Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Τους μιλήσανε, μπάτσοι ήταν... Δεν το παίξανε ράμπο, κατά την γνώμη μου και όπως λέει το άρθρο λειτούργησε ώστε να μην συλληφθούν άνθρωποι χωρίς λόγο. Αν πήγαινες σε πορείες θα ήξερες ότι έτσι μαζευοντε οι ασφαλίτες πριν τις πορείες...

Προσπάθεια αυτοπροβολής ήταν. Χαλαρή βολτούλα για καφέ και μπουγάτσα, μερικές φωτογραφίες αστυνομικών, λίγα παραμύθια και έτοιμο το video ντοκουμέντο αντίστασης στην σημερινή Χούντα. Υπάρχουν μέλη στο forum που έχουν συμμετάσχει πολύ ποιο ενεργά σε πορείες από τους εν λόγω επαναστάτες Βιτάμ Soft Light.

Κουκουλοφόρους δεν είδες?

0:13, 0:22, 2:11

Στις άλλες δεν φαίνοντε καθαρά.. Εκτός αν σε πείραξε ότι ώρα πριν την πορεία, μακριά από επεισόδια δεν φορούσαν τις κουκούλες τους και τις μάσκες τους.

0:13 Γυαλιά ηλίου - σιγά τον πολύ ήλιο μέσα στον Νοέμβρη = κουκουλοφόρος 100%

0:22 μαζί σου, αυτός ο ασπρομάλλης πρέπει να είναι και σεσημασμένος

2:11 κοντό μαλλί ψιλό χαζό βλέμμα προς τον αρχηγό με το μαύρο (ξανά) γυαλί = χρυσαυγήτες χαλαρά

Όχι, ρε λογικό μου φαίνεται από την στιγμή που τους κόψανε τα επιδόματα και τις υπερορίες να αρνούνται να φορέσουν τις κουκούλες ώρες πριν την πορεία.

:tw:

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθεια αυτοπροβολής ήταν. Χαλαρή βολτούλα για καφέ και μπουγάτσα, μερικές φωτογραφίες αστυνομικών, λίγα παραμύθια και έτοιμο το video ντοκουμέντο αντίστασης στην σημερινή Χούντα. Υπάρχουν μέλη στο forum που έχουν συμμετάσχει πολύ ποιο ενεργά σε πορείες από τους εν λόγω επαναστάτες Βιτάμ Soft Light.

0:13 Γυαλιά ηλίου - σιγά τον πολύ ήλιο μέσα στον Νοέμβρη = κουκουλοφόρος 100%

0:22 μαζί σου, αυτός ο ασπρομάλλης πρέπει να είναι και σεσημασμένος

2:11 κοντό μαλλί ψιλό χαζό βλέμμα προς τον αρχηγό με το μαύρο (ξανά) γυαλί = χρυσαυγήτες χαλαρά

Όχι, ρε λογικό μου φαίνεται από την στιγμή που τους κόψανε τα επιδόματα και τις υπερορίες να αρνούνται να φορέσουν τις κουκούλες ώρες πριν την πορεία.

:tw:

Μπορεί και να ήταν, αλλά λειτούργησε.

Δεν ξέρεις αν μετά πήγαν στην πορεία η όχι.

Δεν σε καταλαβαίνω καθόλου στα σχόλια με τους ασφαλήτες, (όχι αλήθεια, δεν μπορώ να καταλάβω τι λες).

Διαφωνείς στο ότι αυτοί οι τύποι ήταν 110% ασφαλήτες? (Το παραδέχτηκαν).

Διαφωνείς στο ότι θα έπαιρναν μετά μέρος στην πορεία παριστάνοντας τους κουκουλοφόρους/μπάχαλους/αναρχικούς?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δείτε το λινκ

Αντιφασιστικός Κύκλος: Παρέμβαση του ΣΥΡΙΖΑ στα ασφαλίτικα μπλόκα

DISCLAIMER

Για μια φορά, δείτε την είδηση και τι έγινε, όχι το πως παρουσιάζεται από ένα βαφτισμένο αριστερό blogosite.

