Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Συνελήφθησαν τρεις Χρυσαυγίτες για την επίθεση στην Τράπεζα Κύπρου | Newsbomb.gr

Πολύ δουλειά και προετοιμασία έκαναν για να "προβοκάρουν" ε;;

Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πήγαν να βάλουν φωτιά σε τράπεζα στο ξεκάρφωτο.

Link to comment
Share on other sites

Συνελήφθησαν τρεις Χρυσαυγίτες για την επίθεση στην Τράπεζα Κύπρου | Newsbomb.gr

Πολύ δουλειά και προετοιμασία έκαναν για να "προβοκάρουν" ε;;

Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πήγαν να βάλουν φωτιά σε τράπεζα στο ξεκάρφωτο.

Πολύ απλό, για να πάει να κατουρήσει τη φωτιά ο Παππάς και να γίνει ήρωας...

Ο Kim Jong Un είναι Mac User και υπογράφει διάταγμα για βομβαρδισμό των ΗΠΑ - NEWS247

Η όλη επίδειξη του Kim είναι τσίρκουλο... 4άστεροι στρατηγοί με 10 σειρές παράσημα λες και πολέμησαν το ΄50-΄53, σχέδια φάτσα φόρα και iMac στο πλάνο.

Πέρα από όλα αυτά ένα μου προκαλεί εντύπωση. Αν οι επιτελάρχες ζητήσουν την άποψη του Αρχηγού κι αυτός πάει να ξύσει το κεφάλι του, με αυτό το κούρεμα θα γδαρθεί σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Συνελήφθησαν τρεις Χρυσαυγίτες για την επίθεση στην Τράπεζα Κύπρου | Newsbomb.gr

Πολύ δουλειά και προετοιμασία έκαναν για να "προβοκάρουν" ε;;

Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να πήγαν να βάλουν φωτιά σε τράπεζα στο ξεκάρφωτο.

Μπορείς να καταλάβεις αν διαβάσεις την είδηση απαλλαγμένη από την προσπάθεια εμπλοκής του κόμματος της ΧΑ στην πράξη των ηλιθίων

Αντικείμενα της Χρυσής Αυγής στα σπίτια των συλληφθέντων στον Βόλο

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να καταλάβεις αν διαβάσεις την είδηση απαλλαγμένη από την προσπάθεια εμπλοκής του κόμματος της ΧΑ στην πράξη των ηλιθίων

Αντικείμενα της Χρυσής Αυγής στα σπίτια των συλληφθέντων στον Βόλο

Για το περιστατικό αυτό καθ΄αυτό, πολλοί Έλληνες τα έχουν με τις τράπεζες, ναι, πολλοί θεωρούν ότι φταίνε και για την Κύπρο, και για την Ελληνική χρεοκοπία... Αλλά δεν πάμε όλοι να τις κάψουμε.. Αυτά τα κάνανε οι Αναρχομπάχαλοι, και πλέον και οι Χρυσαυγήτες.. Πάντως τώρα, η είδηση πάει στα bookmarks, να ξαναβγεί όποτε χρειαστεί :hehe:

Για την Χ.Α. sorry κιόλας αλλά δεν προσπάθησαν και ιδιαίτερα να μπλέξουν το όνομα της ΧΑ, ΧΑ-κασκόλ, ΧΑ-μπλουζάκι, όπλα, σιδηρογροθιές, τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια...

Αν είχε βρεθεί όμως, όχι σημαία και αφίσες, αλλά μια κονκάρδα του ΣΥΡΙΖΑ και η Αυγή, (ή αντίστοιχα υλικό οποιουδήποτε άλλου κόμματος) εκεί να δεις τι θα έλεγαν τα καναλια.. Μόνο για αυτό θα μιλούσαν...

Και κάτι ακόμα που το έχω ξαναγράψει, και φυσικά είναι δική μου γνώμη. Το να έχεις σπίτι σου, ένα full face, ή 2 μαχαίρια ή μία μάσκα, το καταλαβαίνω και κανείς δεν θα σε χαρακτηρίσει ΧΑ ή Αναρχικό η ΣΥΡΙΖΑΙΟ ή οτιδήποτε..

