Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Μαρτυρίες συλληφθέντων για τους Δελτάδες: "Ναι ρε, είμαστε χρυσαυγίτες, τέρμα αυτά που ξέρατε"... | Left.gr

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα στη πολιτισμένη ελλάδα, ψέμματα θα λένε :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή η αφήγηση του μυθιστορήματος. Συγκινήθηκα

Σε 2 ώρες που θα σας βγάλουν οι υπουργοί πατεράδες σας, πηγαίντε να κάψετε κανέναν μέσα σε κανένα κτήριο να ξεσπάσετε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] take this with a grain of salt...

Προφανώς, από το left.gr είναι, δε περιμένω αντικειμενική άποψη. Το εξοργιστικό και το αληθινό της υπόθεσης είναι ότι όλοι οι κρυφοφασίστες μπάτσοι (αστυνομικούς μπορώ να πω μόνο αυτούς που σέβονται τον κόσμο) έχουν ξεπεταχτεί σαν μανιτάρια τώρα που τους έχει δωθεί η ευκαιρία και κάνουν ό,τι γουστάρουν αφού δεν υπάρχει πουθενά κανένας έλεγχος. Και η κατρακύλα συνεχίζεται με βήμα γοργό..

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή η αφήγηση του μυθιστορήματος. Συγκινήθηκα

Σε 2 ώρες που θα σας βγάλουν οι υπουργοί πατεράδες σας, πηγαίντε να κάψετε κανέναν μέσα σε κανένα κτήριο να ξεσπάσετε.

Δεν βγήκες με τους φίλους σου να μαχαιρώσετε μετανάστες και άρχισες πάλι τα κουλά?

Εξάλλου, όλοι ξέρουν ότι την φωτιά την έβαλαν οι μπάτσοι. Τι καλύτερος τρόπος να μην ασχοληθούν τα ΜΜΕ με την πορεία?

Δεν πιστευω ιδιαίτερα αυτό που έγραψα περί αστυνομίας και φωτιάς, αλλά όχι και πάλι λάσπη στην Αριστερά για αυτό το θέμα, καταντάει αηδία

Link to comment
Share on other sites

Φέρνει πολύ για μυθιστόρημα και δυστυχώς πολλές αλήθειες χάνονται όταν τα φουσκώνεις και όταν προσπαθείς να διαφημίσεις και το κόμμα σου ταυτόχρονα.

Γενικά έχουν βάλει τόση πολύ σάλτσα που ψάχνεις να βρεις τα μακαρόνια. Δεν αμφιβάλλω ότι κάποιοι τους κακομεταχειρίστηκαν με τρόπο που θα εκνεύριζε τον οποιονδήποτε, αλλά εντάξει όπως αναφέρθηκε ποιο πάνω

take this with a grain of salt...

salt_600.1.jpg

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Δείξε λίγο την "λάσπη" και τα "κουλά" στο post μου. Σε ένα γεγονός αναφέρθηκα και στην σπαραξικάρδια αφήγηση.

(btw τα φασιστοανάρχια, οπού μπορούν το παίζουν μάγκες, όπου θέλουν να συγκινήσουν τον λαό είναι τα πρώτα κλαψογατάκια)

....όλοι οι κρυφοφασίστες μπάτσοι (αστυνομικούς μπορώ να πω μόνο αυτούς που σέβονται τον κόσμο) έχουν ξεπεταχτεί σαν μανιτάρια τώρα που τους έχει δωθεί η ευκαιρία και κάνουν ό,τι γουστάρουν αφού δεν υπάρχει πουθενά κανένας έλεγχος.

Στην αρθράρα λέει ότι "μόλις άκουσαν για ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ βουλευτές, έκλασαν και έπιασαν το φαράσι"

Τελικά ποιός κάνει κουμάντο;

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Ρατσιστική επίθεση σε Ελληνο-αιγύπτιο στην πλατεία Αττικής. Κινδυνεύει με τύφλωση - NEWS247

από την άλλη, έχουν μια περίεργη αίσθηση του ρατσισμού ορισμένες φορές:

"Έχω ξανανιώσει πολλές φορές ρατσισμό", εξηγεί ο Η.Η. "Ειδικά απέναντι στις αδερφές μου, επειδή φοράνε μαντήλα. Τους λένε “έχει πολλή ζέστη, γιατί φοράτε αυτό το πράγμα”;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποιός κάνει κουμάντο;
Η εθελοτυφλία, η ηλιθιότητα και η .... που μας δέρνει, με αποτέλεσμα οι σάπιοι (από άκρα δεξιά μέχρι και άκρα αριστερά) να έχουν το πάνω χέρι.
Link to comment
Share on other sites

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=168416&catid=4

Κατάφερε να περάσει όπλο μέσα στην Ευελπίδων. Έτσι απλά, για φαντάσου.

Και για του λόγου το αληθές, αν είναι να εξετάσουμε ποιός φταίει, παραθέτω τα λόγια ενός γνωστού μου δικηγόρου:

Φταίμε κι εμείς. Έχω δει με τα μάτια μου συναδέλφους να αρνούνται να περάσουν την τσάντα τους από τον ανιχνευτή μετάλλων λέγοντας με ύφος στους αστυνομικούς "Είμαι δικηγόρος!!" Περιμένω πώς και πώς πότε θα φιλοτιμηθεί ένας αστυνομικός να απαντήσει "Χεστήκαμε!"
Link to comment
Share on other sites

Τούρκος υπουργός: Δίνουμε δωρεάν τα σήριαλ για να μπούμε σε κάθε σπίτι - NEWS247

και απο τα σχόλια:

Κουλτουρα...να φυγουμε!

