Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Α) Δεν σχολιασα το γράμμα του νεκρού, δε σχολιασα καν την εγκυρότητα του αρθρου. Απάντησα με αφορμή τη γαρνιτουρα του DJD. (Προφανώς δεν το είδες)

Σιγά την γαρνιτούρα, αφού και εσύ ο ίδιος ξέρεις τι θα πουν και τι θα πεις

Να κάτσω να σου πω τα θετικά της μιας χρονιάς διακυβέρνησης Σαμαρα. Αντε και στα λέω. Θα μου πεις για την ευημερία των αριθμων είς βάρος των ανθρώπων. Θα σου πω οτι όπως η κρίση άργησε να φανεί στην καθημερινότητα μας έτσι θα αργήσουν και τα οποία σημάδια ανάκαμψης να φανούν στην καθημερινότητα μας. Θα σκάσει και κανας Ερνεστο (όχι ο υιός του αρχηγού σου) να μου πει το ποίημα για κοινωνικο κράτος κτλ κτλ κτλ.

Β) Είδες πουθενά να λέω ΣΥΡΙΖΑ στο σχόλιο μου; Αν και εδω που τα λέμε και η επιλεκτική ευαισθησία και ο (ας μου επιτραπει ο νεολογισμος) μυξοπαρθενισμος είναι στο DNA σας.

Ε .. ναι, το είδα..

Φήμες λένε οτι ο Τσιπρας έχει συμπεριλάβει στο δικό του οικονομικό προγράμμα την ανάσταση του.

Όσο για μυξοπαρθενισμό, επιλεκτική ευαισθησία και εκμεταλευση θανάτου (ανθρώπινων συναισθημάτων βασικά), στα επιστρέφω όλα..

Και εξηγώ.

Το να λες "Κοιτάξτε τους ανέργους / νεκρούς της πολιτικής Σαμαρά" είναι κάτι αληθινότατο. Είναι κάτι που έγινε και γίνεται, πως να μην το πεις? Να κλείσεις τα μάτια για να μην σε πουν μυξοπαρθένα και εκμεταλευτή?

Από την άλλη, όταν προεκλογικά η ΝΔ έλεγε τις απίστευτες λακαμίες για να πείσει εναντίον μιας πολιτικής που δεν εφαρμόστηκε ποτέ, με αποκορύφωμα το βιντεάκι με το σχολείο και το κοριτσάκι να λέει "Γιατί Κύριε (δεν είμαστε στο ευρώ);;" τι έκανε? Δεν είχε επιλεκτική ευαισθησία? Δεν ήταν μυξοπαρθενισμός?

Που είναι η ευαισθησία τώρα που βγαίνει ο μπουμπούκος και λέει Αν χρειαστεί να κλείσω νοσοκομεία θα το κάνω

Link to comment
Share on other sites

Συγκέντρωσε 19.566 μόρια χωρίς ούτε μια ημέρα φροντιστήριο!

Ένα μεγάλο μπράβο στο κορίτσι αυτό. Πώς όμως άραγε θα καταφέρουν 2 άνεργοι γονείς να την στείλουν Αθήνα για τις σπουδές της ?

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την γαρνιτούρα, αφού και εσύ ο ίδιος ξέρεις τι θα πουν και τι θα πεις

Ε .. ναι, το είδα..

Όσο για μυξοπαρθενισμό, επιλεκτική ευαισθησία και εκμεταλευση θανάτου (ανθρώπινων συναισθημάτων βασικά), στα επιστρέφω όλα..

Και εξηγώ.

Το να λες "Κοιτάξτε τους ανέργους / νεκρούς της πολιτικής Σαμαρά" είναι κάτι αληθινότατο. Είναι κάτι που έγινε και γίνεται, πως να μην το πεις? Να κλείσεις τα μάτια για να μην σε πουν μυξοπαρθένα και εκμεταλευτή?

Από την άλλη, όταν προεκλογικά η ΝΔ έλεγε τις απίστευτες λακαμίες για να πείσει εναντίον μιας πολιτικής που δεν εφαρμόστηκε ποτέ, με αποκορύφωμα το βιντεάκι με το σχολείο και το κοριτσάκι να λέει "Γιατί Κύριε (δεν είμαστε στο ευρώ);;" τι έκανε? Δεν είχε επιλεκτική ευαισθησία? Δεν ήταν μυξοπαρθενισμός?

