Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Το ότι φάσκεις και αντιφάσκεις το κατάλαβες ;

Το ότι δεν είσαι πολιτικός ή έκλεγμένος με ποιο τρόπο σου δίνει το δικαίωμα να μην πληρώνεις εισιτηρια (μόνος σου το ειπες ) και τις αυξήσεις να τις επιβαρύνονται ΄μεταξύ άλλων και αυτοί που πληρώνουν ;

Μη μας λες λοιπόν οτι δεν κλέβεις το κράτος. Γιατί η ζημιά που κάνεις εσύ μόνο σου (ατομικά) μπορει να είναι μικρή (θεωρητικα), αλλά αν αθροίσεις τη συνολική ζημιά που γίνεται από πχ 50.000 σαν και εσένα, πάλι λιγο ειναι ;

Το ότι δεν το κάνεις κρυφα, ούτε και αυτό αποτελεί ελαφρυντικό. Και τα λαμόγια της Βουλής μεσα στα μούτρα μας μας κλέβουν, αλλά δεν σε είδα να τους δίνεις κάποιο δίκιο.

Όλοι οι αριστερίζοντες μια χαρά τα λέτε στη θεωρία. Στην πράξη άντε γεια ομως :)

Είπα επίσης ότι δεν κλέβω το κράτος :) το παράδειγμα με τα εισητήρια το έφερα σαν αναφορά στο θέμα με τα εισητήρια που κάποιοι εδώ προσπαθούν να μας πείσουν ότι αυτοί που δεν πληρώνουν φταίνε για τις αυξήσεις τους. Το έχω ξαναπεί, πληρώνω εισητήριο.

Οι 50.000 μπορεί να μην έχουν να ξοδέψουν για εισητήρια, σε αντίθεση με τον Βουλευτή. Η ζημιά μπορεί να είναι μεγάλη, να το σκεφτόντουσαν πριν φτάσουν την τιμή εκεί που την έχουν φτάσει, αφού το έχουμε ξαναπεί, όταν το πρόβλημα είναι ότι δεν παίρνουν τα λεφτά από εκεί που πρέπει, η χειρότερη αντίδραση είναι να ανεβάσουν το ποσό που πρέπει να πάρουν (είτε αυτό ειναι φόροι και φορολογία, είτε ΦΠΑ και φοροδιαφυγή, είτε εισητήρια, είτε ρευμα, είτε οτιδήποτε).

Ο Τζανής δεν μας έκλεψε στα μούτρα μας, ούτε ο Τσοχατζόπουλος, ούτε κανένας άλλος. Όλοι με δόλια μέσα προφανώς μας έκλεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Έ? Όχι δεν κλέβω το κράτος!

Καλά μην το λες αυτό. Π.χ. πόσοι που δεν έχουμε κλέψει το κράτος έχουμε αυθεντικά παράθυρα και άρα έχουμε πληρώσει και τον σχετικό ΦΠΑ?

Τώρα, δεν ξέρω γιατί ακριβώς τον έψαχνε το ΣΔΟΕ, οπότε θα φέρω ένα απλό άσχετο παράδειγμα.

Ανατροπή στην αυτοκτονία Τζανή | gazzetta.gr

Πιο πριν είπα την γνώμη μου σε αυτό. Καλό είναι να της δείξουμε ότι δεν την θέλουμε, αλλά ας έχουμε στο πίσω μέρος του κεφαλιού μας ποιος την προσκάλεσε.

Το μόνο να το δείξουμε έχοντας στο μυαλό μας δύο ακόμα πράγματα πέραν του ποιος την κάλεσε. Να μην το δείξουμε λες και είμαστε οι ΟΥΓΚ των σπηλαίων. Δεύτερον να το δείξουμε σε αυτήν όχι στις τζαμαρίες καταστηματαρχών.

Α, και υποθέτω, δεν θα πάει να διαμαρτηρηθεί κάποιος που ψήφισε ΠΑΣΟΚ/ΝΔ/ΔΗΜΑΡ, αν πάει απλά είναι άξιος της μοίρας του!

