πιάσει.

Παρόλο αυτά, μία απάντηση συγκεκριμένη σε αυτό που ρώτησα δεν έδωσες.

Το ΝΑΤΟ επεμβαίνει ή η Αμερική;; Όποιος και αν επεμβαίνει, με ποια πρόφαση το κάνει;

2. Οι Άγγλοι -που ενώ δεν ξέρεις, όπως λές, τίποτε, θεωρείς ότι καλά κάνουν που δεν ενέκριναν την ενεργή συμμετοχή, μάλιστα- και πάλι έχουν συμβατικές υποχρεώσεις προς το ΝΑΤΟ

Μωρέ ναι έχουν, αλλά τι να τις κάνουν τις Αγγλικές βάσεις? Την βάση της Σούδας ήθελαν, θέλουν και θα θέλουν για ότι γίνεται στην αφρική και την ασία, η Αγγλία το παίζει safe..

H Αγγλία λοιπόν, όπως είπες, αποφάσισε να μην έχει ενεργή συμμετοχή, δεν θα έπρεπε και στην Ελληνική Βουλή, να γίνει μια συζήτηση, να μας πουνε τι παίζει, και να αποφασίσουν τι συμμετοχή θα έχει η Ελλάδα.

Στην τελική, τι σημαίνει "συμβατικές υποχρεώσεις προς το ΝΑΤΟ"; Κύριαρχος του Ελληνικού χώρου είναι η Ελλάδα, όχι το ΝΑΤΟ. Αν τα Ελληνικά συμφέροντα έρχοντε σε αντίθεση με την χρήση της βάσης της Σούδας για κάποια πολεμική επιχείρηση*, θα έπρεπε να βγει η Ελλάδα και να πει "Πάρτε τα 3 μας, η χρήση της βάσης μας βλάπτει σοβαρά, για αυτό δεν την χρησιμοποιείτε" . Αλλά ανάθεμα αν έχει Έλληνας πολιτικός τα @@ να πει κάτι τέτοιο.

3. Ότι κάτι δεν μας λένε ισχύει για τα πάντα, αλλά αν δεν κάνω λάθος θα έχουν και άλλη συνάντηση την δευτέρα. Ώς τότε να μας πουνε τι;

Λένε ότι μπορεί να αρχίσει το πάρτυ πιο πριν, να γίνει σύσκεψη να δουν οι δικοί μας τι στάση θα κρατήσουν.

*Κύματα προσφύγων από την Συρία κάπου θα πρέπει να πάνε..Ντιν ντον.

Link to comment
Share on other sites

Τους έκαναν αέρα στα @@. Δεν υπάρχει κακό publicity. Για του λόγου το αληθές να σου πω οτι εγω μέχρι να βγουν τα banners δεν είχα προσέξει καν οτι χορηγός ήταν η shell και ας είχε το background το λογότυπο της.

Link to comment
Share on other sites

κι όμως.αν την επόμενη φορά την ώρα που ψάχνεις να γεμίσεις, σου έρθει στο μυαλό η παραπάνω εικόνα,ίσως το σκεφτείς καλύτερα ποια εταιρία θα επιλέξεις(όχι ότι οι άλλες είναι καλύτερες,δεν νομίζω ότι χρειάζεται συζήτηση) απλά η συγκεκριμένη πιέζει για παραχωρήσεις σε έδαφος που προστατεύεται από συνθήκη και βεβαία δεν ανήκει σε κανέναν(μάλλον ανήκει σε αυτούς που κατοικούν εκεί αλλά δεν έχουν φωνή)

ινφο εδώ: Keep Shell Out of the Arctic! | Save BioGems

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.