Που είναι η ευαισθησία τώρα που βγαίνει ο μπουμπούκος και λέει Αν χρειαστεί να κλείσω νοσοκομεία θα το κάνω

Καλα τώρα και αν χτύπησες φλέβα. Σε όλες τις προεκλογικές αναμετρήσεις απο τότε που θυμάμαι έβλεπα πιτσιρίκια, τώρα μας έπιασε ο πόνος; Ευαισθησία όπου μας συμφέρει.

Την κρίση δεν στην έφερε ο Σαμαρας. Η κρίση είναι ο τραγικός επίλογος πολιτικών των τελευταίων 40 χρόνων. (Να αγιασει το στομα του Μακη του Βοριδη). Ο Σαμαρας προσπαθεί να διορθώσει μια κατάσταση και δυστυχώς αδικίες συντελούνται. Όχι αυτο δεν είναι μυξοπαρθενισμος. Η πολιτική είναι η τέχνη του εφικτού. Αν πιστεύεις οτι μεχρι να διορθωθούν κακώς κείμενα δεκαετιών δε θα πληγούν αναπόφευκτα κοινωνικές ομάδες τότε κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου. Παραδείγματακι; Προφανώς για τις περικοπές των δαπανών φταίει η υστέρηση των εσόδων. Εβαλε κανεις δικός σου κωλοδαχτυλο στον βουλευτούλη σου τον εργατολογο που τσίμπησε 40 καφετια ζεστά ζεστά απο το σύλλογο εργαζομένων της ΑΤΕ χωρίς αποδειξουλα; Δεν είναι μυξοπαρθενισμος να μιλάς για μεγάλο γιατρούς και μεγαλοδικηγορους που δεν κόβουν αποδείξεις όταν έχεις έναν απο τους πιο πλούσιους νομικούς μέσα στις τάξεις του κόμματος σου ο οποίος φοροδιαφευγει;

Link to comment
Share on other sites

Συγκέντρωσε 19.566 μόρια χωρίς ούτε μια ημέρα φροντιστήριο!

Ένα μεγάλο μπράβο στο κορίτσι αυτό. Πώς όμως άραγε θα καταφέρουν 2 άνεργοι γονείς να την στείλουν Αθήνα για τις σπουδές της ?

Αν ήταν κόρη Αλβανών θα την επιχορηγουσε ο Τριανταφυλλοπουλος. Θέλω να ελπίζω οτι κάποιος τρόπος θα υπάρχει να λάβει μια υποτροφία.

Link to comment
Share on other sites

Γελοίο θεωρω το να εκμεταλλευεσαι το θάνατο ενός ανθρώπου προκειμένου να πείσεις για την εγκυρότητα των απόψεων που πρεσβευεις. Η επιλεκτική ευαισθησία είναι χαρακτηριστικό πολλών Ελλήνων οπότε τέτοιου είδους κροκοδείλια δάκρυα για το ειρωνικό μου ποστ (η ειρωνία του οποίου στοχο ειχε τη γελοιοδεστατη συμπεριφορα που περιεγραψα και προφανώς όχι το νεκρό) δε μου προξενεί έκπληξη.

Οπότε η κάθε μύξοπαρθενα καλα θα κανει να κοιταχτει στον καθρέφτη. Δεν είμαι εγω αυτός που όταν ακούει για νεκρό εξαιτίας της κρίσης τρίβει τα χέρια του καθότι βρήκε άλλο ένα επιχείρημα για να μας πείσει για το λανθασμένο μίγμα πολιτικής του Στουρναρα.

Ξεκινάμε από ποιός τους σκότωσε. ΕΣΕΙΣ. Μετά, το ποιός θα εκμεταλλευτεί καταστάσεις, είναι σε δεύτερη μοίρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν κόρη Αλβανών θα την επιχορηγουσε ο Τριανταφυλλοπουλος. Θέλω να ελπίζω οτι κάποιος τρόπος θα υπάρχει να λάβει μια υποτροφία.
Σε κάποιο άλλο παράλληλο σύμπαν όπου δεν κυβερνούν λαμόγια:

- δεν θα ήταν άνεργοι οι γονείς της και θα μπορούσαν να βοηθήσουν.