ΥΓ 2: Ένας από τους ασφαλίτες φεύγοντας γύρισε την πλάτη και η μπλούζα του με μεγάλα άσπρα έγραφε St. Pauli. Μεγάλη η χάρη του Αγίου, τον φυλάει εν ώρα υπηρεσίας, μάλλον.

roflmao κλαιω πραγματικα :rofl:

Εκει που ξεκιναει φανατισμος σταματαει η λογικη...

ΟΛΟΙ ξερουν για τους ασφαλιτες, ολοι τους εχουν δει, μερικοι εχουν δει να βαζουν μαρμαρα και μπουκαλια σε τσαντες...

Το θεμα ειναι οτι δεν αλλαξε, και ουτε προκειται να αλλαξει ΤΙΠΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να ήταν, αλλά λειτούργησε.

Δεν ξέρεις αν μετά πήγαν στην πορεία η όχι.

Δεν σε καταλαβαίνω καθόλου στα σχόλια με τους ασφαλήτες, (όχι αλήθεια, δεν μπορώ να καταλάβω τι λες).

Διαφωνείς στο ότι αυτοί οι τύποι ήταν 110% ασφαλήτες? (Το παραδέχτηκαν).

Διαφωνείς στο ότι θα έπαιρναν μετά μέρος στην πορεία παριστάνοντας τους κουκουλοφόρους/μπάχαλους/αναρχικούς?

110% σίγουρος ε (bold); Οπότε τι να συζητήσουμε;

Άφησα το σχόλιο στην παρένθεση εκτός bold διότι το video το έτρεξα στα σημεία που μιλούσαν οι βολευτές. Οπότε αν υπάρχει εκεί η συγκλονιστική αποκάλυψη ότι "(Το παραδέχτηκαν)", μου διέφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος εποχής για τις εκδόσεις Λυμπέρη | iefimerida.gr :(

Ελπιζω ο best να μην παθει κατι....τι θα ακουω μετα...

Στο σπίτι έχουμε πάνω από 300 τεύχη 4ΤΡΟΧΟΙ και καμμιά 50αριά FOCUS.

Οι 4ΤΡΟΧΟΙ όμως, ιστορικό περιοδικό. Αν και έχει χαλάσει την τελευταία δεκαετία, δεν θα ήθελα να το δω να ρίχνει τίτλους τέλους.

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΟΙ ξερουν για τους ασφαλιτες, ολοι τους εχουν δει, μερικοι εχουν δει να βαζουν μαρμαρα και μπουκαλια σε τσαντες...

Το θεμα ειναι οτι δεν αλλαξε, και ουτε προκειται να αλλαξει ΤΙΠΟΤΑ

Ποιοι όλοι? ο Yanni δεν το ξέρει, δεν το έχει δει.

Η ερώτηση είναι, πρέπει να αλλάξει όμως κάτι ή δεν πρέπει? Κάποιος τρόπος να αλλάξει υπάρχει?

110% σίγουρος ε (bold); Οπότε τι να συζητήσουμε;

Άφησα το σχόλιο στην παρένθεση εκτός bold διότι το video το έτρεξα στα σημεία που μιλούσαν οι βολευτές. Οπότε αν υπάρχει εκεί η συγκλονιστική αποκάλυψη ότι "(Το παραδέχτηκαν)", μου διέφυγε.

Ντάξυ ρε yanni, λακαμίες λέω, δεν το παραδέχτηκαν ον κάμερα ότι ήταν ασφαλήτες, άρα δεν ήταν, random φωτό τυχαίων ανθρώπων ήταν αυτές..

Δεν υπάρχουν κουκουλοφόροι μπάτσοι στις πορείες, βλακείες λέω, δεν συμβαίνουν αυτά..

