Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Σημερα λοιπον αν δεν είσαι νιγηριανος, στα νιατα σου, ταλέντο στο μπασκετ ώστε να ξελασπώσεις τους αριστεροκουλτουριαρέους έχοντας παρει την ένδοξη ελληνική παιδεια και βάζοντας

σημαντικότατα διλημματα ενω απλά έχεις μια ιθαγένεια τι γίνεσαι;;;;;

χμμμμμμ γιατι ξαφνικά εξισώσαμε 2μύρια λαθρομετανάστες με τον nba-er...

......

Ηγουμενίτσα: Ο διαρρήκτης λογάριαζε χωρίς το...νοικοκύρη | Newsbomb.gr

Link to comment
Share on other sites

Μετα το πασοκ που βολευτηκε στο συριζα...εχουμε πολυ πονηριά εμεις οι 'αριστεροι' της κακιάς ώρας!

Τατσόπουλος: «Δεν είναι ταμπού η συνεργασία με ένα κομμάτι της ΝΔ» - Πολιτική - Επικαιρότητα - Τα Νέα Οnline

Link to comment
Share on other sites

«Θερίζουν» οι βιασμοί στην πλατεία Ταχρίρ

Το ταραγμένο πολιτικό σκηνικό δεν αποτρέπει ορισμένους στην πλατεία Ταχρίρ να εκδηλώνουν τα βίαια ένστικτά τους κι απέναντι σε γυναίκες. Η οργάνωση Human Rights Watch καταγγέλλει πως μέσα σε μόλις τέσσερις ημέρες περίπου 100 γυναίκες έχουν πέσει θύματα βιασμού. Κάποιες από αυτές μίλησαν μπροστά στην κάμερα και διηγήθηκαν τη φρίκη που έζησαν: «Μου άρπαξαν τα πόδια και με αναποδογύρισαν. Τότε σήκωσαν τα πόδια μου και με βίασαν όπως αυτοί ήθελαν», δήλωσε η Γιασμίν ελ-Μπαραμαγουάι, η οποία, όπως και τα υπόλοιπα θύματα, δεν πιστεύει ότι θα αποδοθεί Δικαιοσύνη, καθώς η σεξουαλική κακοποίηση αποτελεί μέρος της καθημερινότητας των Αιγυπτίων, ενώ οι τοπικές αρχές δεν προχωρούν σε συλλήψεις.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VZmdhwd3axw]Egypt: Epidemic of Sexual Violence - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μαχαίρωσε ποδοσφαιριστή και τον αποκεφάλισαν -

Έχει ξεφύγει η κατάσταση...όπως είπε και ο αδερφός μου ούτε στο GoT γίνονται αυτά..

fyi ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ μέσα...εγώ ανακατεύτηκα...και να φανταστείς θα γίνει το Παγκόσμιο Κύπελλο του χρόνου στη Βραζιλία...:TD::TD:

Link to comment
Share on other sites

Μαχαίρωσε ποδοσφαιριστή και τον αποκεφάλισαν -

Έχει ξεφύγει η κατάσταση...όπως είπε και ο αδερφός μου ούτε στο GoT γίνονται αυτά..

fyi ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ μέσα...εγώ ανακατεύτηκα...και να φανταστείς θα γίνει το Παγκόσμιο Κύπελλο του χρόνου στη Βραζιλία...:TD::TD:

Ξερεις ότι άρχισαν να διαμαρτύροντε για το εισητήριο που ακρίβυνε, και γιατί ΔΕΝ θέλουν να γίνει εκεί το παγκόσμιο κύπελλο, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

λάθος, ψέμα! θέλουν να γίνει αλλά όχι με αυτό το κόστος που φορτώσανε οι πολιτικάντιδες τους!

Καλά, για το κόστος το κάνουνε σίγουρα, αλλά δεν ξέρω τι θα κάνανε (ή αν τους πίστευανε) αν λέγανε ότι θα το κάνουνε με μικρότερο κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις ότι άρχισαν να διαμαρτύροντε για το εισητήριο που ακρίβυνε, και γιατί ΔΕΝ θέλουν να γίνει εκεί το παγκόσμιο κύπελλο, ετσι?