- θα μπορούσε να βρει μια υποαπασχόληση που θα βοηθούσε μαζί με την φοιτητική εστία και τις παροχές της, να τελειώσει με αξιοπρέπεια της σπουδές της στην ώρα τους.

- θα μπορούσε να τελειώσει σε 6 χρόνια αντί για 4 τις σπουδές της δουλεύοντας παράλληλα χωρίς να κινδυνεύει να θεωρηθεί "αιώνιος" φοιτητής με τις συνέπειες που αυτό έχει.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο άλλο παράλληλο σύμπαν όπου δεν κυβερνούν λαμόγια:

- δεν θα ήταν άνεργοι οι γονείς της και θα μπορούσαν να βοηθήσουν.

- θα μπορούσε να βρει μια υποαπασχόληση που θα βοηθούσε μαζί με την φοιτητική εστία και τις παροχές της, να τελειώσει με αξιοπρέπεια της σπουδές της στην ώρα τους.

- θα μπορούσε να τελειώσει σε 6 χρόνια αντί για 4 τις σπουδές της δουλεύοντας παράλληλα χωρίς να κινδυνεύει να θεωρηθεί "αιώνιος" φοιτητής με τις συνέπειες που αυτό έχει.

Σε κάποιο άλλο παράλληλο σύμπαν οι ανάγκες των πολιτών θα ήταν ο μόνος καθοριστικος παράγοντας της κυβερνητικής πολιτικής. Στο δικό μας μαζί με τις ανάγκες των πολιτών, καθοριστικός παράγοντας είναι ΚΑΙ τα μέσα που διαθέτει το κράτος. Οπότε μόλις βρεις τη wormhole για το σύμπαν που λες πες μου και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Είδες η Μεσσηνία, έβγαλε πρωθυπουργό που μας έσωσε, μέχρι να βρεθεί ο τάφος του βασιλιά που θα μας κάνει να τρώμε με χρυσά κουτάλια :hehe: :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Ο μαύρος μετανάστης χωρίς χαρτιά, ο "λαθραίος" όπως τον έλεγαν, ο παράνομος μικροπωλητής για να ζήσει την οικογένειά του, επιλέχτηκε στο νο 15 από τους Bucks στο ΝΒΑ!!! Και τι έκανε αυτός ο μαύρος λαθραίος με το περίεργο όνομα;

Έβγαλε την Ελληνική Σημαία για να πανηγυρίσει την προσωπική του επιτυχία!!!

Κατάλαβες μικρόψυχε ηλίθιε Χρυσαυγίτη τι είναι τελικά πατρίδα, που το παίζεις πατριώτης με τις σβάστικες τατουαζ και τα μαχαίρια στην τσέπη;

"From Greece, Giannis Adetokunbo..."

Αυτό δεν ήταν μια απλή γροθιά στον ρατσισμό. Ηταν... μπουνιά, κλωτσιά, κεφαλοκλείδωμα και "χαντούκεν" μαζί!!!

Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουν δημοσιογράφοι και πολιτικοί να λένε/γράφουν ασυναρτησίες, απλά και μόνο για να πουν/γράψουν και καλά την αντιρατσιστική/αντιφασιστική κοτσάνα τους.

Το παιδί από ότι έχω καταλάβει ΗΤΑΝ μετανάστης χωρίς χαρτιά, ΉΤΑΝ λαθραίος και προφανώς η πώληση πειρατικών CD από τους γονείς του ΗΤΑΝ παράνομη πράξη. Το ότι επιλέχτηκε στο Νο 15 του ΝΒΑ δεν αναιρεί τίποτα από τα παραπάνω. Αντιθέτως η τρεχάλα του κράτους να δώσει ξαφνικά χαρτιά σε ένα παιδί που γεννήθηκε εδώ και τόσα χρόνια αγνοούσε, μόνο και μόνο λόγω Εθνικής, οι κοτσάνες του αρθρογράφου που πιστεύω δεν θα τις έγραφε για κανένα άλλο παιδί σαν τον Γιάννη αν δεν μπορούσε να στείλει την μπάλα στο πλεκτό, δείχνουν αμήν τι άλλο υποκρισία. Δεν ξέρω μήπως δείχνουν και ένα είδος κοινωνικού ρατσισμού μιας και ο Νο 15 του draft (φυσιολογικά θα μου πείτε μιας και αιώνες τώρα έτσι λειτουργεί ο ανθρώπινος πολιτισμός) αντιμετωπίζεται εντελώς διαφορετικά από τον τυχαίο λαθραίο, χωρίς χαρτιά μετανάστη.