Το ότι ο Δένδιας "εχωσε" στον ΣΥΡΙΖΑ σήμερα, λέγοντας τις αηδίες που πόσταρε ο χύτρας από πάνω περί αντιποίησης αρχής, επειδή (σύμφωνα με τον Δένδια) ανέβασε φωτό από ασφαλήτες στο διαδίκτυο, δεν έχει καμία σημασία.

(Με άλλα λόγια, εσύ λές ότι ο Δένδιας σήμερα, παραδέχτηκε κάτι κατά του που δεν ισχύει)

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION]

Θα ήθελες να εξηγήσεις εσύ που είδες την αντιποίηση της αρχής?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

0:47;

0:52;

2:26;

2:29;

3:50;

3:52;

3:55;

Στην ανακοίνωση τονίζεται ότι «Ακόμη χειρότερα, ο ΣΥΡΙΖΑ μιμείται την πρακτική του indymedia, με τη δημοσιοποίηση φωτογραφιών αστυνομικών

Το indymedia ζει και βασιλεύει.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ 2: Ένας από τους ασφαλίτες φεύγοντας γύρισε την πλάτη και η μπλούζα του με μεγάλα άσπρα έγραφε St. Pauli. Μεγάλη η χάρη του Αγίου, τον φυλάει εν ώρα υπηρεσίας, μάλλον.

Ενημερωμένος ο αντιφασιστικός κύκλος...

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_St._Pauli

St. Pauli enjoys a certain fame for the left-leaning character of its supporters: most of the team's fans regard themselves as anti-racist, anti-fascist, anti-homophobic and anti-sexist, and this has on occasion brought them into conflict with neo-Nazis and hooligans at away games
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι όλοι? ο Yanni δεν το ξέρει, δεν το έχει δει.

Η ερώτηση είναι, πρέπει να αλλάξει όμως κάτι ή δεν πρέπει? Κάποιος τρόπος να αλλάξει υπάρχει?

Αντί να διαπιστώνουν το πρόβλημα να κάνουν κάτι για το πρόβλημα. Φωτογραφίες και βίντεο από πορείες να καταλήξουν σε μηνύσεις εντός και εκτός Ελλάδας και ερωτήσεις στην βουλή και πραγματική πίεση στην κυβέρνηση μέχρι να πέσει το κεφάλι του υπουργού και μερικών της ΕΛ.ΑΣ.

Αν αυτό είναι βλακεία ή ανούσιο ή αδύνατο να βρουν κάποιον άλλο ποιο έξυπνο και αποτελεσματικό τρόπο από το να βολτάρουν στην Αθήνα όταν τα πάντα είναι ήρεμα και να φωτογραφίζουν αστυνομικούς λες και αυτοί είναι τρομοκράτες της Αλ Κάιντα.

Ντάξυ ρε yanni, λακαμίες λέω, δεν το παραδέχτηκαν ον κάμερα ότι ήταν ασφαλήτες, άρα δεν ήταν, random φωτό τυχαίων ανθρώπων ήταν αυτές..

Εγώ δεν το αποκλείω. Αν εσύ πιστεύεις ΟΛΑ όσα σου λένε συγκεκριμένοι άνθρωποι, τότε σε τι διαφέρεις από αυτούς που ψηφίζουν 30 χρόνια τους ίδιους επειδή πιστεύουν ΟΤΙ και αν αυτοί τους λένε;

Δεν υπάρχουν κουκουλοφόροι μπάτσοι στις πορείες, βλακείες λέω, δεν συμβαίνουν αυτά..

Σου λέω ότι η αγκινάρα ενδεχομένως να μην είναι φρούτο και μου λες "Ναι μωρέ, βλακείες λέω, τα αχλάδια δεν είναι φρούτα". Μην μπλέκεις την βούρτσα με την τούρτα για να το παίξεις αδικημένος/παρεξηγημένος. Έχουμε δει και φωτογραφίες και βίντεο με αγκαλιασμένους αστυνομικούς και κουκουλοφόρους.

