Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Όταν είχε βγει ένα αντίστοιχο δελτίο, που μάλιστα παραφράστηκε εντελώς, για τη Zero, είχαν αρχίσει όλοι τους αφορισμούς και μην ξαναπάρετε CocaCola, κλπ. Ήθελα να δω τώρα αν θα λένε τα ίδια για την Amita...

Ανάκληση χυμών Amita Motion από τον ΕΦΕΤ

Link to comment
Share on other sites

Της ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ να φωτογραφηθεί στην Ακρόπολη με την ελληνική σημαία | tsantiri

Ισχύει;

Αν ναι, τι να πω...

Θα έπρεπε να τους αποκεφαλίσουν επι τόπου τους θρασύτατους εθνικοσοσιαλιστές τουρίστες απο την Καβάλα....

Αν ήταν ο οποιοσδήποτε από καμια....ποδοσφαιρομάνα, σιγά μην του έλεγαν τίποτα.

Ευρωπαική λέει κληρονομιά. Σγ'α ρε μας πείσατε..

Τελικά καλύτερα όταν κάνουν απεργία αυτοί της Ακρόπολης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή φταίει. Να τους έλεγε ότι δεν είναι σημαία, αλλά πανό πολιτικού κόμματος να της το επέτρεπαν (αν ισχύει η είδηση).

Όταν είχε βγει ένα αντίστοιχο δελτίο, που μάλιστα παραφράστηκε εντελώς, για τη Zero, είχαν αρχίσει όλοι τους αφορισμούς και μην ξαναπάρετε CocaCola, κλπ. Ήθελα να δω τώρα αν θα λένε τα ίδια για την Amita...

Ανάκληση χυμών Amita Motion από τον ΕΦΕΤ

Πρώτο ΘΕΜΑ online : Βρέθηκαν εκατομμύρια συσκευασίες Amita Motion με βακτήρια - Ελλάδα

που διακινούνται από την εταιρεία Coca Cola 3E

Coca Cola ου ου 666 ου ου (μου κόλλησε από παλιότερο post!)

Καλά Coca Cola δεν είναι να πίνεις και γενικά αναψυκτικά. Και χυμοί, εντάξει αν δεν τεμπελιάζαμε, ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ, θα στύβαμε πορτοκάλια που είναι και το σωστό. Η Coca Cola γενικότερα έχει κατηγορηθεί για πολλά και $$$ έχει για να βουλώσει στόματα αν χρειαστεί.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

XA, αυτοί είναι πιο ταλαντούχοι από τις μαΐμούδες της ΝΑΣΑ. Ανήκουν στην ΜΑΣΑ...

NASAJobs (είναι σε δολλάρια btw).

Επίσης από ότι βλέπω ο μέγιστος βασικός μισθός είναι περι των 199.000$ με την μέση μέγιστη προσαύξηση να είναι γύρω στο 12%. Δολλάρια έτσι στην τιτανοτεράστια ΗΠΑ που δεν είναι στην κρίση της ελλαδίτσας

Link to comment
Share on other sites

Real.gr - Επικαιρότητα - Ο δάσκαλος βρήκε τον δάσκαλό του!

Πολύ το χάρηκα. Καλά του έκανε του ζώου, το οποίο ζώο αν δεν μπορεί να διδάξει μικρά παιδιά να πάει να βρει άλλη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Καρα LOL!

Οικονομική τεκμηρίωση από τα μορφωμένα στελέχη της Χ.Α:

"Πώς θα λυθεί το πρόβλημα της ανεργίας

Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2012 - 12:49

Η άμεση απέλαση όλων των λαθρομεταναστών θα απελευθερώσει χιλιάδες θέσεις εργασίας για τους Έλληνες. Η εγκατάλειψη της θλιβερής πολιτικής του μνημονίου και η στροφή στην εθνική μας παραγωγή θα δώσει νέα πνοή στη διαλυμένη ελληνική οικονομία.

Χρυσή Αυγή - Γραφείο Τύπου"

:baby::dirol::tomato::drool::rofl::help1::to_pick_ones_nose::crazy_pilot::suicide2::mamba::ph34r::jump::sick:

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα δεν εχει και τελειως αδικο...

μονο οι πακιστανοι που εχουν γινει ντελιβεραδες...

8-9 χρονια στην αθηνα(παγκρατι) να ηταν μια δυο φορες που μου ειχε ερθει ντελιβερας πακιστανος ζητημα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με το παπι γιατι οσους βλεπω ειναι ολοι πακιστανοι?:sarcastic:

σοβαρα τωρα.στο δρομο το 75% των ντελιβεραδων που βλεπω ειναι πακιστανοι.παραδοξως και εγω 4-5 φορες εχω πετυχει να μου φερνουν την παραγγελια ομως.

Link to comment
Share on other sites

Μην περιορίζεστε στην Αθήνα... Στην επαρχία παλαιότερα είχαμε αλβανούς στα χωράφια, τώρα έχουμε πακιστανούς, αφγανούς κλπ. Στο βενζινάδικο που πάω, πακιστανός. 2 από τα 3 delivery που παίρνουμε, το ίδιο. Εμένα αυτοί όμως δε με ενοχλούν, με την παραδοχή ότι εργάζονται νόμιμα. Με ενοχλούν οι άνεργοι και οι παράνομοι που αναγκαστικά κλέβουν για να ζήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν οι Έλληνες νομίζουν ότι οι Πακιστανοδιάφοροι τους κλέβουν την τρομερή δουλειά του deliverα καλά θα κάνουν να φύγουν από το σπίτι της μαμάκας τους, να πάνε στο χωριό τους και να φτιάξουν κανά χωράφι.. Αλλά να το φτιάξουν, επενδύοντας σε αυτό και όχι να το φτιάξουν στα χαρτιά, να πάρουν την επιδότηση, και καληνύχτα..

Σας φταίνε οι μετανάστες που κλέβουν την τσέπη σας τόσο καιρό, δεν θα έπρεπε να μας φταίει και ο Ελληναράς με τις επιδοτήσεις που ψήφιζε ΠΑΣΟΚ και έκλεβε την Ε.Ε.?

Link to comment
Share on other sites

δεν θα έπρεπε να μας φταίει και ο Ελληναράς με τις επιδοτήσεις που ψήφιζε ΠΑΣΟΚ και έκλεβε την Ε.Ε.?

Όχι βέβαια! Είναι αμοιβαία τα αισθήματα, μας κλέβει και η Ε.Ε. :to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.