Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Δύο βουλγαρικά χωριά θέλουν να ενταχθούν στην Ελλάδα - NEWS247

"Στην Ελλάδα σέβονται αυτούς που δουλεύουν τη γη. Εδώ είναι το βασίλειο της απάτης και της διαφθοράς"

Όου μάι γοδ...

Link to comment
Share on other sites

Η σκεψη του "αυτα τα κανουν για να αποπροσανατολισουν τον κοσμο ωστε να μην αντιδρασει" μου φαινεται αστεια.

Εχω βαρεθει να το ακουω για οτιδηποτε συμβαινει. Απο την τσοντα της τζουλιας και τους αγωνες του ολυμπιακου μεχρι τους υπαλληλους της βουλης. Κατα τη γνωμη μου αυτοι που τα λενε περναν τους συνομιλητες τους για φυτα ή θεωρουν το μυαλο τους ανωτερο ωστε να καταλαβαινουν τα κρυφα σχεδια των κυβερνησεων.

Link to comment
Share on other sites

Δύο βουλγαρικά χωριά θέλουν να ενταχθούν στην Ελλάδα - NEWS247

"Στην Ελλάδα σέβονται αυτούς που δουλεύουν τη γη. Εδώ είναι το βασίλειο της απάτης και της διαφθοράς"

Όου μάι γοδ...

σκέψου τι γίνεται στη Βουλγαρία δηλαδή :p

Link to comment
Share on other sites

Ούτε τη δουλειά σου δεν σε αφήνουν να κάνεις σωστά πλέον.

Μόνο στο crime.gr: Συνελήφθη ο νομικός σύμβουλος της HOL

Πολύ παράξενη είδηση, και δε βρίσκω κάπου περισσότερα στοιχεία... όλοι επαναλαμβάνουν το ίδιο. Τουλάχιστον νοιώθω ασφαλής ξέροντας ότι οι εγκληματίες είναι στη φυλακή :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάει καλά ο κόσμος

Rugby match interrupted by gun battle on adjoining pitch | World of Sport - Yahoo! Eurosport UK

According to local reports, when a brawl broke out on the pitch one player pulled a knife on an opponent; the opponent responded by pulling a gun; at which point the knife-wielding player's team-mates all pulled out their guns too.
Link to comment
Share on other sites

Στους δρόμους ήταν, που ήσουν όταν είτε σε αυτό είτε στο διπλανό thread υπήρχαν.. "ενστάσεις" καπελώματος της πορείας από τον ΣΥΡΙΖΑ? Άσχετα αν τελικά νομίζω όλοι συμφώνησαν ότι δεν καπέλωσε ο ΣΥΡΙΖΑ. Άσε τα σάπια λοιπόν, ο ΣΥΡΙΖΑ βάζει πρώτα τον λαό και κατεβαίνει μαζί του. Απλά μάλλον εσύ δεν ενδιαφέρθηκες να το δεις βλέποντας τηλεόραση στον καναπέ σου.

Άλλοι είναι που λείπουν από το πλευρό του λαού..

Aν δε μπορείτε να εμπνεύσετε το λαό (όχι 1000 και 2000 άτομα) το πρόβλημα είναι δικό σας που στα λόγια είστε αγωνιστές στην πράξη βολεύεστε στα έδρανα.

Έγινε επεξεργασία από alexgk
Link to comment
Share on other sites

Aν δε μπορείτε να εμπνεύσετε το λαό (όχι 1000 και 2000 άτομα) το πρόβλημα είναι δικό σας που στα λόγια είστε αγωνιστές στην πράξη βολεύεστε στα έδρανα.