....άλλος για συνομοσιολογίες και υποβάθμιση ??

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρετε ότι πρώην σύμβουλος του κουνιάδου του Σαρτζετάκη είχε άλμπουμ με προσωπικές φωτογραφίες της συνεφάδας του συμπέθερου του δεύτερου ξάρερφου του Γκέμπελς; Γυμνές εννοείται...

Απο το oldSSpridelivesingreece.ss το πήρα...

Ξέρω ότι δεν πρόκειται για αντικειμενική άποψη....

Το εξοργιστικό είναι ότι όλα αυτά έρχονται στη φόρα, τώρα που οι κρυφοφασίστες μπατσοι κάνουν ότι γουστάρουν και άρα δεν μπορεί να πει κανείς τίποτα σε όλους αυτούς που δημοσιοποιούν τις φασιστικές τους αντιλήψεις για τις οποίες πια μπορούν να αισθάνονται και φανερά....περήφανοι.

Ναι, το ποστ αυτό δεν έχει νόημα. Απλά την "είδηση" αναπαράγω...

Link to comment
Share on other sites

Δείξε λίγο την "λάσπη" και τα "κουλά" στο post μου. Σε ένα γεγονός αναφέρθηκα και στην σπαραξικάρδια αφήγηση.

(btw τα φασιστοανάρχια, οπού μπορούν το παίζουν μάγκες, όπου θέλουν να συγκινήσουν τον λαό είναι τα πρώτα κλαψογατάκια)

Στην αρθράρα λέει ότι "μόλις άκουσαν για ΣΥΡΙΖΑΙΟΥΣ βουλευτές, έκλασαν και έπιασαν το φαράσι"

Τελικά ποιός κάνει κουμάντο;

Η λάσπη ->

πηγαίντε να κάψετε κανέναν μέσα σε κανένα κτήριο να ξεσπάσετε.

Τα κουλά ->

που θα σας βγάλουν οι υπουργοί πατεράδες σας

Για εξηγησέ μου λοιπόν,

1) Από που προκύπτει ότι Αριστεροί άνθρωποι (συγκεκριμένα Αντιφασίστες) βάλανε φωτιά σε κτήριο και κάψανε ανθρώπους? Γεγονότα με αποδείξεις για κάθε λέξη σου θέλω, το "Καποιοι κάπου κάψανε ανθρώπους" δεν με καλύπτει.

2) Ο ΣΥΡΙΖΑ από ότι ξέρω δεν έχει Υπουργούς, άρα για ποιους Υπουργούς μιλάς? Πάλι δεν νομίζω να πιάσανε κάποιον με φρονήματα ΝΔ, οπότε και πάλι, για ποιους Υπουργούς μιλάς και ποιους πατεράδες??

3) Θες να μου πεις δηλαδή, ότι επειδή έπιασαν το φαράσι και ντύθηκαν καθαροί (δεν ήταν καθαροί με αυτά που κάνανε) ο ΣΥΡΙΖΑ κάνει κουμάντο στην Αστυνομία? Αυτό ξεφευγει από τα πλαίσια οποιασδήποτε λογικής. Αστυνομία είναι, όχι βασανιστές (έτσι υποτίθεται), στα πλαίσια οποιουδήποτε δημοκρατικού πολιτευματος, πρέπει να είναι καθαροί παντού, και να μην χρειάζεται να ακούσουν την λέξη Βουλευτής για να πιάσουν φαράσι.

4) Μην τα μπλέκεις τα πράγματα, δεν υπάρχουν "αναρχοφασίστες" όπως σου λένε για να βγάλουν την ρετσινιά από πάνω τους οι φίλοι σου, υπάρχουν "Αναρχικοί" και υπάρχουν και "Φασίστες", και πλακώνοντε μεταξύ τους. Δεν είμαι με κανέναν από τους δύο, και δεν έχω σκοπό να υπερασπιστώ κανέναν από τους δύο, και δεν ξέρω αν αυτοί που πιάστικαν ήταν αναρχικοί..

Α! και να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν είπα ότι γούσταρα την διήγηση, τραβηγμένη αρκετά είναι, αλλά να κοιτάξουμε λίγο την ουσία?

Link to comment
Share on other sites

Να δω τοποθέτηση της Χ.Α και ειδικά του παχύδερμου Παναγιώταρου (τους αδειάζει κανονικά όμως)

Μητροπολίτης Σιατίστης: "Η Χρυσή Αυγή διώκει και εξευτελίζει τον Χριστό καθημερινά

Μητροπολίτης Σιατίστης: Η Χρυσή Αυγή διώκει και εξευτελίζει τον Χριστό καθημερινά - NEWS247

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήταν οι Αμερικάνοι,

σήμερα είναι οι Γερμανοί,

αύριο ποιοι θα είναι? Καμμια κυβέρνηση της Κίνας που θα προσπαθεί να διαλύσει την Ελλάδα στέλνοντας σκόπιμα μισό δις κινέζους για να ζήσουν ανάμεσά μας και να αλλοιώσουν, με την πάροδο του χρόνου, τα γενετικά μας γονίδια?

Όταν έχεις πτωχεύσει δεν είσαι έρμαιο των δανειστών σου; Ποιοι είναι σήμερα οι δανειστές μας;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.