Το ότι ο Δένδιας "εχωσε" στον ΣΥΡΙΖΑ σήμερα, λέγοντας τις αηδίες που πόσταρε ο χύτρας από πάνω περί αντιποίησης αρχής, επειδή (σύμφωνα με τον Δένδια) ανέβασε φωτό από ασφαλήτες στο διαδίκτυο, δεν έχει καμία σημασία.

Δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο Δένδιας. Αν αυτό που κάνανε οι βουλευτές του σύριζα ήταν αντιποίηση αρχής τότε δώσανε πάτημα στον Δέντια να βγει και να πει κάτι το οποίο είναι σωστό και να κρυφτεί πίσω από αυτό. Αλλά όπως και με σένα(αγκινάρες/αχλάδια) ο Δέντιας απλά θα χρησιμοποιεί το δίκιο του σε ένα θέμα για να τεκμηριώσει δίκιο σε ένα άλλο θέμα στο οποίο στην πραγματικότητα μπορεί να είναι λάθος.

(Με άλλα λόγια, εσύ λές ότι ο Δένδιας σήμερα, παραδέχτηκε κάτι κατά του που δεν ισχύει)

Εσύ λες. Εγώ δεν αναφέρθηκα στον... Δόντια.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Ρε πατε καλα ρε ?

Εδω περσυ τους βαζανε μεσα στη βουλη με τις κουκουλες, το ειδε ΟΛΟΣ ο κοσμος ΚΑΙ ?

Αλλαξε κατι ? επεσε κανενος το κεφαλι και γω δεν το διαβασα πουθενα ?

Υπαρχουν ΑΠΕΙΡΑ βιντεο και φωτο με ασφΑΛΗΤΕΣ στο νετ και καθομαστε να ασχοληθουμε με μερικους γραφικους.

Αν δω τους ιδιους να τρωνε χημικα με τις ωρες και να μην φευγουν θα τους παραδεχτω

Εχω βαρεθει αυτη τη κοντρα αριστεροι δεξιοι κλπ εδω μεσα...

Λες και απο ενα ποστ θα αλλαξει κατι...

Ρε μας ψεκαζουν ! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Κινήσεις σαν αυτές των βουλευτών του συριζα είναι απλά για να καταναλωθούν σήμερα και να ξεχαστούν αύριο. Αποτέλεσμα 0. Εκεί που ήμασταν χτες θα είμαστε και αύριο. Μόνο κάποιοι φανατικοί των κομμάτων θα τις θυμούνται και μεθαύριο.

Βασικά οι... "μονομαχίες" κουμουνιστοαριστεροκεντροδεξιώνφασιστών του κοινοβουλίου δεν διαφέρουν από το παρακάτω

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JsJxIoFu2wo]Hook (2/8) Movie CLIP - Insults at Dinner (1991) HD - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

0:47;

0:52;

2:26;

2:29;

3:50;

3:52;

3:55;

Το indymedia ζει και βασιλεύει.

Και παλι την αντιποιηση που την ειδες ρε ανθρωπε, μιλα ελληνικα, ποτε το επαιξε αρχη ο ΣΥΡΙΖΑ? ακυρα τα δευτερολεπτα που εδωσες. Οπως και το σχολιο για το ιντυμιντια.

Link to comment
Share on other sites

Και παλι την αντιποιηση που την ειδες ρε ανθρωπε, μιλα ελληνικα, ποτε το επαιξε αρχη ο ΣΥΡΙΖΑ? ακυρα τα δευτερολεπτα που εδωσες. Οπως και το σχολιο για το ιντυμιντια.

Καθόλου άκυρα. Ποτέ δεν μίλησα εγώ για αντιποίηση.

Και στο αρχικό μου post και στο προηγούμενο είπα τα εξής χαρακτηριστικά:

Μαθήματα Συνταγματικότητας από τον ΣΥΡΙΖΑ πάντως.
Το indymedia ζει και βασιλεύει.