Αλλά αν έχεις μπλουζάκι/σημαία/κασκολ/αφίσες/(πάκο)ψηφοδέλτια κτλ συγκεκριμένου κόμματος, ε εκεί νομίζω μπορείς να χαρακτηριστείς Χρυσαυγίτης / Αναρχικός / ΣΥΡΙΖΑιος / ΝεοΔεημοκράτης / ΠΑΣΟΚος κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δουλειά και προετοιμασία έκαναν για να "προβοκάρουν" ε;;

Χρυσαυγίτες που πήγαν να προβοκάρουν τους αριστερούς, ή αριστεροί που πήγαν να προβοκάρουν τους χρυσαυγίτες; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η νεαρή γυναίκα κινείτο με το όχημά της στην αντίθετη κατεύθυνση του δρόμου, όπου εξελισσόταν το συμβάν. Επέστρεφε από την εργασία της -δούλευε λογίστρια σε ξενοδοχείο των Ισθμίων.

Μία από τις σφαίρες των δραστών εξοστρακίστηκε με αποτέλεσμα να τραυματίσει θανάσιμα την άτυχη κοπέλα. Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Κορίνθου όπου στις 3 τα ξημερώματα άφησε την τελευταία της πνοή.

:(

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για να ανεβάσω αυτό που μου έκανε εντύπωση:

Ολα τα ευρήματα από την επιδρομή των ΕΚΑΜ στα κελιά κρατουμένων των φυλακών Κορυδαλλού και Τρικάλων [εικόνες] | iefimerida.gr

Και μετά είδα κι αυτό:

Αφύλακτες οι φυλακές Κορυδαλλού - Μπαινοβγαίνουν ανενόχλητοι οι κρατούμενοι | iefimerida.gr

Τελικά δεν έχω καταλάβει. Φυλακίζονται για σωφρονισμό ή για τη δωρεάν διαβίωση κι όποτε πάψει να τους αρέσει η ριγέ θέα πηδούν τη μάντρα και φεύγουν;

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για να ανεβάσω αυτό που μου έκανε εντύπωση:

Ολα τα ευρήματα από την επιδρομή των ΕΚΑΜ στα κελιά κρατουμένων των φυλακών Κορυδαλλού και Τρικάλων [εικόνες] | iefimerida.gr

Και μετά είδα κι αυτό:

Αφύλακτες οι φυλακές Κορυδαλλού - Μπαινοβγαίνουν ανενόχλητοι οι κρατούμενοι | iefimerida.gr

Τελικά δεν έχω καταλάβει. Φυλακίζονται για σωφρονισμό ή για τη δωρεάν διαβίωση κι όποτε πάψει να τους αρέσει η ριγέ θέα πηδούν τη μάντρα και φεύγουν;

Απο το δεύτερο λινκ:

" έκαναν εξονυχιστικούς ελέγχους στα κελιά εντοπίζοντας όμως μόνο ένα όπλο, δύο χειροβομβίδες και πέντε σφαίρες" :hang3:

Btw, όλα τα υπόλοιπα έχουν αναφερθεί... αυτο το περίφημο μετρο με τις SIM που καταγράφησαν πριν μερικά χρόνια "για καταπολέμιση της εγκληματικότητος", και που τωρα αγοράζονται μονο με ταυτότητα, στην προκείμενη περίπτωση που πάει? Ας μη πούμε για jammers, αυτές οι SIM και τα κινητά που βρέθηκαν, σε ποιόν υποτίθεται οτι ανήκουν και γιατι/πως λειτουργούσαν?

Link to comment
Share on other sites

Newsbeast.gr | ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ : Φόροι

Για να αντιμετωπίσει τις απώλειες κρατικών εσόδων από τις μαζικές καταθέσεις πινακίδων, ετοιμάζει νομοσχέδιο που προβλέπει να φορολογούνται τα αυτοκίνητα όχι βάσει του κυβισμού τους, αλλά βάσει της εργοστασιακής αξίας τους.

Το χτύπημα προβλέπεται να είναι διπλό καθώς πολλοί ιδιοκτήτες θα κληθούν να πληρώσουν και την έκτακτη εισφορά «πολυτελείας», αλλά και αυξημένο φόρο εισοδήματος λόγω τεκμηρίων.

Link to comment
Share on other sites

are u ******* kidding me ? :suicide:

Μααα.. δεν είπαν "όχι νέα μέτρα" ?

Πέρα από αυτό, κάποιος αγοράζει οικολογικό/υβριδικό αυτοκίνητο για να μπορεί να μπαίνει στον δακτύλιο και για να πληρώσει λιγότερο στην εφορία.. Όχι για να πληρώσει περισσότερα, θέλουν δηλαδή να πάρουν όλοι από ένα Aygo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.