Είσαι λάθος. Κάποιος από ΠΑΣΟΚ/ΝΔ/ΔΗΜΑΡ μπορεί να διαμαρτυρηθεί για το σήμερα αν δεν είναι αυτό που περίμενε όταν έριχνε την ψήφο του.

Σόρρυ, αλλά αν ξηφοφόρος ΝΔ δεν ήξερε ότι ο Σαμαράς είναι το σκυλάκι της Μέρκελ τότε καλά να πάθει.
ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει ποιανού σκυλάκι είναι ο κάθε πολιτικός αρχηγός. Και μην μου πεις ότι ο Αλέξης δεν... γαβγίζει. Ακόμα περιμένω τον ΣΥΡΙΖΑ να βγάλει ανακοίνωση για τον Λάτση.

Όσον αφορά το παράδειγμα με το εισιτήριο συμφωνώ με τον [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]. Η μη ακύρωση εισιτηρίου από εσένα μου κοστίζει εμένα που ακυρώνω έστω και απειροελάχιστα. Άλλωστε και πολλοί πολιτικοί που φάγανε με την ίδια λογική σκέφτονταν "Αν φάω και 100 χιλιάρικα δεν έγινε και τίποτα σε προϋπολογισμό δισεκατομμυρίων".

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΙΣ δεν ξέρει ποιανού σκυλάκι είναι ο κάθε πολιτικός αρχηγός. Και μην μου πεις ότι ο Αλέξης δεν... γαβγίζει. Ακόμα περιμένω τον ΣΥΡΙΖΑ να βγάλει ανακοίνωση για τον Λάτση.

Ναι, δεν ήταν καθόλου εμφανές ποιανού σκυλάκι ήταν ο Σαμαράς, ο ΓΑΠ ή ακόμα και ο Παπαδήμος (έστω και αν δεν ήταν πολιτικός με στάμπα).

Όσο για τον Τσίπρα και τον Λάτση, επειδή έχεις αναφερθεί πολλάκις, επειδή δεν είμαι σε θέση να ξέρω τι έχει γίνει και επειδή "ο ΣΥΡΙΖΑ είναι όλοι εσείς" πάρε ένα τηλέφωνο, γράψε ένα μύνημα σε κανένα ΣΥΡΙΖΟ-FB, πες κάτι και θα ανακοινώσουν.. (τώρα τελευταία μου αρέσει το http://www.facebook.com/EmeisOiSyrizaio ).

Δεν χρειάζεται να είσαι ΣΥΡΙΖΑιος για να το κάνεις.

Υ.Γ. [MENTION=6133]honda22[/MENTION]

Από την ΦΒ σελίδα που λίνκαρα.

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523670_321735781257288_952955006_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον Τσίπρα και τον Λάτση, επειδή έχεις αναφερθεί πολλάκις, επειδή δεν είμαι σε θέση να ξέρω τι έχει γίνει και επειδή "ο ΣΥΡΙΖΑ είναι όλοι εσείς" πάρε ένα τηλέφωνο, γράψε ένα μύνημα σε κανένα ΣΥΡΙΖΟ-FB, πες κάτι και θα ανακοινώσουν.. (τώρα τελευταία μου αρέσει το http://www.facebook.com/EmeisOiSyrizaio ).

Δεν χρειάζεται να είσαι ΣΥΡΙΖΑιος για να το κάνεις.

Υ.Γ. [MENTION=6133]honda22[/MENTION]

Από την ΦΒ σελίδα που λίνκαρα.

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523670_321735781257288_952955006_n.jpg

Ε καλά μην βαράς. Δεν ήξερα ότι στον ΣΥΡΙΖΑ για να πάρουν πρωτοβουλίες πρέπει να τους στείλεις mail ή μηνυματάκι στο facebook. Μάλιστα.