Μάλιστα δεν σε έκανα quote, αλλά απάντησα με mention για να μην συσχετιστεί ό,τι λέω με το θέμα της αντιποίησης αρχής. Στο άρθρο απλώς διάβασα και συμφώνησα σχετικά με τη στοχοποίηση.

Άρα, το μόνο που σχολίασα είναι η τακτική να δημοσιεύονται φωτογραφίες και να γίνεται στοχοποίηση προσώπων, τακτικές που ανθίζουν στο indymedia.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάποιος newsposter να θέλει να παίξει με το παρακάτω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΡΧΗ

ΕΡΕΥΝΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΑ ΕΤΟΥΣ 2012

http://www.statistics.gr/portal/page/portal/ESYE/BUCKET/A1901/PressReleases/A1901_SFA20_DT_AN_00_2012_01_F_GR.pdf

Link to comment
Share on other sites

Αντί να διαπιστώνουν το πρόβλημα να κάνουν κάτι για το πρόβλημα. Φωτογραφίες και βίντεο από πορείες να καταλήξουν σε μηνύσεις εντός και εκτός Ελλάδας και ερωτήσεις στην βουλή και πραγματική πίεση στην κυβέρνηση μέχρι να πέσει το κεφάλι του υπουργού και μερικών της ΕΛ.ΑΣ.

Αν αυτό είναι βλακεία ή ανούσιο ή αδύνατο να βρουν κάποιον άλλο ποιο έξυπνο και αποτελεσματικό τρόπο από το να βολτάρουν στην Αθήνα όταν τα πάντα είναι ήρεμα και να φωτογραφίζουν αστυνομικούς λες και αυτοί είναι τρομοκράτες της Αλ Κάιντα.

Ναι να καταλήξουν εκεί, απλά χρειάζοντε στοιχεία πρώρα, αλλά για κάποιους αυτό είναι αντισυνταγματικό (!).

Εγώ δεν το αποκλείω. Αν εσύ πιστεύεις ΟΛΑ όσα σου λένε συγκεκριμένοι άνθρωποι, τότε σε τι διαφέρεις από αυτούς που ψηφίζουν 30 χρόνια τους ίδιους επειδή πιστεύουν ΟΤΙ και αν αυτοί τους λένε;

"δεν το αποκλείεις", δηλαδή ίσως και να το πιστέψεις αν ευθυγραμιστούν οι πλανήτες...

Έχω πάει σε αρκετές πορείες, έχω πάει σε πολλά "περιστατικά", και έχοντας δει πολλά, ξέρω από πρώτο χέρι πως λειτουργούν και πως συμπεριφέροντε οι ασφαλήτες, δεν είχα ανάγκη να μου πει κανένας τίποτα.

Επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που λες κάτι παρόμοιο, σε παρακαλώ τα περί "όλων", "οτι" και λοιπής προβατοποίησης να λείπουν. Ποτέ δεν λέω κάτι βασιζμένος σε αυτά που μου είπαν "κάποιοι" ή "άκουσα" γενικά. Λέω κάτι μόνο αν είναι διασταυρωμένο ή από 1000% αξιόπιστη πηγή (συγγενείς πρώτου βαθμού, πολύ καλοί φίλοι και δεν έχω πολλούς τέτοιους) ή αν το έχω δει εγώ.

Δεν με ενδιαφέρει τι λέει ο Δένδιας. Αν αυτό που κάνανε οι βουλευτές του σύριζα ήταν αντιποίηση αρχής τότε δώσανε πάτημα στον Δέντια να βγει και να πει κάτι το οποίο είναι σωστό και να κρυφτεί πίσω από αυτό. Αλλά όπως και με σένα(αγκινάρες/αχλάδια) ο Δέντιας απλά θα χρησιμοποιεί το δίκιο του σε ένα θέμα για να τεκμηριώσει δίκιο σε ένα άλλο θέμα στο οποίο στην πραγματικότητα μπορεί να είναι λάθος.