Και βέβαια αν το παιδί είχε επιλέξει Νιγηρία, που ήταν 1000% δικαίωμά του, ο αρθρογράφος πιθανόν θα έγραφε άλλα. Ίσως να μιλούσε για το κράτος που δεν κινήθηκε γρήγορα, για την Ελληνική κοινωνία που δεν αγκάλιασε τον μικρό από νωρίς ή ίσως να κατηγορούσε και τον ίδιο τον Γιάννη που φέρθηκε ιδιαίτερα αχάριστα στην Ελλάδα που τον τάισε, τον μόρφωσε, τον μεγάλωσε, τον έμαθε μπάσκετ.

Μπράβο στο παιδί, από αυτά που έχω διαβάσει και έχει πει σε συνεντεύξεις νιώθει ποιο Έλληνας από πολλούς Έλληνες, αλλά τα κουλουβάχατα του αρθρογράφου και άλλες αντίστοιχες κοτσάνες (in my opinion) είναι αυτά που έχουν φέρει την ΧΑ σε διψήφια νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Η ΧΑ έχει διψήφια νούμερα επειδή η Ελλάδα έχει διψήφιο ποσοστό ψηφοφόρων με iq μυγοχεσματος και ιστορική μνήμη χρυσόψαρου

Smoke signals™

Ιδιαίτερα ευφυής και πλήρως τεκμηριωμένη άποψη.

Παραθέτω μερικά ακόμα αντίστοιχα παραδείγματα ολοκληρωμένης σκέψης

- Όλοι οι Παναθηναικοί είναι Χ

- Όλοι οι Ολυμπιακοί είναι Υ

- Όλοι οι ΠΑΟΚτζήδες είναι Ζ

- Όλοι οι ΠΑΣΟΚοι είναι Α

- Όλοι οι ΝΔήδες είναι Β

- Όλοι οι αριστεροί είναι Γ

- Όλοι οι Ηπειρώτες είναι Φ

- Όλοι οι Πελοποννήσιοι είναι Ψ

- Όλες οι μανάδες των (.....) είναι π0υτ....

κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιαίτερα ευφυής και πλήρως τεκμηριωμένη άποψη.

Παραθέτω μερικά ακόμα αντίστοιχα παραδείγματα ολοκληρωμένης σκέψης

- Όλοι οι Παναθηναικοί είναι Χ

- Όλοι οι Ολυμπιακοί είναι Υ

- Όλοι οι ΠΑΟΚτζήδες είναι Ζ

- Όλοι οι ΠΑΣΟΚοι είναι Α

- Όλοι οι ΝΔήδες είναι Β

- Όλοι οι αριστεροί είναι Γ

- Όλοι οι Ηπειρώτες είναι Φ

- Όλοι οι Πελοποννήσιοι είναι Ψ

- Όλες οι μανάδες των (.....) είναι π0υτ....

κ.τ.λ.

Πως τεκμηριώνεις το γεγονος οτι σε μια χωρα που οι ναζιστές εκαναν απιστευτες βαρβαρότητες, υπάρχουν ανθρωποι που υποστηριζουν ναζιστικο κομμα; Ειτε ειναι ψυχασθενεις και θα επρεπε να ειναι εγκλειστοι χωρις δικαιωμα ψηφου, ειτε ηλίθιοι. Αφου τους επιτρεπεται να ψηφιζουν, συνεπως ειναι ηλίθιοι.

Επιστημονικα αυτο λεγεται εις ατοπον απαγωγη ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως τεκμηριώνεις το γεγονος οτι σε μια χωρα που οι ναζιστές εκαναν απιστευτες βαρβαρότητες, υπάρχουν ανθρωποι που υποστηριζουν ναζιστικο κομμα; Ειτε ειναι ψυχασθενεις και θα επρεπε να ειναι εγκλειστοι χωρις δικαιωμα ψηφου, ειτε ηλίθιοι. Αφου τους επιτρεπεται να ψηφιζουν, συνεπως ειναι ηλίθιοι.