Και για το θέμα του IBC δεν κολλάω στον ΣΥΡΙΖΑ

αποκρατικοποίηση ibc

ΝΔ ;)

ΠΑΣΟΚ ;)

ΔΗΜΑΡ ;)

ΣΥΡΙΖΑ :shutup:

ΑΕ :shutup:

ΧΑ :shutup:

ΚΚΕ :shutup:

Λάτσης :jump:

Αλλά είπαμε, ως αντιπολίτευση δεν έχεις ευθύνες, μόνο άλλοθι.

Υ.Γ. Σε έναν βαθμό η παραπάνω λίστα ίσως να μην ισχύει απολύτως μιας και από τους ΑΕ κάποιος ασχολήθηκε. Βέβαια δεν ξέρω αν τολμάει να ασχοληθεί ο αρχηγός που κοντεύει να διαλύσει τις φωνητικές του χορδές κάθε φορά που πιάνει μικρόφωνο στην Βουλή.

«Καρφιά» Καπερνάρου για την παραχώρηση του IBC στη Lamda Developments

Υ.Γ. στο Υ.Γ. :p ΔΕΝ έστειλα μηνυματάκι μέσω FB στον Καπερνάρο.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] δεν χρειαζόταν όλη αυτή η ανάλυση. Ακόμα και αναμάρτητος να είσαι όπως λες, ο άνθρωπος αυτός βρέθηκε κρεμασμένος από τη γυναίκα του στο σπίτι του και είναι πατέρας δύο παιδιών στην ηλικία σου. Δεν είναι αρκετά τραγικό για να κάνεις οικονομία στα λόγια σου; Υπάρχουν άπειρα εν ζωή λαμόγια που ζουν χωρίς τύψεις για όσα έκλεψαν. Αυτά δεν αξίζουν περισσότερο τα νεύρα σου;

Link to comment
Share on other sites

in.gr - Σκληρές εκφράσεις στη Βουλή μεταξύ ΠΑΣΟΚ και Χρυσής Αυγής - Ειδήσεις - Ελλάδα

Bonus σχόλια από προσωποπάπυρο..

"Ωραία παράσταση πάντως.."

"Μου θύμισε Γ.Σ. του Τ.Ε.Μ."

(Γενική Συνέλευση του τμήματος εφαρμοσμένων μαθηματικών)

το καλύτερο όμως δεν το πρόσεξες....

Τα likes & dislikes στα σχόλια είναι ισοκατανεμημένα.

Ο νέος διχασμός είναι ήδη εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τι διαβάζουν τα ματάκια μου εδώ μέσα. Όλοι μας κλέβουμε το κράτος με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο ανάλογα με τη θέση του καθενός, αλλά να πάει στο δι@ολο ο εκλεγμένος βουλευτής που αυτοκτόνησε γιατί έκλεβε το κράτος..... πιο πολύ από μας; Και το άλλο μου άρεσε. Αυτό το "Αν αυτός και η οικογένεια του είχαν μία καλύτερη (μέχρι τώρα) ζωή εις βάρος κάποιων άλλων, (συνήθως εμείς την πληρώνουμε), τότε πραγματικά δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου." λες και εμείς ζούμε υπερ των άλλων ή πριν κάνουμε κάτι σκεφτόμαστε τον διπλανό μας. Τέλος πάντων πάμε τώρα να σπάσουμε το Σύνταγμα στις 9/10 για να δείξουμε πόσο αγανακτισμένοι είμαστε με αυτούς που ψηφίσαμε πριν 4 μήνες και να δείξουμε στη Μέρκελ ότι κάνει λάθος που προασπίζει τα συμφέροντα του λαού της καλύτερα από αυτούς που ψηφίσαμε πριν 4 μήνες. Αυτό είναι σωστό.

Διαφωνω τοοοοοοοσο πολυ που δε θελω καν να απαντησω σε αυτο το ποστ φιλε μου...

Αλλα θα πω κατι:

Δεν εχω κλεψει ποτε το κρατος. Ανεργος ειμαι και δεν τους ψηφισα ΠΟΤΕ. Τιποτα αλλο.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο Καμμένος ζητούσε επίμονα να δωθεί η λίστα με τα ονόματα και στην ίδια λίστα γράφεται το δικό του όνομα?

