Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο (NewsLab)


Lakisss

Recommended Posts

Ποτε στο διαολο προλαβε ο Τσιπριτς και εγινε Ν0.2 πιο επικινδυνος πολιτικος? Τι εκανε και δε θυμαμαι? :wall:

τιποτα.Απλα οι γερμαναραδες δεν θα τον ηθελαν ποτε στην κυβερνηση γιατι θα του χαλαγε τα σχεδια.

Μην δινεται σημασια σε τετοιες μ@λ@κιες.

Link to comment
Share on other sites

τιποτα.Απλα οι γερμαναραδες δεν θα τον ηθελαν ποτε στην κυβερνηση γιατι θα του χαλαγε τα σχεδια.

Μην δινεται σημασια σε τετοιες μ@λ@κιες.

Ποσο πια να αντεξεις και να μην δινεις σημασια σε τετοια;

Μας εχουν πεσει τα μαλλια απο αυτα που συμβαινουν γυρω μας.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποσο πια να αντεξεις και να μην δινεις σημασια σε τετοια;

Μας εχουν πεσει τα μαλλια απο αυτα που συμβαινουν γυρω μας.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ακριβως, για αυτο συγκρατησε αυτα που αξιζουν.:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τι άλλο να προσέξεις δηλαδή, την πιό άκυρη είδηση της χιλιετίας;

Μια κρεμασμένη μάσκα είναι πίσω στη ντουλάπα και κάποιοι βλέπουν και θέλουν να πουλήσουν φαντάσματα...

Link to comment
Share on other sites

Ποτε στο διαολο προλαβε ο Τσιπριτς και εγινε Ν0.2 πιο επικινδυνος πολιτικος? Τι εκανε και δε θυμαμαι? :wall:

Λέγεται ότι θα βαφτίσει το παιδί του Κιμ Γιονγκ-Ουν.

ΟΚ το ξέρω ότι έχε 15 άκυρα αυτό :p

Link to comment
Share on other sites

Σοκ για την άγρια δολοφονία του Ιρακινού | TVXS - TV Χωρίς Σύνορα

Αυτόν δεν θα πρέπει να τον βρουν και να τον βάλουν φυλακή? Σκότωσε, το ομολόγησε στο FB, και μετά, σαν καλή κότα, διέγραψε το προφίλ του. Πολύ μαγκιά για το τίποτα..

Α! Ναι, αν τον πιάσουν, μήπως θα πρέπει να μαζευτούν και οι (νόμιμοι) Ιρακινοί έξω από το τμήμα να προσπαθήσουν να τον λιντσάρουν? Επίσης μήπως θα πρέπει οι (νόμιμοι) Ιρακινοί να αρχίσουν να κόβουν βόλτες και να χτυπάνε Χρυσαυγήτες??

Λέω πράγματα να σκεφτούνε οι Χρυσαυγήτες του Λάμπη...

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Λέω πράγματα να σκεφτούνε οι Χρυσαυγήτες του Λάμπη...

Προσωπική άποψη πάντα.

Δε νομίζω πως αξίζουν χρήστες του lab χαρακτηρισμούς όπως ΠΑΣΟΚΕΣ/Νεο Δημοκράτες/Συριζαίοι/ΚΚΕΔΕΣ/Χρυσαυγήτες επειδή ψήφισαν/υποστήριξαν τους σχηματισμούς αυτών των κομμάτων.

Επίσης δεν είναι απαραίτητα ενεργά μέλη αυτών κομμάτων για να μπορούν να χαρακτηριστούν έτσι.

Το ξέρω ότι μιλάς γενικά. Εγώ λέω απλώς φιλικά την άποψή μου :)

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη πάντα.

Δε νομίζω πως αξίζουν χρήστες του lab χαρακτηρισμούς όπως ΠΑΣΟΚΕΣ/Νεο Δημοκράτες/Συριζαίοι/ΚΚΕΔΕΣ/Χρυσαυγήτες επειδή ψήφισαν/υποστήριξαν τους σχηματισμούς αυτών των κομμάτων.

Επίσης δεν είναι απαραίτητα ενεργά μέλη αυτών κομμάτων για να μπορούν να χαρακτηριστούν έτσι.

Το ξέρω ότι μιλάς γενικά. Εγώ λέω απλώς φιλικά την άποψή μου :)

Θα διαφωνήσω.

Για εμένα ποτέ δεν είπα όχι στον χαρακτηρισμό ΣΥΡΙΖΑιος, δεν είναι "χαρακτηρισμός" με την κακή έννοια, είναι μια ιδιότητα, δεν είναι μια αρνητική ταμπέλα, αφού τους ψήφισες, σημαίνει ότι συμφωνείς, γιατί να μην δέχεσαι τον χαρακτηρισμό. Ακόμα και απλός ψηφοφόρος να είσαι, σημαίνει ότι δεν πρέπει να μπεις σε σκέψεις με αυτή την είδηση?

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε να αλλάξουμε κλίμα:

Το όπλο που την σκότωσε ήταν το δώρο της ! - Yahoo! Ειδήσεις Ελλάδα

"Το χέρι μου δεν είναι καλά, είμαι άρρωστος, είχα πάθει εγκεφαλικό"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε να αλλάξουμε κλίμα:

Το όπλο που την σκότωσε ήταν το δώρο της ! - Yahoo! Ειδήσεις Ελλάδα

"Το χέρι μου δεν είναι καλά, είμαι άρρωστος, είχα πάθει εγκεφαλικό"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Μη το γελάς. Κάτι τέτοιους βάζουν στις ''κυβερνήσεις''...:fist:

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω.

Για εμένα ποτέ δεν είπα όχι στον χαρακτηρισμό ΣΥΡΙΖΑιος, δεν είναι "χαρακτηρισμός" με την κακή έννοια, είναι μια ιδιότητα, δεν είναι μια αρνητική ταμπέλα, αφού τους ψήφισες, σημαίνει ότι συμφωνείς, γιατί να μην δέχεσαι τον χαρακτηρισμό. Ακόμα και απλός ψηφοφόρος να είσαι, σημαίνει ότι δεν πρέπει να μπεις σε σκέψεις με αυτή την είδηση?

Έκανα quote αυτό το κομμάτι γιατί ήθελα να το διαχωρίσω εντελώς από την είδηση και να μιλήσω για το "χαρακτηρισμό".

Anyway όπως το βλέπει κανείς το θέμα... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.