Ρε καλέ μου άνθρωπε, ρε χρυσέ μου, που είδες εσύ το βόλεμα τις τελευταίες μέρες? Ο λαός εμπνευσμένος είναι με ή χωρίς εμάς, (πόσος κόσμος κατέβηκε την Τετάρτη στους δρόμους?). Δεν είναι δουλειά του ΣΥΡΙΖΑ να δημαγωγήσει κόσμο, δουλειά του είναι να υποδείξει τους σωστούς στόχους. Νομίζω πως αυτό το κάνει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε καλέ μου άνθρωπε, ρε χρυσέ μου, που είδες εσύ το βόλεμα τις τελευταίες μέρες? Ο λαός εμπνευσμένος είναι με ή χωρίς εμάς, (πόσος κόσμος κατέβηκε την Τετάρτη στους δρόμους?). Δεν είναι δουλειά του ΣΥΡΙΖΑ να δημαγωγήσει κόσμο, δουλειά του είναι να υποδείξει τους σωστούς στόχους. Νομίζω πως αυτό το κάνει καλά.

Pano-Syriza-1024x682.jpeg

Περαστικά σου

Link to comment
Share on other sites

Ρε καλέ μου άνθρωπε, ρε χρυσέ μου, που είδες εσύ το βόλεμα τις τελευταίες μέρες? Ο λαός εμπνευσμένος είναι με ή χωρίς εμάς, (πόσος κόσμος κατέβηκε την Τετάρτη στους δρόμους?). Δεν είναι δουλειά του ΣΥΡΙΖΑ να δημαγωγήσει κόσμο, δουλειά του είναι να υποδείξει τους σωστούς στόχους. Νομίζω πως αυτό το κάνει καλά.

Pano-Syriza-1024x682.jpeg

Περαστικά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημαγωγίες και λαϊκισμοί είναι αυτά.

Στο Σύνταγμα ήταν όλοι ΣΥΡΙΖΑίοι, όσοι διαμαρτύρονταν; Αν όχι, καπελάκι!

Επίσης, από μία άποψη το πανό βλέπει προς τη λάθος μεριά. :)

Τί σημασία έχει όμως, είναι απλώς άλλο ένα σύνθημα, άλλο ένα πανό. Αν ήταν [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] να θεωρώ υποδείξεις στόχων τα συνθήματα!

Τελοσπάντων, ας μην λέω τα δικά μου, θα αφήσω ένα ωραίο άρθρο όμως που διάβασα στο Books' Journal και το βρήκα στο ίντερνετ επίσης.

Γιώργος Ν. Οικονόμου: ΤΑ ΑΔΙΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Πολύ παράξενη είδηση, και δε βρίσκω κάπου περισσότερα στοιχεία... όλοι επαναλαμβάνουν το ίδιο. Τουλάχιστον νοιώθω ασφαλής ξέροντας ότι οι εγκληματίες είναι στη φυλακή :suicide:

Τελικά όπως ανακοίνωσε η hol ήταν κλασική blogo-αρβύλα αυτή η είδηση...

H hellas online διαψεύδει το περιεχόμενο δημοσιευμάτων και αναφορών σε ιστότοπους (sites) και ιστολόγια (blogs) που αφορούν σε δήθεν σύλληψη του νομικού συμβούλου της εταιρείας, καθότι δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.

Η hellas online λειτουργεί με αίσθημα ευθύνης σε κάθε περίπτωση, τηρώντας το υφιστάμενο νομοθετικό πλαίσιο και εκπληρώνοντας τις απορρέουσες από αυτό υποχρεώσεις της τόσο έναντι των Αρχών όσο και έναντι των συνδρομητών της. Παράλληλα, έχει προβεί στις ενέργειες που είναι απαραίτητες για την προάσπιση της εν λόγω σταθερής επιλογής της και θα συνεχίσει να δραστηριοποιείται υπεύθυνα, με σεβασμό προς τις αρμόδιες Αρχές και τα δικαιώματα των πελατών της.

In other news... το δίκτυο του Πανεπιστημίου Αθηνών είναι εκτός λειτουργίας:

Αν δε μας αρέσει μια φυσική ψηφοφορία, αποκλείουμε τις κάλπες.

Αν δε μας αρέσει μια ηλεκτρονική ψηφοφορία, κόβουμε το δίκτυο :)

Nooz.gr : Παρατείνεται η ηλεκτρονική ψηφοφορία στο Καποδιστριακό

Εικάζω ότι πρέπει να έχουν γίνει φθορές/κλοπές εξοπλισμού, δεδομένου ότι και το κεντρικό site του Ιδρύματος είναι κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.