Επιστημονικα αυτο λεγεται εις ατοπον απαγωγη ;)

Θεωρώ ηλίθιο το να βάζω κάτω από μια ταμπέλα 1 εκατομμύριο ανθρώπους έτσι απλά, πολύ περισσότερο να μιλάω για ψυχασθενείς, επειδή έτσι μου είπε το μυαλό μου μετά από 7 δευτερόλεπτα έντονης σκέψης. Το θεωρώ πραγματικά ηλίθιο από την στιγμή που δεν ξέρω προσωπικά αυτό το 1 εκατ. ανθρώπων, αλλά ούτε και τους λόγους που κάνανε αυτή την ΜΙΑ επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ηλίθιο το να βάζω κάτω από μια ταμπέλα 1 εκατομμύριο ανθρώπους έτσι απλά, πολύ περισσότερο να μιλάω για ψυχασθενείς, επειδή έτσι μου είπε το μυαλό μου μετά από 7 δευτερόλεπτα έντονης σκέψης. Το θεωρώ πραγματικά ηλίθιο από την στιγμή που δεν ξέρω προσωπικά αυτό το 1 εκατ. ανθρώπων, αλλά ούτε και τους λόγους που κάνανε αυτή την ΜΙΑ επιλογή.

α) Κατι λιγοτερο απο 441Κ ψηφους πηρανε. Με 1εκ θα κυκλοφορουσαν με μπαζουκας μεσα στην βουλη οι ουνοι

β) Το εχω σκεφτει πολυ περισσοτερο απο 7 δευτερα. Για την ακριβεια 1+ χρονο το σκεφτομαι. Ακομα λογικο συμπερασμα δεν μπορω να βγαλω. Εκτος απο το ηλιθιο "για να φοβηθουνε λιγο τα λαμογια στην Βουλη!". Δινοντας βοπυλευτικη ασυλια σε ψυθχοπαθεις, εγωκεντρικους ουρακοταγκους που στην τελικη μαλλον πλατες κανουν στα λαμογια της Βουλης.

Link to comment
Share on other sites

Πως τεκμηριώνεις το γεγονος οτι σε μια χωρα που οι ναζιστές εκαναν απιστευτες βαρβαρότητες, υπάρχουν ανθρωποι που υποστηριζουν ναζιστικο κομμα; Ειτε ειναι ψυχασθενεις και θα επρεπε να ειναι εγκλειστοι χωρις δικαιωμα ψηφου, ειτε ηλίθιοι. Αφου τους επιτρεπεται να ψηφιζουν, συνεπως ειναι ηλίθιοι.

Επιστημονικα αυτο λεγεται εις ατοπον απαγωγη ;)

Και οι Αμερικάνοι καπιταλιστές έχουν κάνει θηριωδίες αλλά το ΠΑΣΟΚ και τη ΝΔ μια χαρά τη ψηφίζει ο κόσμος. Και οι Σοβιετικοί έχουν σφάξει κοσμάκη. Αλλά δεν είδα κανέναν να αντιδρά και να απαιτεί να απαγορευτεί η συμμετοχή του ΚΚΕ στις εκλογές.

Link to comment
Share on other sites

Και οι Αμερικάνοι καπιταλιστές έχουν κάνει θηριωδίες αλλά το ΠΑΣΟΚ και τη ΝΔ μια χαρά τη ψηφίζει ο κόσμος. Και οι Σοβιετικοί έχουν σφάξει κοσμάκη. Αλλά δεν είδα κανέναν να αντιδρά και να απαιτεί να απαγορευτεί η συμμετοχή του ΚΚΕ στις εκλογές.

Οι Αμερικανοι δεν κατεβαζουν κομμα εδω, συνεπως ειναι ασχετο με την κουβεντα μας.

Το ΠΑΣΟαχαχαχαχα. Αυτο παει εγινε συνιστωσα της ΝΔ.