Σενάριο ταινίας μου κάνει.

Καλά, κι ο Άκης φώναζε ότι θα λάμψει η αλήθεια...

Προσωπικά θα προτιμούσα να σκάσει η λίστα απευθείας από τη Λαγκάρντ και ας κάτσουν οι άλλοι να κουρεύονται για το αν είναι νόμιμη ή δεν είναι. Δεν έχω καμία εμπιστοσύνη σε λίστες μαγειρεμένες στη μαρμίτα της Βουλής.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι φάσκεις και αντιφάσκεις το κατάλαβες ;

Το ότι δεν είσαι πολιτικός ή έκλεγμένος με ποιο τρόπο σου δίνει το δικαίωμα να μην πληρώνεις εισιτηρια (μόνος σου το ειπες ) και τις αυξήσεις να τις επιβαρύνονται ΄μεταξύ άλλων και αυτοί που πληρώνουν ;

Μη μας λες λοιπόν οτι δεν κλέβεις το κράτος. Γιατί η ζημιά που κάνεις εσύ μόνο σου (ατομικά) μπορει να είναι μικρή (θεωρητικα), αλλά αν αθροίσεις τη συνολική ζημιά που γίνεται από πχ 50.000 σαν και εσένα, πάλι λιγο ειναι ;

Το ότι δεν το κάνεις κρυφα, ούτε και αυτό αποτελεί ελαφρυντικό. Και τα λαμόγια της Βουλής μεσα στα μούτρα μας μας κλέβουν, αλλά δεν σε είδα να τους δίνεις κάποιο δίκιο.

Όλοι οι αριστερίζοντες μια χαρά τα λέτε στη θεωρία. Στην πράξη άντε γεια ομως :)

Το αττικό μετρό είναι ιδιωτική επιχείρηση και συνχρηματοδοτήθηκε από την Ευρωπαϊκή Ένωση και 25% από το κράτος, που ουσιαστικά και αυτό το ποσοστό είναι χρήματα της ΕΕ.

Είναι παραμύθι και ωραίος τρόπος να την βγάλουν λάδι με τις αυξήσεις, λεγοντάς σου ότι φταίνε αυτοί που δεν πληρώνουν κι εσύ να τους κατηγορήσεις. Ας πάμε κάποια χρόνια πίσω! Όταν έγιναν οι πρώτες αυξήσεις, γιατί έγιναν; Επειδή δεν πλήρωναν κάποιοι; Εγώ θα δεχθώ ότι και τότε δεν πλήρωναν, όμως αυτοί είναι ένας αριθμός ατόμων που ποτέ δεν θα αλλάξει και έχουν την εξής νοοτροπία: είμαι τσαμπατζής και γουστάρω. Δεν έγιναν γι αυτούς όμως. Για άλλους λόγους αυξήθηκαν οι τιμές των εισιτηρίων. Η κρίση όμως προχώρησε και δυστυχώς για εμάς που καιγόμαστε μαζί με τα ξερα, δεν έχουμε λεφτά για πράγματα που θα έπρεπε αν όχι να είναι δωρεάν, να είναι φτηνά. Δεν είναι όλοι τσαμπατζήδες.

Άραγε κλέβω εγώ το κράτος (θεωρητικά λόγω του ότι δεν είναι κρατικό το μετρό) όταν δεν πληρώνω ή αυτό όταν πληρώνω τα μαλλιά μου και είμαι άνεργος (χωρίς προοπτικές εξασφάλισης κάποιου εισοδήματος) φοιτητής;

Δεν ξέρω πώς είναι τα οικονομικά του καθενός εδώ, αλλά εμένα δεν μου βρίσκονται 25 ευρώ το μήνα για μειωμένη κάρτα και προτιμώ να μη γίνω βάρος στους εργαζόμενους γονείς, αλλά σε αυτούς που δεν σέβονται την τσέπη του λαού. Είναι θέμα αξιοπρέπειας.

