Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Breaking news: Ισόβια κάθειρξη στον Παπαγεωργόπουλο (πρώην δήμαρχος Θεσσαλονίκης?) για υπόθεση υπεξαίρεσης 17.4 εκατομμυρίων ευρώ από τα ταμεία του Δήμου που ήταν.

Άντε, στα δικά σας και οι υπόλοιποι, ελεύθεροι πολιτικοί...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Σε πρώτη φάση μου αρκεί και η καταδίκη. Μέχρι πρότινος δεν έφταναν καν στο δικαστήριο. Ας προετοιμάζονται και κάτι άλλοι που έχουν καταδικαστεί πρωτόδικα.

Να πω την αμαρτία μου, μια μικρή χαρά την πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Tι θα την κανετε την καταδίκη ρε ; Πάμε καλά ; Δηλαδή χαιρεστε που θα τον κλείσουν μέσα και θα τον ταϊζουμε και τσάμπα ;

Το θέμα ειναι να του πάρουν πίσω τα λεφτά ή να του πουλήσουν ό,τι έχει και δεν έχει μέχρι να ξοφλήσει και το τελευταίο ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Its not over until the fat lady sings....εφετειο-->μειωση ποινης-->το πιο πιθανο ειναι να ξεφυγει με ενα slap on the wrist οπως εξαλλου γινεται χρονια τωρα....εμενα περισσοτερο για να γινει ντορος μου κανει το ολο σκηνικο. Μακαρι να διαψευστω

Link to comment
Share on other sites

Tι θα την κανετε την καταδίκη ρε ; Πάμε καλά ; Δηλαδή χαιρεστε που θα τον κλείσουν μέσα και θα τον ταϊζουμε και τσάμπα ;

Το θέμα ειναι να του πάρουν πίσω τα λεφτά ή να του πουλήσουν ό,τι έχει και δεν έχει μέχρι να ξοφλήσει και το τελευταίο ευρώ.

Ζανή, διάβασες την απόφαση; Του επέβαλαν χρηματική ποινή 1.779.000€. Δεν ξέρω αν είναι όσα πήρε, αλλά είναι κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Σε πρώτη φάση μου αρκεί και η καταδίκη. Μέχρι πρότινος δεν έφταναν καν στο δικαστήριο. Ας προετοιμάζονται και κάτι άλλοι που έχουν καταδικαστεί πρωτόδικα.

Να πω την αμαρτία μου, μια μικρή χαρά την πήρα.

όπως το λές... μικρή η χαρά.

Σε δεύτερο βαθμό το ισόβια θα γίνει κάθειρξη 10 - 15 ετών, και μετά όλοι μαζί θα μάθουμε τα κλάσματα.

Αν είναι να τους πονέσει κάτι αυτό είναι τα φράγκα. Και ας τον αμολήσουν και απόψε.

Link to comment
Share on other sites

Breaking news: Ισόβια κάθειρξη στον Παπαγεωργόπουλο (πρώην δήμαρχος Θεσσαλονίκης?) για υπόθεση υπεξαίρεσης 17.4 εκατομμυρίων ευρώ από τα ταμεία του Δήμου που ήταν.

Άντε, στα δικά σας και οι υπόλοιποι, ελεύθεροι πολιτικοί...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

πάμε ο δεύτερος τώρα... Παίδες θυμίστε μου έναν πολιτικό ο οποίος έχει καταδικαστεί..εγώ δεν θυμάμαι...

Προς το παρών θα συμφωνήσω με το σχόλιο του [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] ...

Τίποτα δεν σταματά μέχρι να τραγουδήσει η χοντρή..Είδωμεν, μακάρι να τιμωρηθεί όπως πρέπει..

Link to comment
Share on other sites

Ζανή, διάβασες την απόφαση; Του επέβαλαν χρηματική ποινή 1.779.000€. Δεν ξέρω αν είναι όσα πήρε, αλλά είναι κάτι.

17 εκατ. μασησαν. ψιλα ειναι αυτα.

ετσι για την ιστορια, δεν θα ξεχασω προπερσι στο καιματσαλαν, που αποκλειστικαμε στην μεση της διαδρομης απο χιονοθυελλα. και σιγα σιγα, μαζευτηκε ουρα απο πολλα αυτοκινητα...

παιρναμε τηλ. στο χιοδρομικο, και ελεγαν σε λιγο θα ερθει το εκχιονιστικο. περασαν 4 ωρες, ξαφνικα αντι να ερθει εκχιονιστικο απο το χιονοδρομικο που ηταν, κοντα δηλαδη μερικα χλμ. ηρθε απο τον αγ. αθανασιο να ανοιξει τον δρομο... και αυτο γιατι ανεβαινε πισω απο το εκχιονιστικο, ο παπαγεωργοπουλος...

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ. Αυτά βέβαια είναι από όλους μαζί. Δεν ξέρω αν κατάσχονται βέβαια, τι προβλέπει ο νόμος;

δεν ξερω... ναι ολοι μαζι, και τροφοδοτουσαν την παραταξη του δημαρχου...

να τους τα δεσμευσουν οτι τουλαχιστον αποκτηθηκε τα τελευταια χρονια.

αν και για να φας, τοσο χρημα, ξερεις και τι να το κανεις, και πως να το χειριστεις..

μιας και ειναι στα μερη μου... παιζει να τον εχω δει.. κατι μου λεει η φατσα.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

επειδη λεει για αποπλανηση ανηλικου.. κατ'εξακολουθηση.

πριν μερικα χρονια, ειχαν πιασει εναν τυπο, απο το ιδιο χωριο, που αποπλανουσε, ενα μικρο παιδακι...

μπορει να ειναι αυτος παλι. απο το ιδιο χωριο, ποσο πιθανον να ειναι αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.