Τωρα για την ΝΔ ειναι μεγαλη συζητηση. Οταν τα καναλια των ΜΜΕ οχετου, call me ιδωτικη τηλεοραση δημοσιογραφια και λοιποι παρατρεχαμενοι, βγαινουν και λενε οτι αν παμε σε Τσιπροδραχμη θα ερθουν ε Κομμουνισται να μας παρουν τα σπιτια, τι θα κανει ο καλος νοικοκυραιος; ΘΑ τους ψηφισει. Και μετα θα του παρουν οι τραπεζες το σπιτι να γουσταρει.

Δεν ειδα να κατεβαινει το ΚΚΕ με πρόταση περι απελασης ολων των αλλοεθνων, με δημοαισα διαπόμπευση ομοφυλοφύλων και γενικα με οποιον δεν συμφωνει με την γραμμη του.

ΑΛΛΑ οι ΧΑγιτες του Ναζιστικου Κομματος Ελλάδος, τα εχουν πει και υποστηριξει δημοσια. Και με πραξεις. Με ξυλο και απειλες.

Wrqqw7N.jpgopvMO3S.jpg

Οποιος δεν ειναι μαζι τους ειναι εναντιον τους. Οποιος πει κακο πραγμα για τον μελαμψο αριο αρχηγο τους πρεπει να πιταααανει. Με ναζιστικους χεραιτισμους. Με ναζιστικες ιδεες.

Οπως ειπε καποιος πολυ πιο σημαντικος και εμπειρος απο εμενα:

Στη Γερμανία οι ναζιστές πρώτα ήρθαν για τους κομμουνιστές, και εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν κομμουνιστής.

Μετά ήρθαν για τους Εβραίους, και εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν Εβραίος.

Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές, και εγώ δεν μίλησα γιατί δεν ήμουν συνδικαλιστής.

Μετά ήρθαν για τους καθολικούς, εγώ ήμουν προτεστάντης και γι’ αυτό δεν μίλησα.

Μετά ήρθαν για μένα, αλλά μέχρι τότε δεν είχε μείνει πια κανείς να μιλήσει για μένα..»

Link to comment
Share on other sites

Πως τεκμηριώνεις το γεγονος οτι σε μια χωρα που οι ναζιστές εκαναν απιστευτες βαρβαρότητες, υπάρχουν ανθρωποι που υποστηριζουν ναζιστικο κομμα; Ειτε ειναι ψυχασθενεις και θα επρεπε να ειναι εγκλειστοι χωρις δικαιωμα ψηφου, ειτε ηλίθιοι. Αφου τους επιτρεπεται να ψηφιζουν, συνεπως ειναι ηλίθιοι.

Επιστημονικα αυτο λεγεται εις ατοπον απαγωγη ;)

At the end of the day ήταν ξένοι που είχαν έρθει εδω ως κατακτητες. Ηταν "στο προγραμμα" να σε φυστικωσουν όπου και όπως μπορούν. Τους αριστερούς "συμπατριώτες" μας που έκαναν παιδομαζωματα πως τους ψηφίζουν οι Ελληνες;

Το θέμα βέβαια είναι αλλού. Η Χρυσή αυγή προσπαθεί να απαλαχτει απο το αμαρτωλό παρελθόν. Μέχρι και οι προετοιμασίες για τον εορτασμό της 4ης Αυγούστου αυτο μαρτυρούν. Μικραινουν οσο μπορούν το ναζιστικο στοιχείο, και ποντάρουν / επενδύουν στην τσαντιλα του κόσμου στοχεύοντας στην περιφρόνηση του κοινοβουλευτισμού και στο ακριτο μίσος απέναντι στους μετανάστες.

Θεωρω ηλιθιο όχι αυτόν που ψηφίζει Χρυσή Αυγη. Τουλαχιστον οχι περισσοτερο απο όσους ψηφιζουν αυτούς που τους ταζουν το αντίστοιχο της nvidia Titan με 50 ευρώ. Θεωρω ηλιθιο αυτόν που πιστεύει οτι ο κόσμος ψηφίζει ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ναζιστες και οτι μπορείς να αδύνατισεις την ροή του κόσμου προς τα εκει υπογραμμίζοντας συνέχεια το ναζιστικο τους παρελθόν (ffs το αποτέλεσμα κάθε ερεθίσματος αδυνατιζει με τη συχνή επανάληψη του) και βγάζοντας ηλίθιους νομους που τους ποινικοποιει (υπάρχει ήδη νόμος).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.