Τι σχέση έχει αυτό με το συμβάν? Κατανοείς τι συνέβη? Μαχαίρωσε ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ο διαιτήτης τον ποδοσφαιριστή, τον κυνήγησαν οι συγγενείς και τον έκαναν ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!! Εν έτει 2013 υποτίθεται η κοινωνία έχει "ωριμάσει" ή "εξελιχθεί" πεστο όπως θες και δεν καταφεύγει σε τακτικές Vlad the impaler....Δεν γίνονται ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΑ! Μόνο στην λατινική αμερική (μεξικό, κολομβία κτλ)....

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει αυτό με το συμβάν? Κατανοείς τι συνέβη? Μαχαίρωσε ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ο διαιτήτης τον ποδοσφαιριστή, τον κυνήγησαν οι συγγενείς και τον έκαναν ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!! Εν έτει 2013 υποτίθεται η κοινωνία έχει "ωριμάσει" ή "εξελιχθεί" πεστο όπως θες και δεν καταφεύγει σε τακτικές Vlad the impaler....Δεν γίνονται ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΑ! Μόνο στην λατινική αμερική (μεξικό, κολομβία κτλ)....

Γράψε λάθος. Νόμιζα πως είχε σχέση με τις διαδηλώσεις, μετά είδα το συμβάν.

Το σχόλιο μου στόχευε στο δικό σου σχόλιο περί Παγκόσμιου Κυπέλλου εκεί πέρα

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει αυτό με το συμβάν? Κατανοείς τι συνέβη? Μαχαίρωσε ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ο διαιτήτης τον ποδοσφαιριστή, τον κυνήγησαν οι συγγενείς και τον έκαναν ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!! Εν έτει 2013 υποτίθεται η κοινωνία έχει "ωριμάσει" ή "εξελιχθεί" πεστο όπως θες και δεν καταφεύγει σε τακτικές Vlad the impaler....Δεν γίνονται ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΑ! Μόνο στην λατινική αμερική (μεξικό, κολομβία κτλ)....

Εδώ καίνε ακόμη κόσμο επειδή τους κατηγορούν για μαγγανεία, στο ποδόσφαιρο θα κολλήσουν?

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει αυτό με το συμβάν? Κατανοείς τι συνέβη? Μαχαίρωσε ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ο διαιτήτης τον ποδοσφαιριστή, τον κυνήγησαν οι συγγενείς και τον έκαναν ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!! Εν έτει 2013 υποτίθεται η κοινωνία έχει "ωριμάσει" ή "εξελιχθεί" πεστο όπως θες και δεν καταφεύγει σε τακτικές Vlad the impaler....Δεν γίνονται ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΑ! Μόνο στην λατινική αμερική (μεξικό, κολομβία κτλ)....

Ενώ στη Μέση Ανατολή απλά ξεκοιλιάζονται και τρώνε ο ένας τα σωθικά του άλλου...

Link to comment
Share on other sites

Για τους εραστές των επαναστάσεων και των κοινωνικών εξεγέρσεων εν γένει:

Αίγυπτος: 37 νεκροί, πάνω από 1.000 τραυματίες μέσα σε ένα 24ώρο - NEWS247

Κουίζ: Μήπως ξέρει κανένα παιδάκι να μας πεί πόσοι απο τους μέχρι τώρα νεκρους, ητανε πολιτικοί ή λαμόγια ??? :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Για τους εραστές των επαναστάσεων και των κοινωνικών εξεγέρσεων εν γένει:

Αίγυπτος: 37 νεκροί, πάνω από 1.000 τραυματίες μέσα σε ένα 24ώρο - NEWS247

Κουίζ: Μήπως ξέρει κανένα παιδάκι να μας πεί πόσοι απο τους μέχρι τώρα νεκρους, ητανε πολιτικοί ή λαμόγια ??? :whistle2:

Υποθέτω κατανοείς ότι η εξέγερση/επανάσταση εκεί κάτω δεν γίνεται για πλάκα. Δεν είναι ένα είδος happening, δεν είναι ότι δεν είχαν κάτι καλύτερο να κάνουν, δεν είναι επειδή δεν έχει ποδόσφαιρο π.χ. και βαριούνται κ.τ.λ. κ.τ.λ. κ.τ.λ.

Υ.Γ. Και το 1821 επανάσταση κάναμε με πολλαπλάσιους νεκρούς. Ήταν θέμα έρωτα; Πόσοι τότε ήταν πολιτικοί ή λαμόγια; Κακώς έγινε;

Λίγο ατυχές το σχόλιό σου.