Θα αναφέρω ένα παράδειγμα για να λύσω αυτή την ψευτιά ότι όλοι οι άλλοι πληρώνουν αυξήσεις για το τσάμπα των λίγων. Το Κίνημα Δεν Πληρώνω και αυτά τα παρόμοια με τις ανάλογες κινήσεις τους ξεκίνησαν νομίζω 3 χρόνια πριν. Εγώ όμως θυμάμαι να αυξάνονται τα διόδια από χρόνια και δεν ήταν μεγάλο το πρόβλημα της διάβασης χωρίς πληρωμή. Σκεφτείτε το λίγο πριν αρχίσετε να ενδυναμώνετε το καταραμένο διαίρει και βασίλευε, χωρίς να είστε οι βασιλιάδες. :hm:

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς είναι τα οικονομικά του καθενός εδώ, αλλά εμένα δεν μου βρίσκονται 25 ευρώ το μήνα για μειωμένη κάρτα και προτιμώ να μη γίνω βάρος στους εργαζόμενους γονείς, αλλά σε αυτούς που δεν σέβονται την τσέπη του λαού. Ειδικά στο μετρό που δεν μπορούν να αποδείξουν με τις κάμερες αν έχω εισητήριο ή όχι, γιατί αλλού τα σκάω κανονικά μην με μπουζουριάσουν

Είναι θέμα αξιοπρέπειας....το να κλέβω :banging:

fixed

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λες η ανομία δεν δικαιολογείται. Αν θες να διαμαρτυρηθείς για το Μετρό, τότε σταμάτα να το χρησιμοποιείς.

Καλές οι φιλολογίες, αλλά δεν έχουν λογική βάση πάντοτε.

Πες το σε έναν σοβαρό και ευσυνείδητο νομικό αυτό, για να δεις...

Ελπίζω καταλαβαίνεις τη διαφορά μεταξύ δικαίου και νόμου.

Για το δεύτερο που λες. Ασφαλής τρόπος, για εσένα που μένεις Καλαμάτα και δεν το χρησιμοποιείς πολύ.

Όντως, θα το σκεφτώ να μην ξαναπάω στη σχολή, να μην κάνω άλλα πράγματα σημαντικά επειδή κάποιοι με έχουν χεσμένο και δεν με σέβονται. Θα το σκεφτώ... :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Καλές οι φιλολογίες, αλλά δεν έχουν λογική βάση πάντοτε.

Πες το σε έναν σοβαρό και ευσυνείδητο νομικό αυτό, για να δεις...

Ελπίζω καταλαβαίνεις τη διαφορά μεταξύ δικαίου και νόμου.

Για το δεύτερο που λες. Ασφαλής τρόπος, για εσένα που μένεις Καλαμάτα και δεν το χρησιμοποιείς πολύ.

Όντως, θα το σκεφτώ να μην ξαναπάω στη σχολή, να μην κάνω άλλα πράγματα σημαντικά επειδή κάποιοι με έχουν χεσμένο και δεν με σέβονται. Θα το σκεφτώ... :sarcastic:

Σωστά. Για εσένα είχε περισσότερη λογική του να μαυροπουλησεις δύο εισιτήρια για μια συναυλία και μετά να μας λες ότι έφταιγε αυτός που τα πήρε γιατί ήταν βλακας

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το δεύτερο που λες. Ασφαλής τρόπος, για εσένα που μένεις Καλαμάτα και δεν το χρησιμοποιείς πολύ.

Αυτός που μένει Καλαμάτα θα έπρεπε να φωνάζει να κοπούν οι επιδοτήσεις στα εισιτήρια της Αθήνας και αν δεν κάνω λάθος και της Θεσσαλονίκης και εγώ και εσύ να σκάμε 2,5 ευρώ την απλή διαδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Καλές οι φιλολογίες, αλλά δεν έχουν λογική βάση πάντοτε.

Πες το σε έναν σοβαρό και ευσυνείδητο νομικό αυτό, για να δεις...

Ελπίζω καταλαβαίνεις τη διαφορά μεταξύ δικαίου και νόμου.

