Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Μ. Κατσίμη. Και είναι και σοβαρός άνθρωπος έχω να πω.

Με τέτοιο σχόλιο όχι απλά έπρεπε να την κόψουν αλλά να μην ξανά πατήσει στην ΕΡΤ.

Εξαιρετικό δίδυμο, αν ήμουνα ιδιοκτήτης ιδιωτικού σταθμού και μάθαινα ότι ο γενικός διευθυντής μου έκοψε αυτούς τους δύο, θα τον καλούσα σε απολογία άμεσα και αν δεν έδινε καλή απάντηση θα τον έστελνα σπίτι του. Άλλο που δεν θέλανε τα πρωινάδικα των ιδιωτικών.

Link to comment
Share on other sites

Τα μισά passwords είναι 123456 :suicide2:

Αηδίες... μόνο 50 από τα 136 είναι. Συνοπτικά:

Από τα 136, τα 93 είναι είτε μόνο αριθμητικά είτε ίδια με το username (68%), δηλαδή σπάνε άμεσα.

Σε αυτά περιλαμβάνεται και ο κωδικός "123" που θέλει περισσότερο χρόνο να τον πληκτρολογήσεις από ότι να τον σπάσεις.

9tAZl.png

Από τα 83 που είναι μόνο αριθμητικά, τα 50 είναι "123456" (60%)

wx6Kc.png

Εξηγήστε μου πάλι, γιατί στη Δημοκρατία εφαρμόζουμε αυτό που επιλέγει η πλειοψηφία; :sarcastic:

Αν πρόλαβε κανείς να δει το περιεχόμενο που πήραν, ας μας πει τι περιλαμβάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό δίδυμο, αν ήμουνα ιδιοκτήτης ιδιωτικού σταθμού και μάθαινα ότι ο γενικός διευθυντής μου έκοψε αυτούς τους δύο, θα τον καλούσα σε απολογία άμεσα και αν δεν έδινε καλή απάντηση θα τον έστελνα σπίτι του. Άλλο που δεν θέλανε τα πρωινάδικα των ιδιωτικών.

Πολύ δύσκολο το βλέπω να ξαναβρίσκει δουλειά στην τηλεόραση ο Αρβανίτης, είναι ο μόνος που τα έλεγε στην τηλεόραση γιαυτό και το τελευταίο 8μήνο τον είχαν πάει 6 το πρωί αλλά και πάλι είχε 25% ακροαματικότητα. Τι να πεις πια..

Link to comment
Share on other sites

Μετα τα κομμενα φιλια, ηρθε κι ο Αρβανιτης με τη Κατσιμη να δεσει το γλυκο...

Εσεις εκει στην Αγ.Παρασκευη συνεχιστε ετσι...καλα το πατε.

το ψηφιακο σημα μας μαρανε

ασπρομαυρο μονοφωνικο και πολυ μας ηταν.....

post-166-1416076736,1785_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.