Δεν ήταν, όλα τα δεδομένα είναι δημόσια, και παρακαλώ οποιονδήποτε να μου πει αν/γιατί ήταν αντιποίηση αρχής.

Καθόλου άκυρα. Ποτέ δεν μίλησα εγώ για αντιποίηση.

Και στο αρχικό μου post και στο προηγούμενο είπα τα εξής χαρακτηριστικά:

Μάλιστα δεν σε έκανα quote, αλλά απάντησα με mention για να μην συσχετιστεί ό,τι λέω με το θέμα της αντιποίησης αρχής. Στο άρθρο απλώς διάβασα και συμφώνησα σχετικά με τη στοχοποίηση.

Άρα, το μόνο που σχολίασα είναι η τακτική να δημοσιεύονται φωτογραφίες και να γίνεται στοχοποίηση προσώπων, τακτικές που ανθίζουν στο indymedia.

Τι quote και mention και ιστορίες για αγρίους; Από το πρώτο ποστ με ένα άρθρο (που στον τίτλο λέει για αντιποίηση αρχής) και με απάντηση σε ερώτηση περί αντιποίησης, φάνηκε να στηρίζεις την θέση περι αντιποίησης πρωταρχικά, και μετά για στοχοποίηση.

Άρα λοιπόν να υποθέσω ότι αντίθετα με το άρθρο θεωρείς ότι δεν έγινε αντιποίηση αρχής?

Πάμε τώρα στην στοχοποίηση, τι είναι αυτά που λες? Ο αστυνομικός δεν θα έπρεπε να υπήρχε η ανάγκη να παρθεί φωτογραφία αφού για τους ένστολους (ΜΑΤ) θα έπρεπε να είναι πάντα διακριτός ο αριθμός τους.

Τώρα εσύ λες για στοχοποίηση και πρακτικές ιντυμίντια, για τους ένστολους, για πες μου τι σημαίνει μια φωτό ενος ματατζή ? Πως στοχοποιήται? τι αρνητικό αντίκτυπο έχει για τον ίδιο, και κυρίως, που διαφέρει η φωτό που πάρθηκε από τους ΣΥΡΙΖΑίους από τις φωτό ελλήνων και ξένων φωτορεπόρτερ? Γιατί δεν είδα κανέναν να λένε ότι οι φωτορεπόρτερ στοχοποιούν τα ΜΑΤ.

Για τους undercover, καλά κάνουν και τους παίρνουν φωτογραφία. Αν μετά, στα επεισόδια, δουν κάποιον με την ίδια αμφίεση να πετάει πέτρες να μην μπορέσουν να πουν ποιος τις πετούσε? (να σου θυμίσω ότι είχαν φυλακή έναν τύπο για πολύ καιρό επειδή.. φορούσε πράσινα starάκια). Αν μπουν στα διάφορα μπλοκ, να μην μπορούν να τους διώξουν? Αφού officially, δεν υπάρχουν ασφαλίτες στην πορεία, δεν πρέπει κάπως να αποδειχθεί επί τέλους το αντίθετο? Ποια αντισυνταγματικότητα? Ποιο άρθρο/νόμο του συντάγματος παραβίασαν?

Link to comment
Share on other sites

Αριστερέ Myralis, γιατί δεν δίνεις ένα ευρώ στον συμπολίτη μας, που του παίρνουν το σπίτι για 934 Ευρώ και αναλώνεσαι σε αναλύσεις επί των αναλύσεων για τον ΤΣύριζα?

Δεν ανοίγουμε έναν τραπεζικό λογαριασμό για τον συμπολίτη μας?

Εδώ είναι η πραγματική αριστερά, στην υποστήριξη των λαικών στρωμάτων και όχι στις φανφάρες περί κουκουλοφόρων αστυνομικών.

Αλλά θα το κάνουμε γαργάρα και αυτό ε?:jump::jump::jump::jump::jump::jump: και λέμε ότι μας αρέσει για να φανούμε in και μορφωμένοι (παραμορφωμένοι σίγουρα πάντως).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.