Για το δεύτερο που λες. Ασφαλής τρόπος, για εσένα που μένεις Καλαμάτα και δεν το χρησιμοποιείς πολύ.

Όντως, θα το σκεφτώ να μην ξαναπάω στη σχολή, να μην κάνω άλλα πράγματα σημαντικά επειδή κάποιοι με έχουν χεσμένο και δεν με σέβονται. Θα το σκεφτώ... :sarcastic:

Δεν έμενα πάντα Καλαμάτα. Μέχρι τα 20 μου έμενα Αθήνα. Και τότε, όταν έβγαινα βόλτα και δεν με έφταναν τα λεφτά να γυρίσω, το έκοβα με τα πόδια. Είτε Γλυφάδα-Άλιμο, είτε Εξάρχεια-Άλιμο. Δεν έμπαινα μέσα σε λεωφορείο χωρίς εισιτήριο γιατί α. μου φαινόταν αδιανόητο και β. φοβόμουν το πρόστιμο. Αν όταν είναι να βγείς πιεις μια μπύρα λιγότερη, ή δε πιείς καθόλου, θα έχεις λεφτά να γυρίσεις. Ούτε ο πρώτος θα είσαι, ούτε ο τελευταίος που το κάνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Για εσένα είχε περισσότερη λογική του να μαυροπουλησεις δύο εισιτήρια για μια συναυλία και μετά να μας λες ότι έφταιγε αυτός που τα πήρε γιατί ήταν βλακας

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Έγινε ότι δεν μπορείς (δεν έχεις; ) να χρησιμοποιείς κάποια αντεπιχειρήματα και βρήκες την εύκολη λύση να ξεθάψεις ό,τι παλιό και πιο άκυρο - για να πεις κάτι. Ο συνομιλητής που πάντα ονειρευόμουν!

Το θέμα είναι ότι ορισμένοι θέλουμε να πληρώσουμε και δεν μπορούμε. Άλλοι ίσως να μπορούν και να μην θέλουν, τους κατηγορώ σε κάποιο βαθμό προσωπικά.

Αλλά όπως είπα και παλιότερα, ας κατηγορήσουμε εμείς που είμαστε κάποιοι το παιδί που δεν μπορεί. Γιατί η μάνα του δουλεύει με 900 ευρώ, σπουδάζει 3 παιδιά μακριά απ'το σπίτι και θέλει κι αυτή να φάει ψωμί. Ας το κατηγορήσουμε που έτσι έτυχε και δεν προγραμμάτισε να έχει περισσότερα χρήματα. (παράδειγμα φίλου καρδιακού) Και ας του πούμε να μην πηγαίνει και στη σχολή του, γιατί η τύχη τα φερε να μην έχει λεφτά παραπάνω.

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Αυτό το έχω κάνει πολλές φορές. Πόσο χρονών είσαι τώρα; Στα 20 είχατε μετρό; Το λεωφορείο που λες εύκολα δεν το έπαιρνες ένα βράδι, άμα καθόσουν μέχρι τις 12.

Έτσι λοιπόν κι εγώ -χωρίς πλάκα- έχω κάνει πολλές διαδρομές με τα πόδια, επειδή δεν είχε λεωφορείο εκείνη την ώρα και επειδή δεν είχα λεφτά για ταξί.

Θέλω να πληρώσω! Μπορώ κιόλας, για το μειωμένο στα 50 λεπτά μπορώ και τώρα με την κρίση. Το καλύτερο όμως είναι αυτό που είχε πει ένας καθηγητής. Να μην φτιάχναμε το μετρό, αλλά ένα μέσο τύπου τραμ, το οποίο θα κάλυπτε μεγαλύτερες αποστάσεις και θα στοίχιζε λιγότερα στον πελάτη. Ας πήγαινε βέβαια πιο αργά.

Μην γίνεστε τόσο εριστικοί, δεν ξέρω τρόπους να γεννάω χρήμα ούτε υπερασπίζομαι τον τσαμπατζή Ελληνάρα. Εγώ ντρέπομαι να φάω από μπουφέ καλά καλά.

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.