Link to comment
Share on other sites

Για τους εραστές των επαναστάσεων και των κοινωνικών εξεγέρσεων εν γένει:

Αίγυπτος: 37 νεκροί, πάνω από 1.000 τραυματίες μέσα σε ένα 24ώρο - NEWS247

Κουίζ: Μήπως ξέρει κανένα παιδάκι να μας πεί πόσοι απο τους μέχρι τώρα νεκρους, ητανε πολιτικοί ή λαμόγια ??? :whistle2:

Δηλαδή αυτοσκοπός της επανάστασης, ή αίτημα των διαδηλωτών είναι να πεθάνουν τα λαμόγια / πολιτικοί?

Η πιστευει κανείς ότι η επανάσταση είναι αναίμακτη?

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω κατανοείς ότι η εξέγερση/επανάσταση εκεί κάτω δεν γίνεται για πλάκα. Δεν είναι ένα είδος happening, δεν είναι ότι δεν είχαν κάτι καλύτερο να κάνουν, δεν είναι επειδή δεν έχει ποδόσφαιρο π.χ. και βαριούνται κ.τ.λ. κ.τ.λ. κ.τ.λ.

Υ.Γ. Και το 1821 επανάσταση κάναμε με πολλαπλάσιους νεκρούς. Ήταν θέμα έρωτα; Πόσοι τότε ήταν πολιτικοί ή λαμόγια; Κακώς έγινε;

Λίγο ατυχές το σχόλιό σου.

Εμένα μου λές ??? Και πόσοι νομίζεις απο τους σημερινούς επαναστάτες-χαλβάδες έχουν αντιληφθεί ποιό θα πρέπει να είναι το τίμημα της επιλογής τους ?? Επιπλέον Μέχρι τώρα τουλάχιστον η κατάσταση εκεί κάτω είναι η δευτερη φορά που αλλάζει, το αίμα ρέει άφθονο (και θα έρθει περισσότερο) αλλά λύση δεν θα βρεθεί (και εδώ θα είμαστε και θα το σχολιάζουμε αυτό). Δηλαδή στα πόσα χρονια, στις πόσες ανατροπές και στους πόσους νεκρούς θα δεχτούμε επιτέλους το γεγονός πως, αυτοί που φέρνουν το λαό σε αυτή την κατάσταση δεν ιδρώνουν απο τέτοια ??

Σχετικά με το 1821, μη βαυκαλίζεσαι. Αυτή τη φορά οι αλλοεθνείς δεν θα είναι στο πλευρό σου, αλλά απεναντί σου και θα πάρουνε μοιράδι για τις χώρες τους.

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]: Πολύ πρόθυμος να πεθάνεις μας προκύπτεις εσχάτως. Άμα ήταν και αλήθεια, τέτοια ώρα θα ήσουν είδηση.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λές ??? Και πόσοι νομίζεις απο τους σημερινούς επαναστάτες-χαλβάδες έχουν αντιληφθεί ποιό θα πρέπει να είναι το τίμημα της επιλογής τους ?? Επιπλέον Μέχρι τώρα τουλάχιστον η κατάσταση εκεί κάτω είναι η δευτερη φορά που αλλάζει, το αίμα ρέει άφθονο (και θα έρθει περισσότερο) αλλά λύση δεν θα βρεθεί (και εδώ θα είμαστε και θα το σχολιάζουμε αυτό). Δηλαδή στα πόσα χρονια, στις πόσες ανατροπές και στους πόσους νεκρούς θα δεχτούμε επιτέλους το γεγονός πως, αυτοί που φέρνουν το λαό σε αυτή την κατάσταση δεν ιδρώνουν απο τέτοια ??

Σχετικά με το 1821, μη βαυκαλίζεσαι. Αυτή τη φορά οι αλλοεθνείς δεν θα είναι στο πλευρό σου, αλλά απεναντί σου και θα πάρουνε μοιράδι για τις χώρες τους.

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]: Πολύ πρόθυμος να πεθάνεις μας προκύπτεις εσχάτως. Άμα ήταν και αλήθεια, τέτοια ώρα θα ήσουν είδηση.

Τώρα το είδα το σχόλιο σου.

Σόρρυ, αλλά πως προκύπτει ότι είμαι πρόθυμος (και μάλιστα πολύ) να πεθάνω?

Και ον τόπικ.

Ανδρέας Παπαμιμίκος: Ποιος πραγματικά είναι ο νέος γραμματέας της ΝΔ; | left.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.